X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Colombo

już od 4851 zł
25 sty 01 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty LOT

Polska Colombo

Bilety lotnicze LOT Polska Colombo

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
28 sty (pon)
Condor
Colombo
06 lut (śro)
Condor
Warszawa
28 sty (pon)
Condor
Colombo
10 lut (nie)
Condor
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje LOT Colombo

Przewodnik po lotach LOT Colombo

Co należy wiedzieć przed pierwszym lotem linią LOT Polish Airlines do Colombo?

Jeżeli szykujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią LOT Polish Airlines do Colombo, ale w ogóle, stres jest czymś zrozumiałym. Zastanawiamy się, czy wszystko odpowiednio zorganizowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co musimy robić, kiedy już znajdziemy się na lotnisku.

Kupiliśmy zarezerwowany lot linią LOT Polish Airlines do Colombo i co dalej?

Obejrzeliśmy różne propozycje i w końcu udało nam się wybrać lot linią LOT Polish Airlines do Colombo. Dodatkowo, wyszukaliśmy nawet taką ofertę, która pasowała nam cenowo. Zamówiliśmy bilet, wypisujemy konieczne miejsca i już się nie możemy doczekać, żeby na własnej skórze dowiedzieć się, jak wyglądają tanie loty linią LOT Polish Airlines do Colombo. I chociaż ekscytacja jest ogromna i rozpiera nas radość, to jednocześnie w naszej głowie pojawiają się strachy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieć gdzie iść, w którym momencie, jak wszystko załatwić aby było akuratnie? A być może zrobimy coś źle w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń obsługi? Jeżeli tylko poznamy się z najważniejszymi wiadomościami o podróżowaniu samolotem, to nie będziemy mieli czego się obawiać.

Szukajmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszy przelot powinniśmy wybrać taką trasę, aby trwała ona możliwie jak najkrócej i miała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią LOT Polish Airlines do Colombo najkrótszy czas podróży to . Wtedy mniej się będziemy stresować, że coś pomieszamy przez co nie dotrzemy na następny samolot. W dodatku warto sprawdzić co konkretnie oferują nam tanie loty linią LOT Polish Airlines do Colombo, czy będziemy mogli liczyć na jakiś poczęstunek, czy będziemy posiadali możliwość wysłuchania muzyki, albo przeczytania jakiegoś czasopisma. A przede wszystkim, powinniśmy się dowiadywać, czego możemy się spodziewać w czasie przelotu do Colombo.

Czego powinien dowiedzieć się każdy pasażer

Warto zajrzeć na stronę przewoźnika i zobaczyć, jak kolejno będą przedstawiały się czynności, które muszą być wykonane, jeśli zgodziliśmy się na lot linią LOT Polish Airlines. Przede wszystkim na odpowiedniej tablicy w hali odlotów trzeba sprawdzić, do której bramki musimy się udać w celu przejścia przez odprawę. Tam też będziemy musieli okazać naszą kartę podkładową i dokumenty, a następnie przejść przez specjalny rękaw prosto do samolotu, lub przejść do autobusu, który nas pod ten samolot zawiezie. Gdy znajdziemy się już w samolocie linią LOT Polish Airlines do Colombo, załoga pokaże nam nasze miejsce. Po schowaniu bagażu podręcznego, będziemy konkretnie powiadomieni jak należy zapinać pasy oraz jak w razie czego trzeba użyć maski tlenowej. Jeśli zdecydowaliśmy się na tanie loty LOT Polish Airlines do Colombo, to istnieje szansa, że będziemy mieli okazję robić zakupy w barku. Przed wylądowaniem zostaniemy poproszeni o powrót na miejsce oraz zapięcie pasów, a kiedy samolot wyhamuje, drzwi zostaną otwarte i będziemy mogli wysiąść, aby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową oraz ruszyć w dalszą podróż.

Trzeba się dowiedzieć w jaki sposób wyglądają procedury w czasie lotu, ponieważ wówczas spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, musimy sprawdzić jakie linie lotnicze przemieszczają się na odpowiedniej dla nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależeć, czy później zdecydujemy się ponownie wybrać ten środek przewozu.