X
Ładowanie...

Tanie loty Aegean Air Colombo

już od 2037 zł
27 mar 03 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Colombo

Bilety lotnicze Polska Colombo

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
30 lis (sob)
Swiss
Colombo
13 gru (pią)
Swiss
Warszawa
21 lis (czw)
Swiss
Colombo
01 gru (nie)
Swiss
Warszawa
23 lis (sob)
Swiss
Colombo
29 lis (pią)
Swiss
Warszawa
23 lis (sob)
Swiss
Colombo
01 gru (nie)
Swiss
Warszawa
21 lis (czw)
Swiss
Colombo
06 gru (pią)
Swiss
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Aegean Air Colombo

Przewodnik po lotach Aegean Air Colombo

Co trzeba wiedzieć przed pierwszym lotem linią Aegean Airlines do Colombo?

Jeżeli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Aegean Airlines do Colombo, ale w ogóle, stres będzie czymś zrozumiałym. Zastanawiamy się, czy wszystko dobrze zorganizowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co powinniśmy robić, gdy już będziemy na lotnisku.

Mamy wybrany lot linią Aegean Airlines do Colombo i co później?

Przejrzeliśmy różne propozycje i nareszcie udało nam się wybrać lot linią Aegean Airlines do Colombo. Co więcej, wyszukaliśmy nawet taką ofertę, która pasowała nam kwotą. Rezerwowaliśmy bilet, wypisujemy konieczne miejsca i już się nie możemy doczekać, żeby na swojej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią Aegean Airlines do Colombo. I choć ekscytacja jest ogromna i rozpiera nas radość, to równocześnie w naszej głowie pojawiają się strachy, czy sobie będziemy radzić. Czy będziemy wiedzieli dokąd iść, w którym momencie, jak wszystko zorganizować by było tanio i dobrze? A może wykonamy coś nie tak w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeśli tylko poznamy się z podstawowymi wiadomościami o podróżowaniu samolotem, to nie będziemy mieli czego się bać.

Szukajmy udogodnień

Przede wszystkim na pierwszy przelot musimy znaleźć taką trasę, żeby trwała ona możliwie jak najkrócej oraz miała jak najmniej przesiadek. W przypadku lotów linią Aegean Airlines do Colombo najkrótszy czas przelotu to . Wówczas mniej się będziemy denerwować, że coś pomylimy więc nie zdążymy na kolejny samolot. Dodatkowo warto zobaczyć co konkretnie proponują nam tanie loty linią Aegean Airlines do Colombo, czy będziemy mogli liczyć na jakiś poczęstunek, czy będziemy mieli okazję posłuchania muzyki, albo przejrzenia jakiegoś czasopisma. A ogólnie, musimy się dowiedzieć, czego możemy oczekiwać podczas przelotu do Colombo.

Co musi wiedzieć każdy pasażer

Trzeba wejść na stronę przewoźnika oraz zobaczyć, jak kolejno będą przedstawiały się czynności, które muszą być wykonane, kiedy zdecydowaliśmy się na lot linią Aegean Airlines. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów trzeba sprawdzić, do jakiej bramki musimy się skierować w celu odbycia odprawy. Tam też będziemy musieli pokazać naszą kartę podkładową i dokumenty, a potem przedostać się przez właściwy rękaw prosto do samolotu, lub zejść do autobusu, który nas pod ten samolot podwiezie. Kiedy znajdziemy się już w samolocie linią Aegean Airlines do Colombo, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po schowaniu bagażu podręcznego, zostaniemy konkretnie powiadomieni jak należy zapiąć pasy i jak w razie potrzeby należy używać maski tlenowej. Jeśli zdecydowaliśmy się na tanie loty Aegean Airlines do Colombo, to jest możliwość, że będziemy mogli robić zakupy w barku. Przed lądowaniem zostaniemy proszeni o zajęcie miejsc oraz zapięcie pasów, a kiedy samolot wyhamuje, drzwi będą otwarte i będziemy mieli szansę wysiąść, aby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową i ruszyć w dalszą podróż.

Warto się upewnić jak wyglądają procedury w czasie lotu, ponieważ wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzili. Co więcej, musimy sprawdzić jakie linie lotnicze przemieszczają się na interesującej nas trasie

Od naszego zadowolenia z lotu, będzie zależeć, czy w przyszłości zdecydujemy się znowu wykorzystać ten środek transportu.