X
Ładowanie...

Tanie loty Eurowings Colombo

już od 2027 zł
25 sty 01 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Colombo

Bilety lotnicze Polska Colombo

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
31 paź (czw)
Swiss
Colombo
17 lis (nie)
Swiss
Warszawa
31 paź (czw)
Swiss
Colombo
15 lis (pią)
Swiss
Warszawa
31 paź (czw)
Swiss
Colombo
17 lis (nie)
Swiss
Warszawa
02 lis (sob)
Swiss
Colombo
15 lis (pią)
Swiss
Warszawa
02 lis (sob)
Swiss
Colombo
17 lis (nie)
Swiss
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Eurowings Colombo

Przewodnik po lotach Eurowings Colombo

Co trzeba wiedzieć przed pierwszą wycieczką linią Eurowings do Colombo?

Jeżeli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Eurowings do Colombo, ale w ogóle, zdenerwowanie będzie czymś normalnym. Myślimy, czy wszystko dobrze przygotowaliśmy, czy o czymś nie zapomnieliśmy. Myślimy jak to będzie, co powinniśmy robić, kiedy już będziemy na lotnisku.

Kupiliśmy zarezerwowany lot linią Eurowings do Colombo i co dalej?

Przejrzeliśmy różne oferty i w końcu udało nam się wybrać lot linią Eurowings do Colombo. Dodatkowo, wyszukaliśmy nawet taką ofertę, która pasowała nam kwotą. Zamówiliśmy bilet, wypisujemy konieczne miejsca i już się nie możemy doczekać, żeby na swojej skórze dowiedzieć się, jak wyglądają tanie loty linią Eurowings do Colombo. I chociaż ekscytacja jest ogromna i rozpiera nas radość, to jednocześnie w naszej głowie tworzą się strachy, czy sobie będziemy radzić. Czy będziemy wiedzieć w jakie miejsce iść, kiedy, jak wszystko zorganizować by było akuratnie? A może zrobimy coś źle w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń obsługi? Jeżeli tylko poznamy się z podstawowymi wiadomościami odnośnie latania, to nie będziemy mieli czego się obawiać.

Poszukujmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszy przelot musimy wybrać taką trasę, aby trwała ona realnie jak najkrócej oraz miała jak najmniej przesiadek. W przypadku lotów linią Eurowings do Colombo najkrótszy czas przelotu to . Wtedy niezbyt się będziemy denerwować, że coś pomylimy więc nie zdążymy na następny lot. Dodatkowo trzeba zobaczyć co konkretnie proponują nam tanie loty linią Eurowings do Colombo, czy będziemy mogli liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy posiadali okazję wysłuchania muzyki, lub przeczytania jakiegoś magazynu. A przede wszystkim, musimy się dowiedzieć, czego możemy oczekiwać w czasie przelotu do Colombo.

Co powinien wiedzieć każdy podróżny

Warto wejść na stronę przewoźnika i sprawdzić, jak kolejno będą przedstawiały się czynności, które muszą być przeprowadzone, kiedy zdecydowaliśmy się na lot linią Eurowings. Przede wszystkim na odpowiedniej tablicy w hali odlotów musimy sprawdzić, do jakiej bramki musimy się udać w celu przejścia przez odprawę. Tam też będziemy zobowiązani okazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a potem przejść przez specjalny rękaw bezpośrednio do samolotu, lub zejść do autobusu, który nas pod ten samolot podwiezie. Kiedy znajdziemy się już w samolocie linią Eurowings do Colombo, załoga pokaże nam nasze miejsce. Po schowaniu bagażu podręcznego, zostaniemy dokładnie poinstruowani jak trzeba zapiąć pasy oraz jak w razie czego trzeba użyć maski tlenowej. Jeśli zdecydowaliśmy się na tanie loty Eurowings do Colombo, to jest możliwość, że będziemy mieli okazję zrobić zakupy w barku. Przed lądowaniem zostaniemy poproszeni o zajęcie miejsc oraz zapięcie pasów, a gdy samolot zatrzyma się, drzwi zostaną otwarte i będziemy mogli wysiąść, żeby w budynku lotniska odbyć kontrolę paszportową oraz ruszyć w dalszą podróż.

Trzeba się dowiedzieć jak wyglądają procedury podczas lotu, bo wówczas spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzili. Co więcej, musimy zobaczyć jakie linie lotnicze przemieszczają się na odpowiedniej dla nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależeć, czy później zdecydujemy się znowu wybrać ten środek przewozu.