X
Ładowanie...

Tanie loty Brasilia

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
04 paź 11 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Brasilia

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Polska Brasilia

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Brasilia

Przewodnik po lotach Brasilia

Są miejsca, które w Brazylii zaskakują. Nie zobaczysz ich jednak ani w Rio, ani na plażach Salwadru. Nie będzie ich także w dżunglii ani na stadionach piłkarskich. Te rzeczyMiejscem, które wydaje się zupełnie niepasować do kraju, jest jego własna stolica - Brasilia. Dlaczego? Brasilia wygląda jak spełnienie marzeń XX-wiecznego architekta. To hołd złożony nowoczesności, wybudowany w 60 lat miesięcy. Ten spełniony sen Oscara Niemeyera i Lucii Costy możesz zobacyzć, dzięki lotom do Brasilii.

Tanie loty do Brasilii – jak szukać tanich lotów?

Podróż do pełnej zaskakujących atrakcji Brasilii zaplanujesz na FRU.PL. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki, wybierając tam liczbę pasażerów i termin podróży. Jeżęli w kalndarzu lotów, widzisz, czy przesunięcie daty wylotu przyniesie Ci oszczędność. FRU.PL łączy loty bezpośrednie, składane i Smart Connection, które pozwalają oszczędzić nawet do 60-70%! Jeżeli chcesz dostawać informacje na temat aktualnych promocji dotyczących tanich lotów, zapisz się do naszego newslettera, lub skorzystaj z Alarmu Cenowego. Obecnie ceny tanich lotów do Brasilii zaczynają się od od 2316 zł, a najkrótszy lot trwa 13h 15min.

Tanie loty do Brasilii - linie lotnicze

Z Polski nie dostaniesz lotów bezpośrednich, ale na tej trasie kursuje wielu przewoźnikow, oferujących tanie loty do Brasilii.

Tanie loty do Brasilii – alternatywy

Do stolicy Brazylii możecie dolecie także z wielu polskich miast.

Tanie loty do Brasilii – lotniska

Port Lotniczy Brasilia to największe lotnisko na terenie kraju i jednocześnie jeden z najważniejszych tego typu obiektów w całej Ameryce Południowej. Na najbliższych kilka lat zaplanowano wiele inwestycji, więc port będzie stale modernizowany i rozbudowywany.

Dojazd z Portu Lotniczego Brasilia

Port Lotniczy Brasilia jest położony blisko ścisłego centrum stolicy. Przed każdym terminalem mieści się postój taksówek działający 24 godziny na dobę. Możecie także skorzystać z komunikacji miejskiej – z lotniska kursuje autobus linii 102, który dowiezie was do cenntrum Brasili. Czas trwania podróż to ok. 30 minut zależnie od warunków panujących na drogach, a cena przejazdu dla jednej osoby to 2 reale brazylijskie.

Tanie loty do Brasilii. – przewodnik po atrakcjach

Brasilia to miasto magiczne, które oczaruje was swą wyjątkową atmosferą. Mimo że nowoczesna i betonowa, to mnóstwo w niej przestrzeni i nieba. Miejscem, które po prostu trzeba odwiedzić jest katedra metropolitana Matki Bożej z Aparecidy - jedna z najbardziej niesamowitych budowli jaką można znaleźć po tej stronie Atlantyku. Żadne zdjęcia nieoddają wrażenia, jakie wywiera na żywo. Brasilia słynie na całym świecie z nowoczesnych i pięknych budowli – jednymi z najlepszych przykładów nowoczesnej architektury są Congresso Nacional, czyli kongres narodowy w Brasilii, i Templo da Boa Vontade. To prawdziwe dzieła sztuki. Miłośnicy brazylijskiej kultury powinni odwiedzić Banco do Brasil Cultural Centre, gdzie będą mogli obejrzeć wiele świetnie zaplanowanych wystaw. Na przyjemną przechadzkę można wybrać się do Parque da Cidade, malowniczego parku, który zachwyci was swoim przyjemnym, spokojnym klimatem. Tutaj można wspaniale się zrelaksować! Spektakularne widoki zagwarantuje wam Torre de Televisao, czyli lokalna wieża telewizyjna. Można stąd podziwiać fantastyczny, miejski krajobraz.

Najciekawsze miesjca w Brasilii

  • Siedziba Ministrów
  • Teatr Narodowy
  • Panteon Juscelina Kubitscheka
  • Plac Trzech Mocarstw
  • Katedra
  • Planalto

Tanie loty do Brasilii – kiedy lecieć?

Na terenie Brasilii przez cały rok temperatury wahają się od 15 do 35°C. Nie ma więc złej pory roku na zwiedzanie tego malowniczego miasta. Jeżeli nie lubicie potężnych upałów, warto w podróż wybrać się podczas czerwca bądź lipca – wówczas temperatura rzadko przekracza 25°C.

Zobacz tej pozostałe tanie loty do Brazylii. Może bardziej opłaca się dolecieć do innego miasta i stamtąd doejchać do Brasilii.