gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Czech Airlines Boston

już od 2001 zł
23 lis 30 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Boston

Bilety lotnicze Polska Boston

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
28 mar (czw)
TAP (Air Portugal)
Boston
15 kwi (pon)
TAP (Air Portugal)
Warszawa
01 kwi (pon)
TAP (Air Portugal)
Boston
15 kwi (pon)
TAP (Air Portugal)
Warszawa
07 lut (czw)
TAP (Air Portugal)
Boston
25 lut (pon)
TAP (Air Portugal)
Warszawa
03 maj (pią)
TAP (Air Portugal)
Boston
05 maj (nie)
TAP (Air Portugal)
Warszawa
10 lut (nie)
TAP (Air Portugal)
Boston
25 lut (pon)
TAP (Air Portugal)
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Czech Airlines Boston

Przewodnik po lotach Czech Airlines Boston

Co trzeba wiedzieć przed pierwszym lotem linią Czech Airlines do Boston?

Jeżeli szykujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Czech Airlines do Boston, ale w ogóle, stres jest czymś zrozumiałym. Zastanawiamy się, czy wszystko dobrze przygotowaliśmy, czy o czymś nie zapomnieliśmy. Myślimy jak to będzie, co musimy robić, kiedy już znajdziemy się na lotnisku.

Kupiliśmy zarezerwowany lot linią Czech Airlines do Boston i co dalej?

Obejrzeliśmy różne propozycje i nareszcie udało nam się wybrać lot linią Czech Airlines do Boston. Dodatkowo, wyszukaliśmy nawet taką ofertę, która pasowała nam cenowo. Rezerwowaliśmy bilet, wypełniamy niezbędne miejsca i już czekamy, aby na swojej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią Czech Airlines do Boston. I choć ekscytacja jest ogromna i roznosi nas radość, to jednocześnie w naszej głowie pojawiają się obawy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieć w jakie miejsce iść, kiedy, jak wszystko zorganizować aby było akuratnie? A może wykonamy coś źle w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń obsługi? Jeśli tylko zapoznamy się z najważniejszymi wiadomościami odnośnie latania, to nie będziemy mieli czego się bać.

Poszukujmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszy przelot musimy wybrać taką trasę, żeby trwała ona możliwie jak najkrócej i miała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią Czech Airlines do Boston najkrótszy czas przelotu to . Wtedy mniej się będziemy denerwować, że coś pomieszamy więc nie zdążymy na kolejny lot. Dodatkowo warto sprawdzić co konkretnie oferują nam tanie loty linią Czech Airlines do Boston, czy będziemy mogli liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy mieli okazję posłuchania muzyki, albo przeczytania jakiegoś magazynu. A przede wszystkim, musimy się dowiadywać, czego możemy oczekiwać podczas lotu do Boston.

Czego powinien dowiedzieć się każdy pasażer

Trzeba zajrzeć na stronę linii lotniczych oraz sprawdzić, jak po kolei będą wyglądały czynności, które powinny być wykonane, kiedy zgodziliśmy się na lot linią Czech Airlines. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów trzeba sprawdzić, do której bramki mamy się udać w celu przejścia przez odprawę. Tam też będziemy musieli pokazać naszą kartę podkładową i dokumenty, a potem przedostać się przez właściwy rękaw prosto do samolotu, lub zejść do busu, który nas pod ten samolot podwiezie. Kiedy znajdziemy się już w samolocie linią Czech Airlines do Boston, załoga pokaże nam nasze miejsce. Po schowaniu bagażu podręcznego, będziemy konkretnie poinstruowani jak trzeba zapiąć pasy i jak w razie potrzeby trzeba używać maski tlenowej. Jeśli zgodziliśmy się na tanie loty Czech Airlines do Boston, to jest możliwość, że będziemy mieli okazję robić zakupy w barku. Przed lądowaniem będziemy proszeni o zajęcie miejsc oraz zapięcie pasów, a gdy samolot zatrzyma się, drzwi będą otwarte i będziemy mogli wysiąść, żeby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową i ruszyć w dalszą drogę.

Trzeba się dowiedzieć jak wyglądają procedury podczas lotu, ponieważ wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, musimy sprawdzić jacy przewodnicy latają na interesującej nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależeć, czy później zdecydujemy się znowu wybrać ten środek transportu.