X
Ładowanie...

Tanie loty Borispol

już od 397 zł
01 paź 08 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Polska Borispol

Bilety lotnicze Polska Borispol

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
11 lis (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Kijów
04 gru (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
13 gru (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Kijów
22 sty (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
14 gru (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Kijów
20 sty (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
14 gru (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Kijów
21 sty (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
14 gru (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Kijów
22 sty (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Borispol

Przewodnik po lotach Borispol

Najtańsze loty do Kijowa - rezerwuj na FRU.PL! Szukaj biletów lotniczych na trasach Polska-Ukraina i stwórz zamówienie napodróż samolotem Kijów już zaraz. Porównaj propozycje każdej z aktywnych linii i wówczas sprawdź opcję szukania przelotów - Ukraina miesięcznego kalendarza lotów.

Gdy organizujemy wycieczkę do Ukraina warto znaleźć sposób na obniżenie wydatków. Należy pamiętać także o ubezpieczeniu turystycznym - policz, że to wydatek wyłącznie pięciu złotych dziennie a pozwala oszczędzić sobie nieprzyjemnych przypadków w podróży. Znanym faktem jest, że linie lotnicze gdy bliżej jest startu, tym linie lotnicze podnoszą ceny i loty stają się bardziej kosztowne. Rozpocznij szukanie lotów w najlepszych dostępnych taryfach dużo wcześniej - dla linii regularnych 3-4, a dla tanich linii 2-3 miesiące przed terminem wylotu. Często ma sens także rozważyć równocześnie wycieczkę wraz z rezerwacją miejsc noclegowych. Hotele-Ukraina: tylko na stronie FRU.PL znajdziesz największy wybór i o nawet 70% obniżone i niskie ceny! Centrum Rezerwacji FRU.PL zaprasza pod 22 201 11 99, zadzwoń - znajdziemy dla Ciebie najlepsze oferty!

Przepis jak niezawodnie zarezerwować podróż do Kijowa:

  1. W wyszukiwarce wybierz kierunek z którego chcesz zacząć podróż do Kijowa:
  2. Wybierz z kalendarza terminy tej podróży
  3. Wybierz z listy liczbę pasażerów
  4. Kliknij przycisk "Szukaj"!

Poświęć czas aby zapoznać się z poniższymi informacjami dotyczącymi możliwości przelotu do Kijowa. Najtaniej możemy dostać się tam już za . Z rodzimego kraju do Kijowa polecimy co najmniej . Operatorzy lotów mający w ofercie najlepsze ceny na tanie loty na trasie Polska - Ukraina to: