X
Ładowanie...

Tanie loty Lufthansa Berlin

już od 776 zł
12 cze 19 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Lufthansa

Polska Berlin

Bilety lotnicze Lufthansa Polska Berlin

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
21 sie (pią)
Lufthansa
Berlin
11 wrz (pią)
Lufthansa
Warszawa
21 sie (pią)
Lufthansa
Berlin
12 wrz (sob)
Lufthansa
Warszawa
21 sie (pią)
Lufthansa
Berlin
13 wrz (nie)
Lufthansa
Warszawa
22 sie (sob)
Lufthansa
Berlin
11 wrz (pią)
Lufthansa
Warszawa
22 sie (sob)
Lufthansa
Berlin
12 wrz (sob)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lufthansa Berlin

Przewodnik po lotach Lufthansa Berlin

Berlin ‒ tanie loty Lufthansa

Rozpocznij podróż do Berlin liniami Lufthansa. Rezerwowanie biletów lotniczych na FRU.PL jest banalnie łatwe. Wpisujesz miejsce, datę wyjazdu i liczbę pasażerów, a wszystko inne zrobi w Twoim imieniu algorytm. W rezultatach zobaczysz najsensowniejsze możliwe loty. Kupujesz i masz.

Tanie loty Lufthansa do Berlin ‒ co warto wiedzieć

Przelot do Berlin linią Lufthansa zajmuje przynajmniej . Dobrze więc wziąć dla siebie lekturę lub grę. Nie zapomnij tylko, żeby zachować limit wagi bagażu podręcznego. Polecamy bardziej czytniki niż lektury papierowe oraz aplikacje na telefon niż planszówki.

Jeżeli chodzi o ceny, to za połączenie do Berlin Lufthansa zapłacisz od . Jeśli chcesz zapłacić mniej, załóż sobie Alarm Cenowy a potem czekaj na spadki cen albo poszukaj ofert innego przewoźnika.

Miasta wylotu

Najlepszy czas na rezerwację biletów

Najlepszy moment na bukowanie biletów jest kilka miesięcy przed podróżą. To mit, że na ostatnią chwilę są największe obniżki. Tego rodzaju okazje praktycznie są nie do złapania. Rezerwacja z wyprzedzeniem pozwala też na wygodniejsze przygotowanie się do lotu: znalezienie atrakcji, zebranie wiadomości o komunikacji i znalezienie lepszego hotelu w korzystniejszej cenie.

Bagaż lotniczy w Lufthansa

Lufthansa posiada, jak każdy przewoźnik, dwa rodzaje bagażu: zabierany ze sobą do kabiny pasażerskiej i nadawany do luku. Rozmiar darmowego bagażu zależy często od klasy lotu, dlatego dokładnie przeczytaj informacje prezentowane w czasie rezerwowania biletu Lufthansa na serwisie.

Czy wykupić ubezpieczenie turystyczne, lecąc do Berlin?

Zazwyczaj z ubezpieczeniem człowiek jest bardziej zrelaksowany. Warto pomyśleć o nim szczególnie w 2 sytuacjach ‒ kiedy planuje się aktywnie spędzać wakacje i gdy podróżuje się z dziećmi. Zanim zamówisz ubezpieczenie, przeczytaj, czy obejmuje zaginięcie i niedostarczenie na czas bagażu. Są to jedne z „popularniejszych” przygód podczas wakacji.