gs
X
Ładowanie...

Tanie loty KLM Colombo

już od 2913 zł
23 paź 30 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty KLM

Polska Colombo

Bilety lotnicze KLM Polska Colombo

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
23 lis (pią)
KLM
Colombo
15 gru (sob)
KLM
Warszawa
23 lis (pią)
KLM
Colombo
04 gru (wto)
KLM
Warszawa
23 lis (pią)
KLM
Colombo
01 gru (sob)
KLM
Warszawa
03 gru (pon)
KLM
Colombo
15 gru (sob)
KLM
Warszawa
30 lis (pią)
KLM
Colombo
15 gru (sob)
KLM
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje KLM Colombo

Przewodnik po lotach KLM Colombo

Colombo ‒ tanie loty KLM

Rusz w podróż do Colombo liniami KLM. Kupowanie lotów na FRU.PL jest łatwe. Wpisujesz miejsce, termin podróży i liczbę pasażerów, a wszystko inne zrobi automatycznie wyszukiwarka. W wynikach zobaczysz najkorzystnijesze możliwe połączenia. Kupujesz i masz.

Tanie loty KLM do Colombo ‒ najważniejsze informacje

Lot do Colombo z KLM trwa od . Warto więc zorganizować lekturę lub grę. Nie zapomnij jednak, aby zachować limit wagi bagażu pokładowego. Polecilibyśmy raczej czytniki niż książki papierowe oraz gry na komórkę niż gry planszowe.

Jeżeli idzie o ceny, to za przelot do Colombo KLM zapłacisz od . Jeśli chcesz wydać mniej, włącz Alarm Cenowy i czekaj na promocje albo poszukaj ofert innych linii lotniczych.

Lotniska wylotu

Kiedy rezerwować loty?

Najkorzystniejszy czas na kupowanie lotów jest kilka miesięcy przed podróżą. To nieprawda, że w ostatniej chwili jest najtaniej. Tego rodzaju promocje prawie są nie do złapania. Wcześniejsza rezerwacja daje szansę na lepsze przyszykowanie się do lotu: znalezienie atrakcji, poszukanie informacji o transporcie i zabukowanie lepszego hotelu w niższej cenie.

Bagaż lotniczy w KLM

KLM posiada, jak każda linia lotnicza, dwa rodzaje bagażu: zabierany ze sobą do kabiny pasażerskiej i odprawiany. Pojemność darmowego bagażu zależy często od klasy rezerwacyjnej, dlatego dokładnie przeczytaj informacje prezentowane w czasie rezerwowania biletu KLM na serwisie.

Czy wykupić ubezpieczenie turystyczne, lecąc do Colombo?

Co do zasady z ubezpieczeniem podróżny jest spokojniejszy. Warto wykupić ubezpieczenie zwłaszcza w dwóch sytuacjach ‒ kiedy zamierza się aktywnie spędzać wakacje oraz kiedy podróżuje się z rodziną. Zanim zamówisz polisę, przeczytaj, czy reguluje kwestie zgubienia i niedostarczenia na czas bagażu. Są to jedne z „popularniejszych” problemów turystów.