X
Ładowanie...

Tanie loty Eurowings Bournemouth

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
10 paź 17 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Eurowings

Polska Bournemouth

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Eurowings Polska Bournemouth

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Eurowings Bournemouth

Przewodnik po lotach Eurowings Bournemouth

Jak się przygotować do krótkiego wyjazdu do Bournemouth linią Eurowings na weekend

Weekendowe wycieczki za granicę zyskują coraz więcej zwolenników, przede wszystkim ze względu na korzystne oferty tanich linii lotniczych, które pozwalają podróżować za grosze. Żeby urlop był udany, musimy jednak pamiętać o kilku podstawowych zasadach. Jak przygotować się do krótkiego urlopu w innym kraju?

Pomyśl, co zapakować

Odpowiednie spakowanie walizek to podstawa szczęśliwego urlopu - niezależnie od tego czy wybraliśmy podróż linią Eurowings do Bournemouth, czy inną destynację. Oczywiście zawartość torby podróżnej powinna zależeć od kierunku wyjazdu - turyści szykujący się na tropikalne wczasy powinni pamiętać o zabraniu kremów z wysokim filtrem, okularów na słońce czy nakrycia głowy. Z kolei osoby planujące aktywne wakacje powinny przewidzieć różne warunki atmosferyczne i zaopatrzyć się w ubrania termoaktywne i odpowiednie buty. Niezbędne okaże się również obuwie trekkingowe lub kalosze.

Zapakuj lekarstwa

Odzież i obuwie to jednak nie całe wyposażenie, które warto ze sobą zabrać - trzeba również zadbać o własne zdrowie. W walizce warto mieć przede wszystkim mini apteczkę ze środkami przeciwbólowymi czy plastrami - przyda się to niezależnie od tego czy wybierzemy lot Eurowings do Bournemouth czy inną destynację. W miejscach egzotycznych niezbędne okazują się także środki działające na insekty.

Ubezpieczenie podróżne - dlaczego warto?

Pomimo że kilkudniowy wyjazd za granicę na weekend trwa krótko, to zawsze może zdarzyć się losowa sytuacja, która zniszczy urlopowe plany. Strajk kontrolerów lotów na trasie lini Eurowings do Bournemouth, upadek na stoku, egzotyczna choroba, leczenie w szpitalu - to wszystko nie tylko generuje koszty, ale może również utrudnić podróżnym bezpieczny powrót z urlopu. Właśnie z tego powodu warto pomyśleć zawczasu o wykupieniu polisy turystycznej, które uchroni przed dodatkowymi wydatkami.