X
Ładowanie...

Tanie loty Ciudad de México

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Polska Ciudad de México

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Polska Ciudad de México

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Ciudad de México

Przewodnik po lotach Ciudad de México

Najtańsze połączenia do Meksyku - jedynie na FRU.PL! Szukaj biletów na trasach Polska-Meksyk i zrób rezerwację na podróż samolotem Meksyk już zaraz. Przejrzyj oferty wszystkich istniejących przewoźników i wówczas sprawdź opcję szukania biletów lotniczych - Meksyk z zachowaniem elastyczności terminów (+/-3 dni lub kalendarz mięsięczny lotów). Przy lotach do Ameryki Północnej, które najczęściej wymagają przesiadki, warto zostawić sobie kilkudniową elastyczność co do dat wylotu i powrotu. Może to wiązać się ze znacznymi oszczędnościami w kwestii kosztów biletów.

Aglomeracja dookoła Miasta Meksyk jest trzecią co do wielkości na świecie (po Tokio i Seulu). W samym mieście zamieszkuje 9 milionów obywateli, natomiast liczebność aglomeracji szacowana jest na prawie 25 milionów! Historycznie miasto to - o nazie Tenochtitlan - było załozone przez Azteków i urosło do rozmiarów około 100 000 mieszkańców przed najazdem kolonizacyjnym Hiszpanów pod wodzą Corteza. Niestety zaraz po długotrwałym i niezmiernie krwawym oblężeniu kolonizator kazał je zrównać z ziemią i na jego miejscu wybudować nowe miasto. Meksyk jest więc swego rodzaju feniksem.

Współcześnie, szczególnie po boomie gospodarczym lat 50-60 związanym z wydobyciem ropy w Zatoce Meksykańskiej, miasto rozbudowywało się w sposób dość niekontrolowany tworząc tą ogromną aglomerację. Jest bezspornie najlepszym punktem do rozpoczęcia zwiedzania tego pięknego, choć złożonego kraju.

O ile interesują Ciebie najtańsze możliwości przelotu do Miasta Meksyk - warto rezerwować z FRU.PL. 978 zł jest to obecnie najniższa propozycja cenowa za lot (w obie strony) na tej trasie. Najkrótszy czas podróży z naszego kraju do Meksyku wynosi od 3h 25min. Nalepsze ceny na bilety lotnicze Polska-Meksyk mają w ofercie przede wszystkim linie lotnicze:

W momencie gdy planujesz podróż do Meksyk należy poszukać sposóbów na zmniejszenie cen podróży. Nie jest żadną tajemnicą, że chwilę przed datą wylotu linie lotnicze podnoszą ceny. Zacznij rozglądać się za kupnem lotów w promocyjnych cenach lub specjalnych okazji z wyprzedzeniem kilku miesięcy. Opłaca się też wybrać wyprawę kombinując lot z rezerwacją miejsc noclegowych. Hotele-Meksyk: właśnie na stronie FRU.PL sprawdzisz ofertę na bogatą ofertę a także niesamowicie promocyjne ceny noclegów. Pamiętaj aby sprawdzać opinie innych użytkowników! Szczególnie w krajach odległych - nie tylko geograficznie - dobrze jest sprawdzić jak dany hotel był odbierany przez innych turystów, zanim tam pojedziemy.

Pamiętaj o potrzebnych szczepieniach i wizach (szczególnie jeśli lecisz przez USA!). Nie należy też przeceniać wagi tego co daje pakiet na ubezpieczenie turystyczne. Oszczędź sobie niemiłych sytuacji za jedyne 5zł/dziennie. Najlepsza obsługa lotów Meksyk - na FRU.PL!

Jak to zrobić by dokonać rezerwacji na podróż-Meksyk? Szybko i bezpiecznie - w kilku prostych krokach:

  1. W wyszukiwarce wybierz miasto bądź lotnisko z którego pragniesz lecieć do Miasta Meksyk:
  2. Wybierz terminy Twojej podróży
  3. Wybierz z listy liczbę i rodzaj pasażerów
  4. Kliknij Szukaj!