X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Bristol

już od 348 zł
27 lip 03 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty WizzAir

Polska Bristol

Bilety lotnicze WizzAir Polska Bristol

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
03 sie (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bristol
20 sie (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Katowice
07 wrz (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bristol
14 wrz (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Katowice
30 lip (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bristol
13 sie (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Katowice
03 sie (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bristol
13 sie (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Katowice
30 lip (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bristol
06 sie (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje WizzAir Bristol

Przewodnik po lotach WizzAir Bristol

Co trzeba wiedzieć przed pierwszą wycieczką linią Wizz Air do Bristol?

Jeśli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Wizz Air do Bristol, ale w ogóle, stres będzie czymś normalnym. Zastanawiamy się, czy wszystko odpowiednio zorganizowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Myślimy jak to będzie, co musimy zrobić, kiedy już będziemy na lotnisku.

Mamy wybrany lot linią Wizz Air do Bristol i co dalej?

Przejrzeliśmy przeróżne oferty i w końcu udało nam się znaleźć lot linią Wizz Air do Bristol. Co więcej, znaleźliśmy nawet taką ofertę, która pasowała nam kwotą. Zamówiliśmy bilet, wypisujemy konieczne pola i już się nie możemy doczekać, żeby na własnej skórze dowiedzieć się, jak wyglądają tanie loty linią Wizz Air do Bristol. I chociaż ekscytacja jest ogromna i roznosi nas radość, to jednocześnie w naszej głowie tworzą się obawy, czy sobie będziemy radzić. Czy będziemy wiedzieli dokąd iść, kiedy, jak wszystko załatwić by było dobrze? A być może zrobimy coś źle w samolocie, być może nie zrozumiemy poleceń obsługi? Jeżeli tylko zapoznamy się z najważniejszymi informacjami o lataniu, to nie będziemy mieli czego się obawiać.

Poszukujmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszy przelot musimy wybrać taką trasę, żeby trwała ona realnie jak najkrócej i miała jak najmniej przesiadek. W przypadku lotów linią Wizz Air do Bristol najkrótszy czas przelotu to . Wtedy niezbyt się będziemy denerwować, że coś pomylimy i nie dotrzemy na następny lot. W dodatku warto sprawdzić co ostatecznie proponują nam tanie loty linią Wizz Air do Bristol, czy będziemy mogli liczyć na jakiś poczęstunek, czy będziemy mieli okazję posłuchania muzyki, lub przejrzenia jakiegoś czasopisma. A ogólnie, musimy się dowiadywać, czego można się spodziewać w czasie przelotu do Bristol.

Czego musi dowiedzieć się każdy podróżny

Warto wejść na stronę linii lotniczych oraz sprawdzić, jak kolejno będą wyglądały czynności, które muszą być wykonane, kiedy zdecydowaliśmy się na lot linią Wizz Air. Przede wszystkim na odpowiedniej tablicy w hali odlotów musimy sprawdzić, do jakiej bramki mamy się udać w celu przejścia przez odprawę. Tam też będziemy musieli okazać naszą kartę podkładową i dokumenty, a następnie przejść przez specjalny rękaw prosto do samolotu, lub przejść do autobusu, który nas pod ten samolot podwiezie. Kiedy będziemy już w samolocie linią Wizz Air do Bristol, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, zostaniemy dokładnie powiadomieni jak trzeba zapinać pasy oraz jak w razie potrzeby należy używać maski tlenowej. Jeżeli zgodziliśmy się na tanie loty Wizz Air do Bristol, to jest możliwość, że będziemy mogli zrobić zakupy w barku. Przed lądowaniem będziemy poproszeni o zajęcie miejsc i zapięcie pasów, a kiedy samolot zatrzyma się, drzwi zostaną otwarte i będziemy mieli szansę wysiąść, aby w budynku lotniska odbyć kontrolę paszportową oraz wyruszyć w dalszą podróż.

Trzeba się upewnić jak wyglądają procedury podczas lotu, ponieważ wówczas spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, powinniśmy sprawdzić jacy przewodnicy przemieszczają się na odpowiedniej dla nas trasie

Od naszego zadowolenia z lotu, będzie zależeć, czy w przyszłości zdecydujemy się ponownie wykorzystać ten środek przewozu.