X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Berlin

już od 428 zł
07 cze 14 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Berlin

Bilety lotnicze Polska Berlin

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
16 cze (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Berlin
21 cze (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
16 cze (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Berlin
22 cze (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
16 cze (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Berlin
23 cze (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
16 cze (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Berlin
24 cze (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
16 cze (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Berlin
25 cze (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje WizzAir Berlin

Przewodnik po lotach WizzAir Berlin

Co należy wiedzieć przed pierwszą wycieczką linią Wizz Air do Berlin?

Jeżeli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Wizz Air do Berlin, ale w ogóle, stres będzie czymś normalnym. Zastanawiamy się, czy wszystko dobrze zorganizowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co musimy zrobić, kiedy już będziemy na lotnisku.

Kupiliśmy wybrany lot linią Wizz Air do Berlin i co później?

Przejrzeliśmy przeróżne propozycje i w końcu udało nam się znaleźć lot linią Wizz Air do Berlin. Co więcej, wyszukaliśmy nawet taką propozycję, która odpowiadała nam cenowo. Zamówiliśmy bilet, wypełniamy konieczne pola i już się nie możemy doczekać, aby na swojej skórze dowiedzieć się, jak wyglądają tanie loty linią Wizz Air do Berlin. I chociaż podniecenie jest spore i rozpiera nas radość, to równocześnie w naszej głowie tworzą się obawy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieli dokąd iść, w którym momencie, jak wszystko zorganizować aby było tanio i dobrze? A może zrobimy coś źle w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeżeli tylko poznamy się z najważniejszymi wiadomościami odnośnie latania, to nie będziemy mieli czego się bać.

Poszukujmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszy przelot musimy znaleźć taką trasę, aby trwała ona możliwie jak najkrócej oraz miała jak najmniej przesiadek. W przypadku lotów linią Wizz Air do Berlin najkrótszy czas przelotu to . Wówczas niezbyt się będziemy stresować, że coś pomylimy przez co nie dotrzemy na kolejny lot. W dodatku warto zobaczyć co ostatecznie oferują nam tanie loty linią Wizz Air do Berlin, czy będziemy mogli liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy mieli możliwość posłuchania muzyki, lub przejrzenia jakiegoś magazynu. A ogólnie, musimy się dowiedzieć, czego można oczekiwać podczas lotu do Berlin.

Czego powinien dowiedzieć się każdy pasażer

Trzeba wejść na stronę linii lotniczych oraz sprawdzić, jak kolejno będą przedstawiały się czynności, które powinny być wykonane, jeśli zdecydowaliśmy się na lot linią Wizz Air. Przede wszystkim na odpowiedniej tablicy w hali odlotów musimy zobaczyć, do jakiej bramki mamy się skierować w celu odbycia odprawy. Tam też będziemy musieli pokazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a potem przedostać się przez specjalny rękaw prosto do samolotu, albo zejść do busu, który nas pod ten samolot zawiezie. Kiedy znajdziemy się już w samolocie linią Wizz Air do Berlin, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, będziemy konkretnie powiadomieni jak należy zapiąć pasy i jak w razie czego należy użyć maski tlenowej. Jeśli zdecydowaliśmy się na tanie loty Wizz Air do Berlin, to istnieje możliwość, że będziemy mogli zrobić zakupy w barku. Przed lądowaniem zostaniemy proszeni o powrót na miejsce oraz zapięcie pasów, a gdy samolot zatrzyma się, drzwi zostaną otwarte i będziemy mieli szansę wysiąść, żeby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową oraz wyruszyć w dalszą drogę.

Trzeba się upewnić w jaki sposób prezentują się procedury w czasie lotu, ponieważ wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, musimy zobaczyć jakie linie lotnicze latają na odpowiedniej dla nas trasie

Od naszego zadowolenia z lotu, będzie zależeć, czy w przyszłości zdecydujemy się znowu wybrać ten środek transportu.