X
Ładowanie...

Tanie loty Lufthansa Brisbane

już od 3743 zł
23 sty 30 sty Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Brisbane

Bilety lotnicze Polska Brisbane

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
13 lut (śro)
Etihad Airways
Brisbane
19 lut (wto)
Etihad Airways
Warszawa
12 lut (wto)
Etihad Airways
Brisbane
07 mar (czw)
Etihad Airways
Warszawa
13 lut (śro)
Etihad Airways
Brisbane
20 lut (śro)
Etihad Airways
Warszawa
13 mar (śro)
Etihad Airways
Brisbane
02 kwi (wto)
Etihad Airways
Warszawa
18 mar (pon)
Etihad Airways
Brisbane
01 kwi (pon)
Etihad Airways
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lufthansa Brisbane

Przewodnik po lotach Lufthansa Brisbane

Co należy wiedzieć przed pierwszą wycieczką linią Lufthansa do Brisbane?

Jeżeli szykujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Lufthansa do Brisbane, ale w ogóle, stres będzie czymś normalnym. Myślimy, czy wszystko dobrze zorganizowaliśmy, czy o czymś nie zapomnieliśmy. Myślimy jak to będzie, co powinniśmy zrobić, gdy już będziemy na lotnisku.

Kupiliśmy wybrany lot linią Lufthansa do Brisbane i co później?

Obejrzeliśmy przeróżne propozycje i w końcu udało nam się wybrać lot linią Lufthansa do Brisbane. Co więcej, znaleźliśmy nawet taką propozycję, która pasowała nam kwotą. Rezerwowaliśmy bilet, wypisujemy konieczne miejsca i już się nie możemy doczekać, żeby na swojej skórze dowiedzieć się, jak wyglądają tanie loty linią Lufthansa do Brisbane. I chociaż podniecenie jest spore i roznosi nas radość, to równocześnie w naszej głowie pojawiają się strachy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieć dokąd iść, w którym momencie, jak wszystko załatwić by było dobrze? A może zrobimy coś źle w samolocie, być może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeśli tylko poznamy się z najważniejszymi wiadomościami o lataniu, to nie będziemy mieli czego się bać.

Szukajmy udogodnień

Przede wszystkim na pierwszą podróż powinniśmy wybrać taką trasę, żeby trwała ona realnie jak najkrócej oraz miała jak najmniej przesiadek. W przypadku lotów linią Lufthansa do Brisbane najkrótszy czas podróży to . Wtedy niezbyt się będziemy stresować, że coś pomieszamy przez co nie dotrzemy na następny samolot. W dodatku trzeba zobaczyć co ostatecznie proponują nam tanie loty linią Lufthansa do Brisbane, czy będziemy mogli liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy posiadali możliwość posłuchania muzyki, albo przeczytania jakiegoś magazynu. A przede wszystkim, musimy się dowiedzieć, czego można się spodziewać w czasie przelotu do Brisbane.

Co musi dowiedzieć się każdy podróżny

Trzeba wejść na stronę przewoźnika i zobaczyć, jak kolejno będą przedstawiały się czynności, które muszą być przeprowadzone, kiedy zgodziliśmy się na lot linią Lufthansa. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów trzeba sprawdzić, do której bramki musimy się skierować w celu odbycia odprawy. Tam też będziemy musieli pokazać naszą kartę podkładową i dokumenty, a potem przejść przez właściwy rękaw bezpośrednio do samolotu, lub zejść do busu, który nas pod ten samolot zawiezie. Gdy będziemy już w samolocie linią Lufthansa do Brisbane, załoga pokaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, będziemy konkretnie poinstruowani jak należy zapinać pasy oraz jak w razie czego należy używać maski tlenowej. Jeśli zgodziliśmy się na tanie loty Lufthansa do Brisbane, to istnieje możliwość, że będziemy mogli zrobić zakupy w barku. Przed lądowaniem będziemy poproszeni o powrót na miejsce oraz zapięcie pasów, a gdy samolot wyhamuje, drzwi będą otwarte i będziemy mogli wysiąść, żeby w budynku lotniska odbyć kontrolę paszportową oraz ruszyć w dalszą drogę.

Trzeba się dowiedzieć jak wyglądają procedury podczas lotu, bo wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, powinniśmy zobaczyć jacy przewodnicy latają na interesującej nas trasie

Od naszego zadowolenia z lotu, będzie zależeć, czy w przyszłości zdecydujemy się znowu wykorzystać ten środek transportu.