X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Bolonia

już od 79 zł
21 paź 28 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Bolonia

Bilety lotnicze Polska Bolonia

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Wrocław
24 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bolonia
15 gru (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
20 gru (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bolonia
01 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
20 gru (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bolonia
02 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
08 gru (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bolonia
11 gru (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
11 gru (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bolonia
15 gru (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje LOT Bolonia

Przewodnik po lotach LOT Bolonia

Co należy wiedzieć przed pierwszą wycieczką linią LOT Polish Airlines do Bolonia?

Jeśli szykujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią LOT Polish Airlines do Bolonia, ale w ogóle, zdenerwowanie jest czymś zrozumiałym. Myślimy, czy wszystko odpowiednio przygotowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Myślimy jak to będzie, co powinniśmy robić, gdy już będziemy na lotnisku.

Mamy wybrany lot linią LOT Polish Airlines do Bolonia i co później?

Obejrzeliśmy różne propozycje i w końcu udało nam się wybrać lot linią LOT Polish Airlines do Bolonia. Co więcej, znaleźliśmy nawet taką propozycję, która pasowała nam kwotą. Zamówiliśmy bilet, wypełniamy niezbędne pola i już się nie możemy doczekać, żeby na własnej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią LOT Polish Airlines do Bolonia. I choć podniecenie jest spore i roznosi nas radość, to jednocześnie w naszej głowie pojawiają się strachy, czy sobie będziemy radzić. Czy będziemy wiedzieć gdzie iść, w którym momencie, jak wszystko załatwić by było akuratnie? A może wykonamy coś źle w samolocie, być może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeżeli tylko zapoznamy się z najważniejszymi informacjami o podróżowaniu samolotem, to nie będziemy mieli czego się bać.

Szukajmy udogodnień

Przede wszystkim na pierwszy przelot powinniśmy wybrać taką trasę, aby trwała ona możliwie jak najkrócej i posiadała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią LOT Polish Airlines do Bolonia najkrótszy czas podróży to . Wtedy mniej się będziemy denerwować, że coś pomieszamy więc nie dotrzemy na kolejny samolot. W dodatku trzeba zobaczyć co ostatecznie proponują nam tanie loty linią LOT Polish Airlines do Bolonia, czy będziemy mieli szansę liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy posiadali okazję wysłuchania muzyki, albo przejrzenia jakiegoś magazynu. A ogólnie, powinniśmy się dowiedzieć, czego można się spodziewać podczas lotu do Bolonia.

Czego powinien dowiedzieć się każdy podróżny

Warto zajrzeć na stronę linii lotniczych oraz zobaczyć, jak kolejno będą wyglądały czynności, które muszą być wykonane, jeśli zgodziliśmy się na lot linią LOT Polish Airlines. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów trzeba sprawdzić, do jakiej bramki mamy się skierować w celu odbycia odprawy. Tam również będziemy zobowiązani pokazać naszą kartę podkładową i dokumenty, a potem przejść przez właściwy rękaw bezpośrednio do samolotu, albo przejść do busu, który nas pod ten samolot zawiezie. Kiedy znajdziemy się już w samolocie linią LOT Polish Airlines do Bolonia, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po schowaniu bagażu podręcznego, zostaniemy konkretnie powiadomieni jak trzeba zapinać pasy oraz jak w razie potrzeby trzeba używać maski tlenowej. Jeżeli zgodziliśmy się na tanie loty LOT Polish Airlines do Bolonia, to jest szansa, że będziemy mogli robić zakupy w barku. Przed lądowaniem będziemy proszeni o powrót na miejsce i zapięcie pasów, a kiedy samolot zatrzyma się, drzwi będą otwarte i będziemy mieli szansę wysiąść, aby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową i wyruszyć w dalszą drogę.

Warto się upewnić jak prezentują się procedury w czasie lotu, ponieważ wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzili. Co więcej, musimy zobaczyć jakie linie lotnicze przemieszczają się na odpowiedniej dla nas trasie

Od naszego zadowolenia z lotu, będzie zależało, czy później zdecydujemy się znowu wykorzystać ten środek przewozu.