X
Ładowanie...

Tanie loty Boston

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Polska Boston

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Polska Boston

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Boston

Przewodnik po lotach Boston

Tanie loty z Warszawy do Bostonu – jak szukać tanich lotów?

Boston jest jednym z najciekawszych miast, jakie można odwiedzić, będąc w Stanach Zjednoczonych. Korzystając z oferty FRU.PL możesz odbyć tę fantastyczną podróż, nie martwiąc się o stan swojego konta. Wystarczy jedynie skorzystać z wyszukiwarki dostępnej na naszej stronie internetowej a w wynikach wyszukiwania zobaczysz tanie loty do Bostonu. Bez problemu znajdziesz najbardziej korzystną ofertę sposród tysięcy możliwości. W naszej ofercie znajdziecie połączenia bezpośrednie, składane lub Smart Connection, które pozwolą zaoszczędzić nawet do 60-70%! Obecnie ceny biletów lotniczych na trasie Warszawa-Boston zaczynają się od 1500 zł, a najszybszy lot trwa 10h 30min

Tanie loty Boston: Boston, panorama

Tanie loty z Warszawy do Bostonu - linie lotnicze

Na trasie pomiędzy Warszawą a Bostonem kursuje obecnie kilku przewoźników

Tanie loty z Warszawy do Bostonu – alternatywy

Do Bostonu dolecisz też z innych miast w Polsce:

Pamiętaj też, żeby sprawdzić inne tanie loty do USA. Może znajdziesz tańsze połączenie do Nowego Jorku, a do Bostonu dojedziesz wynajętym samochodem?

Jeżeli nie udało wam się znaleźć odpowiedniej oferty – nic straconego. Możecie zajrzeć jeszcze raz do kalendarza lotów i sprawdzić, czy przesunięcie podróży o kilka dni nie pozwoli na większe oszczędności. Bilety możesz zarezerwować nawet na 3-4 miesiące przed planowanym lotem.

Tanie loty z Warszawy do Bostonu – lotniska

Port Lotniczy Boston to obecnie największe lotnisko w całym stanie Massechusets i jednocześnie dwudzieste pod względem rozmiarów lotnisko w całych Stanach Zjednoczonych. Rocznie jest ono w stanie obsłużyć kilkadziesiąt milionów pasażerów z całego świata. Korzysta z niego wielu przewoźników, zarówno w przypadku lotów krajowych, jak i międzynarodowych.

Dojazd z lotniska w Bostonie

Dojazd z lotniska w Bostonie do centrum miasta nie będzie stanowił dla was większego kłopotu. Tuż obok portu lotniczego znajduje się stacja autobusowa, gdzie zatrzymuje się autobus bostońskiej srebrnej linii (Silver Line) o numerze 1. Korzystając z niego będziecie mogli z łatwością dotrzeć do waszego celu. Autobusy SL1 kursują codziennie w godzinach od 5.30 do 12.30. Warto pamiętać, że przejazd z lotniska do stacji południowej (South Station) jest całkowicie bezpłatny!

Tanie loty z Warszawy do Bostonu – przewodnik po atrakcjach

Uniwersytet Harvarda

Wizyta w Bostonie pozwoli wam spędzić niezapomniane chwile. Szczególnie popularną atrakcją wśród zwiedzających jest Freedom Trail czyli Szlak Wolności. To specjalnie wyznaczona trasa turystyczna, dzięki której na własne oczy wszystkie najważniejsze, historyczne miejsca w Bostonie. W końcu to miasto stanowi kolebkę Stanów Zjednoczonych! Aby dowiedzieć się więcej na temat przeszłości tej niezwykle interesującej metropolii, koniecznie odwiedźcie Boston Tea party ships & museum. Zwiedzanie pozwoli wam poznać wiele ciekawych informacji na temat tzw. bostońskiej herbatki oraz poczuć klimat dawnych czasów. Następnie warto odwiedzić Muzeum Sztuk Pięknych w Bostonie.Na wystawie znaleźć można najważniejsze dzieła wykonane przez słynnych, amerykańskich artystów. Nie można też pominąć wizyty na jednej z najsłynniejszych uczelni na świecie - Harvardzie. Uniwersytet Harvarda był pierwszą uczelnią wyższą w koloniach brytyjskich.

Tanie loty z Warszawy do Bostonu - kiedy lecieć?

Boston o każdej porze roku zachwyca swoim nieprzeciętnym klimatem i historyczną atmosferą. Nie ma złego czasu na odwiedzenie tego pięknego miasta. Pamiętajcie jednak, że Boston to miasto portowe i zimą potrafi być tu naprawdę mroźno. Na wszelki wypadek zabierzcie ze sobą ciepłe ubrania.