X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Chicago

już od 2544 zł
28 cze 05 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty LOT

Polska Chicago

Bilety lotnicze LOT Polska Chicago

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
05 mar (czw)
LOT
Chicago
16 mar (pon)
LOT
Kraków
17 wrz (wto)
LOT
Chicago
01 paź (wto)
LOT
Kraków
17 wrz (wto)
LOT
Chicago
30 wrz (pon)
LOT
Kraków
18 wrz (śro)
LOT
Chicago
01 paź (wto)
LOT
Kraków
19 wrz (czw)
LOT
Chicago
30 wrz (pon)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje LOT Chicago

Przewodnik po lotach LOT Chicago

Co trzeba wiedzieć przed pierwszym lotem linią LOT Polish Airlines do Chicago?

Jeśli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią LOT Polish Airlines do Chicago, ale w ogóle, zdenerwowanie będzie czymś normalnym. Zastanawiamy się, czy wszystko odpowiednio przygotowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co powinniśmy robić, kiedy już znajdziemy się na lotnisku.

Mamy wybrany lot linią LOT Polish Airlines do Chicago i co dalej?

Obejrzeliśmy przeróżne propozycje i w końcu udało nam się wybrać lot linią LOT Polish Airlines do Chicago. Dodatkowo, znaleźliśmy nawet taką propozycję, która odpowiadała nam kwotą. Rezerwowaliśmy bilet, wypełniamy niezbędne pola i już czekamy, żeby na swojej skórze dowiedzieć się, jak wyglądają tanie loty linią LOT Polish Airlines do Chicago. I chociaż podniecenie jest spore i roznosi nas radość, to jednocześnie w naszej głowie tworzą się obawy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieć dokąd iść, kiedy, jak wszystko załatwić by było dobrze? A może zrobimy coś nie tak w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń obsługi? Jeżeli tylko zapoznamy się z najważniejszymi informacjami o podróżowaniu samolotem, to nie będziemy mieli czego się obawiać.

Poszukujmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszą podróż musimy znaleźć taką trasę, żeby trwała ona realnie jak najkrócej i posiadała jak najmniej przesiadek. W przypadku lotów linią LOT Polish Airlines do Chicago najkrótszy czas podróży to . Wtedy niezbyt się będziemy stresować, że coś pomieszamy przez co nie dotrzemy na następny samolot. Dodatkowo warto sprawdzić co ostatecznie oferują nam tanie loty linią LOT Polish Airlines do Chicago, czy będziemy mieli szansę liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy mieli możliwość wysłuchania muzyki, lub przeczytania jakiegoś magazynu. A ogólnie, musimy się dowiadywać, czego możemy oczekiwać podczas przelotu do Chicago.

Co musi wiedzieć każdy podróżny

Trzeba wejść na stronę linii lotniczych oraz sprawdzić, jak kolejno będą wyglądały czynności, które powinny być wykonane, kiedy zgodziliśmy się na lot linią LOT Polish Airlines. Przede wszystkim na odpowiedniej tablicy w hali odlotów musimy zobaczyć, do jakiej bramki mamy się skierować w celu odbycia odprawy. Tam również będziemy musieli pokazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a potem przejść przez właściwy rękaw bezpośrednio do samolotu, lub przejść do busu, który nas pod ten samolot zawiezie. Gdy znajdziemy się już w samolocie linią LOT Polish Airlines do Chicago, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, będziemy konkretnie powiadomieni jak należy zapinać pasy oraz jak w razie czego trzeba używać maski tlenowej. Jeśli zdecydowaliśmy się na tanie loty LOT Polish Airlines do Chicago, to jest możliwość, że będziemy mogli zrobić zakupy w barku. Przed wylądowaniem będziemy proszeni o powrót na miejsce i zapięcie pasów, a gdy samolot zatrzyma się, drzwi będą otwarte i będziemy mogli wysiąść, aby w budynku lotniska odbyć kontrolę paszportową i wyruszyć w dalszą podróż.

Trzeba się dowiedzieć jak prezentują się procedury w czasie lotu, bo wówczas spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, powinniśmy zobaczyć jakie linie lotnicze przemieszczają się na odpowiedniej dla nas trasie

Od naszego zadowolenia z lotu, będzie zależeć, czy w przyszłości zdecydujemy się ponownie wykorzystać ten środek przewozu.