X
Ładowanie...

Tanie loty Eurowings Bolonia

już od 79 zł
21 paź 28 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Bolonia

Bilety lotnicze Polska Bolonia

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Wrocław
24 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bolonia
15 gru (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
20 gru (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bolonia
01 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
20 gru (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bolonia
02 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
08 gru (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bolonia
11 gru (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
11 gru (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bolonia
15 gru (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Eurowings Bolonia

Przewodnik po lotach Eurowings Bolonia

Co trzeba wiedzieć przed pierwszą wycieczką linią Eurowings do Bolonia?

Jeśli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Eurowings do Bolonia, ale w ogóle, stres jest czymś normalnym. Zastanawiamy się, czy wszystko odpowiednio zorganizowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co powinniśmy zrobić, gdy już znajdziemy się na lotnisku.

Mamy zarezerwowany lot linią Eurowings do Bolonia i co dalej?

Obejrzeliśmy przeróżne oferty i nareszcie udało nam się znaleźć lot linią Eurowings do Bolonia. Dodatkowo, znaleźliśmy również taką propozycję, która odpowiadała nam kwotą. Zamówiliśmy bilet, wypisujemy konieczne miejsca i już czekamy, żeby na swojej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią Eurowings do Bolonia. I choć podniecenie jest spore i rozpiera nas radość, to równocześnie w naszej głowie pojawiają się obawy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieli dokąd iść, w którym momencie, jak wszystko załatwić by było dobrze? A może zrobimy coś źle w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeśli tylko poznamy się z podstawowymi wiadomościami o lataniu, to nie będziemy mieli czego się bać.

Poszukujmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszy przelot powinniśmy znaleźć taką trasę, żeby trwała ona możliwie jak najkrócej i posiadała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią Eurowings do Bolonia najkrótszy czas podróży to . Wtedy niezbyt się będziemy stresować, że coś pomieszamy i nie dotrzemy na kolejny samolot. Dodatkowo trzeba sprawdzić co konkretnie oferują nam tanie loty linią Eurowings do Bolonia, czy będziemy mieli szansę liczyć na jakiś poczęstunek, czy będziemy mieli możliwość wysłuchania muzyki, albo przejrzenia jakiegoś magazynu. A ogólnie, powinniśmy się dowiadywać, czego można oczekiwać w czasie przelotu do Bolonia.

Czego musi dowiedzieć się każdy podróżny

Trzeba zajrzeć na stronę linii lotniczych i sprawdzić, jak po kolei będą przedstawiały się czynności, które muszą być wykonane, kiedy zgodziliśmy się na lot linią Eurowings. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów musimy zobaczyć, do jakiej bramki mamy się udać w celu przejścia przez odprawę. Tam również będziemy zobowiązani okazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a potem przejść przez specjalny rękaw prosto do samolotu, lub zejść do busu, który nas pod ten samolot zawiezie. Gdy będziemy już w samolocie linią Eurowings do Bolonia, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, zostaniemy dokładnie powiadomieni jak należy zapiąć pasy oraz jak w razie potrzeby należy używać maski tlenowej. Jeśli zdecydowaliśmy się na tanie loty Eurowings do Bolonia, to jest szansa, że będziemy mieli okazję zrobić zakupy w barku. Przed lądowaniem zostaniemy proszeni o zajęcie miejsc i zapięcie pasów, a gdy samolot wyhamuje, drzwi będą otwarte i będziemy mieli szansę wysiąść, żeby w budynku lotniska odbyć kontrolę paszportową i ruszyć w dalszą podróż.

Trzeba się dowiedzieć jak prezentują się procedury podczas lotu, bo wówczas spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzili. Co więcej, powinniśmy zobaczyć jacy przewodnicy latają na interesującej nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależało, czy później zdecydujemy się znowu wykorzystać ten środek przewozu.