X
Ładowanie...

Tanie loty Air Serbia Bolonia

już od 130 zł
29 maj 05 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Bolonia

Bilety lotnicze Polska Bolonia

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
09 sie (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bolonia
30 sie (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
09 cze (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bolonia
18 cze (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
18 cze (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bolonia
27 cze (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
08 cze (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bolonia
18 cze (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
16 cze (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bolonia
18 cze (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Air Serbia Bolonia

Przewodnik po lotach Air Serbia Bolonia

Co należy wiedzieć przed pierwszym lotem linią Air Serbia do Bolonia?

Jeżeli szykujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Air Serbia do Bolonia, ale w ogóle, stres będzie czymś normalnym. Myślimy, czy wszystko odpowiednio przygotowaliśmy, czy o czymś nie zapomnieliśmy. Myślimy jak to będzie, co musimy zrobić, kiedy już znajdziemy się na lotnisku.

Mamy wybrany lot linią Air Serbia do Bolonia i co dalej?

Przejrzeliśmy przeróżne propozycje i w końcu udało nam się znaleźć lot linią Air Serbia do Bolonia. Co więcej, znaleźliśmy nawet taką ofertę, która odpowiadała nam cenowo. Rezerwowaliśmy bilet, wypełniamy niezbędne pola i już czekamy, żeby na własnej skórze dowiedzieć się, jak wyglądają tanie loty linią Air Serbia do Bolonia. I choć ekscytacja jest ogromna i roznosi nas radość, to równocześnie w naszej głowie pojawiają się strachy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieć gdzie iść, kiedy, jak wszystko zorganizować aby było dobrze? A być może zrobimy coś źle w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń obsługi? Jeżeli tylko zapoznamy się z podstawowymi wiadomościami odnośnie latania, to nie będziemy mieli czego się obawiać.

Szukajmy udogodnień

Przede wszystkim na pierwszy przelot musimy znaleźć taką trasę, żeby trwała ona realnie jak najkrócej oraz posiadała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią Air Serbia do Bolonia najkrótszy czas podróży to . Wtedy mniej się będziemy denerwować, że coś pomylimy więc nie dotrzemy na następny lot. Dodatkowo warto sprawdzić co konkretnie oferują nam tanie loty linią Air Serbia do Bolonia, czy będziemy mieli szansę liczyć na jakiś poczęstunek, czy będziemy posiadali okazję posłuchania muzyki, lub przeczytania jakiegoś magazynu. A przede wszystkim, powinniśmy się dowiadywać, czego można oczekiwać podczas przelotu do Bolonia.

Czego musi dowiedzieć się każdy podróżny

Trzeba zajrzeć na stronę linii lotniczych i sprawdzić, jak kolejno będą przedstawiały się czynności, które powinny być przeprowadzone, jeśli zdecydowaliśmy się na lot linią Air Serbia. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów musimy sprawdzić, do jakiej bramki musimy się udać w celu odbycia odprawy. Tam również będziemy zobowiązani pokazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a potem przejść przez specjalny rękaw bezpośrednio do samolotu, lub przejść do busu, który nas pod ten samolot zawiezie. Gdy będziemy już w samolocie linią Air Serbia do Bolonia, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po schowaniu bagażu podręcznego, będziemy konkretnie powiadomieni jak należy zapiąć pasy oraz jak w razie czego należy użyć maski tlenowej. Jeśli zgodziliśmy się na tanie loty Air Serbia do Bolonia, to istnieje szansa, że będziemy mogli robić zakupy w barku. Przed lądowaniem będziemy proszeni o powrót na miejsce i zapięcie pasów, a kiedy samolot wyhamuje, drzwi zostaną otwarte i będziemy mogli wysiąść, aby w budynku lotniska odbyć kontrolę paszportową oraz wyruszyć w dalszą podróż.

Trzeba się upewnić jak wyglądają procedury w czasie lotu, ponieważ wówczas spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzili. Co więcej, musimy zobaczyć jakie linie lotnicze latają na odpowiedniej dla nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależało, czy w przyszłości zdecydujemy się ponownie wybrać ten środek transportu.