X
Ładowanie...

Tanie loty EasyJet Boston

już od 1915 zł
23 sty 30 sty Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Boston

Bilety lotnicze Polska Boston

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
18 lut (pon)
Turkish Airlines
Boston
30 mar (sob)
Turkish Airlines
Warszawa
16 mar (sob)
Turkish Airlines
Boston
23 mar (sob)
Turkish Airlines
Warszawa
02 kwi (wto)
Turkish Airlines
Boston
09 kwi (wto)
Turkish Airlines
Warszawa
03 kwi (śro)
Turkish Airlines
Boston
09 kwi (wto)
Turkish Airlines
Warszawa
30 mar (sob)
Turkish Airlines
Boston
09 kwi (wto)
Turkish Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje EasyJet Boston

Przewodnik po lotach EasyJet Boston

Boston ‒ tanie loty easyJet

Wyrusz w podróż do Boston dzięki easyJet. Rezerwowanie biletów lotniczych na naszej stronie jest łatwe. Wpisujesz trasę, datę podróży oraz liczbę pasażerów, a resztę robi błyszkawicznie wyszukiwarka. W rezultatach zobaczysz najkorzystnijesze dostępne połączenia. Bukujesz i masz.

Tanie loty easyJet do Boston ‒ najważniejsze informacje

Podróż do Boston z easyJet zajmuje przynajmniej . Warto więc wziąć sobie lekturę lub grę. Nie zapomnij jednak, żeby nie przekroczyć limitu wagi bagażu pokładowego. Polecamy raczej ebooki niż książki oraz aplikacje na komórkę niż gry planszowe.

Jeżeli chodzi o koszty, to za bilet do Boston easyJet zapłacisz od . Jeżeli chcesz wydać niższą kwotę, załóż Alarm Cenowy i odbieraj maile z wiadomością o spadku cen albo poszukaj ofert innego przewoźnika.

Miasta wylotu

Kiedy rezerwować loty?

Najlepszy moment na kupowanie lotów jest kilka miesięcy przed wylotem. To nieprawda, że w ostatniej chwili są najlepsze promocje. Tego rodzaju promocje prawie są nie do złapania. Rezerwacja z wyprzedzeniem daje szansę na bardziej komfortowe przygotowanie się do podróży: zaplanowanie zwiedzania, zebranie informacji o komunikacji i znalezienie wygodniejszego hotelu w niższej cenie.

Bagaż lotniczy w easyJet

easyJet oferuje, jak wszystkie linie lotnicze, dwa typy bagażu: zabierany ze sobą do kabiny pasażerskiej i nadawany do luku. Pojemność darmowego bagażu zależy często od klasy rezerwacyjnej, dlatego dokładnie zapoznaj się z informacjami podanymi w czasie rezerwowania biletu easyJet na serwisie.

Czy kupować ubezpieczenie, podróżując do Boston?

Zazwyczaj posiadając ubezpieczenie podróżny jest spokojniejszy. Dobrze zastanowić się nad nim zwłaszcza w 2 przypadkach ‒ kiedy planuje się aktywnie spędzać wakacje oraz gdy podróżuje się z dziećmi. Przed zamówieniem polisy przeczytaj, czy obejmuje zgubienie i opóźnienie bagażu. Są to jedne z częstszych problemów podróżnych.