X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Birmingham

już od 245 zł
29 maj 05 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty WizzAir

Polska Birmingham

Bilety lotnicze WizzAir Polska Birmingham

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Wrocław
07 wrz (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Birmingham
14 wrz (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
15 cze (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Birmingham
18 cze (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
25 cze (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Birmingham
04 lip (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Wrocław
28 maj (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Birmingham
01 cze (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
28 maj (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Birmingham
01 cze (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje WizzAir Birmingham

Przewodnik po lotach WizzAir Birmingham

Birmingham ‒ tanie loty Wizz Air

Rozpocznij podróż do Birmingham dzięki Wizz Air. Kupowanie biletów lotniczych na FRU.PL jest proste. Wybierasz kierunek, datę podróży oraz liczbę podróżnych, a wszystko inne robi błyszkawicznie wyszukiwarka. W wynikach pokażemy Ci najkorzystnijesze możliwe połączenia. Kupujesz i masz.

Tanie loty Wizz Air do Birmingham ‒ podstawowe informacje

Lot do Birmingham linią Wizz Air zajmuje przynajmniej . Dobrze więc wziąć dla siebie lekturę lub grę. Nie zapomnij tylko, by zachować limit wagi bagażu zabieranego na pokład. Polecamy raczej ebooki niż książki papierowe oraz gry na telefon niż planszówki.

Jeżeli chodzi o ceny, to za przelot do Birmingham Wizz Air zapłacisz od . Jeżeli wolisz zapłacić niższą kwotę, aktywuj Alarm Cenowy i odbieraj maile z wiadomością o spadku cen, ewentualnie poszukaj ofert innych linii lotniczych.

Lotniska wylotu

Najkorzystniejszy czas na rezerwację biletów

Najlepszy czas na poszukiwanie lotów jest 3 miesiące przed wylotem. To bajka, że w „last minute” jest najtaniej. Takie okazje praktycznie są nie do złapania. Rezerwacja z wyprzedzeniem pozwala też na lepsze przygotowanie się do podróży: zaplanowanie zwiedzania, poszukanie wiadomości o komunikacji i zabukowanie lepszego pokoju w korzystniejszej cenie.

Bagaż lotniczy w Wizz Air

Wizz Air posiada, jak każdy przewoźnik, dwa rodzaje bagażu: podręczny i odprawiany. Dostępność darmowego bagażu zależy czasem od klasy lotu, dlatego dokładnie zapoznaj się z informacjami podanymi w trakcie kupowania biletu Wizz Air na serwisie.

Czy wykupić ubezpieczenie turystyczne, podróżując do Birmingham?

Z reguły z ubezpieczeniem podróżny jest bardziej zrelaksowany. Dobrze wykupić ubezpieczenie szczególnie w 2 sytuacjach ‒ kiedy zamierza się aktywnie spędzać wakacje oraz kiedy podróżuje się z rodziną. Zanim zamówisz polisę, sprawdź, czy reguluje kwestie zaginięcia i niedostarczenia na czas bagażu. Są to jedne z częstszych przygód turystów.