X
Ładowanie...

Tanie loty Swiss Colombo

już od 2047 zł
28 lut 07 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Swiss

Polska Colombo

Bilety lotnicze Swiss Polska Colombo

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
07 lis (czw)
Swiss
Colombo
22 lis (pią)
Swiss
Warszawa
07 lis (czw)
Swiss
Colombo
24 lis (nie)
Swiss
Warszawa
09 lis (sob)
Swiss
Colombo
22 lis (pią)
Swiss
Warszawa
09 lis (sob)
Swiss
Colombo
24 lis (nie)
Swiss
Warszawa
07 lis (czw)
Swiss
Colombo
06 gru (pią)
Swiss
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Swiss Colombo

Przewodnik po lotach Swiss Colombo

Co trzeba wiedzieć przed pierwszym lotem linią Swiss International Air Lines do Colombo?

Jeśli szykujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Swiss International Air Lines do Colombo, ale w ogóle, zdenerwowanie jest czymś zrozumiałym. Myślimy, czy wszystko dobrze przygotowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Myślimy jak to będzie, co powinniśmy zrobić, gdy już znajdziemy się na lotnisku.

Kupiliśmy wybrany lot linią Swiss International Air Lines do Colombo i co dalej?

Obejrzeliśmy różne oferty i nareszcie udało nam się znaleźć lot linią Swiss International Air Lines do Colombo. Co więcej, wyszukaliśmy nawet taką propozycję, która pasowała nam kwotą. Zamówiliśmy bilet, wypisujemy niezbędne miejsca i już czekamy, żeby na własnej skórze dowiedzieć się, jak wyglądają tanie loty linią Swiss International Air Lines do Colombo. I chociaż ekscytacja jest ogromna i rozpiera nas radość, to równocześnie w naszej głowie pojawiają się strachy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieć dokąd iść, w którym momencie, jak wszystko zorganizować by było tanio i dobrze? A może wykonamy coś źle w samolocie, być może nie zrozumiemy poleceń obsługi? Jeśli tylko zapoznamy się z podstawowymi wiadomościami o podróżowaniu samolotem, to nie będziemy mieli czego się bać.

Szukajmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszą podróż powinniśmy znaleźć taką trasę, żeby trwała ona możliwie jak najkrócej oraz posiadała jak najmniej przesiadek. W przypadku lotów linią Swiss International Air Lines do Colombo najkrótszy czas podróży to . Wówczas niezbyt się będziemy denerwować, że coś pomieszamy i nie dotrzemy na kolejny lot. W dodatku warto sprawdzić co konkretnie oferują nam tanie loty linią Swiss International Air Lines do Colombo, czy będziemy mieli szansę liczyć na jakiś poczęstunek, czy będziemy posiadali okazję wysłuchania muzyki, lub przeczytania jakiegoś magazynu. A ogólnie, musimy się dowiedzieć, czego można oczekiwać w czasie przelotu do Colombo.

Co powinien wiedzieć każdy podróżny

Warto zajrzeć na stronę przewoźnika i zobaczyć, jak kolejno będą przedstawiały się czynności, które muszą być wykonane, jeśli zgodziliśmy się na lot linią Swiss International Air Lines. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów trzeba zobaczyć, do jakiej bramki musimy się udać w celu odbycia odprawy. Tam również będziemy zobowiązani okazać naszą kartę podkładową i dokumenty, a następnie przejść przez specjalny rękaw prosto do samolotu, albo przejść do autobusu, który nas pod ten samolot podwiezie. Gdy znajdziemy się już w samolocie linią Swiss International Air Lines do Colombo, załoga pokaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, będziemy konkretnie powiadomieni jak należy zapiąć pasy i jak w razie czego trzeba użyć maski tlenowej. Jeżeli zgodziliśmy się na tanie loty Swiss International Air Lines do Colombo, to istnieje szansa, że będziemy mieli okazję robić zakupy w barku. Przed lądowaniem będziemy poproszeni o zajęcie miejsc i zapięcie pasów, a gdy samolot wyhamuje, drzwi zostaną otwarte i będziemy mogli wysiąść, aby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową oraz ruszyć w dalszą podróż.

Trzeba się upewnić w jaki sposób prezentują się procedury w czasie lotu, ponieważ wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, musimy sprawdzić jacy przewodnicy przemieszczają się na interesującej nas trasie

Od naszego zadowolenia z lotu, będzie zależeć, czy w przyszłości zdecydujemy się znowu wybrać ten środek transportu.