X
Ładowanie...

Tanie loty SAS Bordeaux

już od 262 zł
27 lip 03 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Bordeaux

Bilety lotnicze Polska Bordeaux

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
22 wrz (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bordeaux
29 wrz (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
08 wrz (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bordeaux
22 wrz (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
31 lip (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bordeaux
08 sie (śro)
Ryanair
Warszawa
14 sie (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bordeaux
18 sie (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
21 paź (nie)
Vueling Airlines
Bordeaux
24 paź (śro)
Vueling Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje SAS Bordeaux

Przewodnik po lotach SAS Bordeaux

Co należy wiedzieć przed pierwszą wycieczką linią Scandinavian Airlines do Bordeaux?

Jeżeli szykujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Scandinavian Airlines do Bordeaux, ale w ogóle, stres będzie czymś zrozumiałym. Zastanawiamy się, czy wszystko dobrze zorganizowaliśmy, czy o czymś nie zapomnieliśmy. Myślimy jak to będzie, co powinniśmy robić, gdy już będziemy na lotnisku.

Mamy zarezerwowany lot linią Scandinavian Airlines do Bordeaux i co dalej?

Obejrzeliśmy przeróżne oferty i nareszcie udało nam się wybrać lot linią Scandinavian Airlines do Bordeaux. Co więcej, wyszukaliśmy nawet taką propozycję, która pasowała nam kwotą. Zamówiliśmy bilet, wypełniamy niezbędne miejsca i już się nie możemy doczekać, aby na swojej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią Scandinavian Airlines do Bordeaux. I chociaż ekscytacja jest ogromna i roznosi nas radość, to równocześnie w naszej głowie tworzą się obawy, czy sobie będziemy radzić. Czy będziemy wiedzieć dokąd iść, kiedy, jak wszystko zorganizować aby było tanio i dobrze? A być może wykonamy coś źle w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń obsługi? Jeśli tylko zapoznamy się z najważniejszymi informacjami o lataniu, to nie będziemy mieli czego się obawiać.

Szukajmy udogodnień

Przede wszystkim na pierwszą podróż musimy wybrać taką trasę, żeby trwała ona możliwie jak najkrócej i posiadała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią Scandinavian Airlines do Bordeaux najkrótszy czas podróży to . Wówczas niezbyt się będziemy denerwować, że coś pomieszamy więc nie dotrzemy na kolejny samolot. W dodatku warto sprawdzić co konkretnie oferują nam tanie loty linią Scandinavian Airlines do Bordeaux, czy będziemy mieli szansę liczyć na jakiś poczęstunek, czy będziemy mieli możliwość wysłuchania muzyki, lub przejrzenia jakiegoś czasopisma. A ogólnie, musimy się dowiadywać, czego możemy oczekiwać podczas przelotu do Bordeaux.

Czego musi dowiedzieć się każdy podróżny

Trzeba wejść na stronę przewoźnika oraz sprawdzić, jak po kolei będą przedstawiały się czynności, które muszą być przeprowadzone, kiedy zdecydowaliśmy się na lot linią Scandinavian Airlines. Przede wszystkim na odpowiedniej tablicy w hali odlotów trzeba sprawdzić, do której bramki musimy się udać w celu przejścia przez odprawę. Tam też będziemy musieli okazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a potem przejść przez właściwy rękaw prosto do samolotu, albo przejść do busu, który nas pod ten samolot zawiezie. Gdy będziemy już w samolocie linią Scandinavian Airlines do Bordeaux, załoga pokaże nam nasze miejsce. Po schowaniu bagażu podręcznego, zostaniemy dokładnie powiadomieni jak trzeba zapiąć pasy oraz jak w razie potrzeby należy używać maski tlenowej. Jeżeli zdecydowaliśmy się na tanie loty Scandinavian Airlines do Bordeaux, to istnieje możliwość, że będziemy mieli okazję robić zakupy w barku. Przed wylądowaniem zostaniemy poproszeni o zajęcie miejsc oraz zapięcie pasów, a gdy samolot wyhamuje, drzwi będą otwarte i będziemy mogli wysiąść, żeby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową i wyruszyć w dalszą drogę.

Warto się upewnić w jaki sposób prezentują się procedury podczas lotu, ponieważ wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, powinniśmy zobaczyć jacy przewodnicy latają na interesującej nas trasie

Od naszego zadowolenia z lotu, będzie zależeć, czy później zdecydujemy się znowu wykorzystać ten środek przewozu.