X
Ładowanie...

Tanie loty Air Berlin Charlotte

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
11 lut 18 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Air Berlin

Polska Charlotte

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Air Berlin Polska Charlotte

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Air Berlin Charlotte

Przewodnik po lotach Air Berlin Charlotte

Jak się przygotować do krótkiego wyjazdu do Charlotte linią Air Berlin na weekend

Krótkie wyjazdy za granicę stają się coraz bardziej popularne, przede wszystkim ze względu na ciekawe promocje tanich przewoźników, którzy pozwalają podróżować za grosze. Żeby wyjazd przebiegł w jak najlepszej atmosferze, trzeba jednak pamiętać o kilku podstawowych kwestiach. Jak zaplanować krótki urlop w innym kraju?

Pomyśl, co zapakować

Odpowiednie spakowanie bagażu to gwarancja udanego urlopu - nie ważne czy wybraliśmy podróż linią Air Berlin do Charlotte, czy inną destynację. Rzecz jasna zawartość torby podróżnej musi być uzależniona od miejsca, które chcemy odwiedzić - turyści szykujący się na egzotyczne wakacje powinni pamiętać o wzięciu kremów z wysokim filtrem, okularów na słońce czy czapeczki z daszkiem. Z kolei osoby wybierające aktywne wakacje powinny przewidzieć różne warunki atmosferyczne i koniecznie zapakować ubrania termoaktywne a także komfortowe obuwie. Niezbędne okaże się także obuwie do chodzenia po górach lub odzież nieprzemakalna.

Bezpieczeństwo w czasie wyjazdu

Niezbędne elementy garderoby to jednak nie całe wyposażenie, które warto ze sobą zabrać - trzeba także pomyśleć o własnym zdrowiu. W walizce warto mieć przede wszystkim mini apteczkę ze środkami przeciwbólowymi czy opatrunkami - przyda się to niezależnie od tego czy wybierzemy lot Air Berlin do Charlotte czy inny rejon świata. W miejscach egzotycznych konieczne okazują się także środki działające na insekty.

Przezorny zawsze ubezpieczony

Chociaż kilkudniowy urlop za granicą trwa krótko, to zawsze istnieje ryzyko, że wydarzy się nieprzewidziana sytuacja, która zepsuje radość z wyjazdu. Strajk kontrolerów lotów na trasie lini Air Berlin do Charlotte, kontuzja na stoku, egzotyczna infekcja, pobyt w szpitalu - to wszystko nie tylko zwiększa koszty, ale może także utrudnić podróżnym bezpieczny powrót do Polski. I tutaj z pomocą przychodzi odpowiednie ubezpieczenie, które uchroni przed dodatkowymi wydatkami.