X
Ładowanie...

Tanie loty KLM Dallas

już od 2326 zł
30 sty 06 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Dallas

Bilety lotnicze Polska Dallas

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
04 lut (pon)
American Airlines
Dallas
19 lut (wto)
American Airlines
Warszawa
05 lis (wto)
American Airlines
Dallas
12 lis (wto)
American Airlines
Warszawa
06 lut (śro)
British Airways
Dallas
19 lut (wto)
British Airways
Warszawa
04 lut (pon)
British Airways
Dallas
11 lut (pon)
British Airways
Warszawa
04 lut (pon)
British Airways
Dallas
21 lut (czw)
British Airways
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje KLM Dallas

Przewodnik po lotach KLM Dallas

Dallas ‒ tanie loty KLM

Wyrusz w podróż do Dallas liniami KLM. Rezerwowanie lotów na naszej stronie jest banalnie proste. Wybierasz trasę, termin wyjazdu oraz liczbę podróżnych, a resztę robi za Ciebie algorytm. W rezultatach pokażemy Ci najkorzystnijesze dostępne połączenia. Rezerwujesz i masz.

Tanie loty KLM do Dallas ‒ co warto wiedzieć

Przelot do Dallas z KLM zajmuje od . Dobrze więc wziąć sobie coś do czytania albo grania. Nie zapomnij tylko, aby nie przekroczyć limitu wagi bagażu podręcznego. Polecilibyśmy bardziej czytniki niż lektury papierowe oraz gry na komórkę niż planszówki.

Jeśli chodzi o koszty, to za połączenie do Dallas KLM zapłacisz od . Jeśli wolisz zapłacić mniej, włącz Alarm Cenowy a potem odbieraj emaile z informacjami o spadku cen albo poszukaj połączeń innego operatora.

Skąd lecieć?

Kiedy rezerwować bilety?

Najkorzystniejszy moment na rezerwowanie biletów jest kilkanaście tygodni przed podróżą. To nieprawda, że w ostatniej chwili są najlepsze promocje. Tego rodzaju okazje prawie są nie do złapania. Wcześniejsza rezerwacja pozwala też na wygodniejsze przyszykowanie się do podróży: zaplanowanie zwiedzania, zebranie wiadomości o komunikacji i znalezienie lepszego noclegu w niższej cenie.

Bagaż lotniczy w KLM

KLM posiada, jak każda linia lotnicza, 2 rodzaje bagażu: zabierany ze sobą do kabiny pasażerskiej i rejestrowany. Rozmiar darmowego bagażu zależy czasem od klasy lotu, więc uważnie przeczytaj informacje podane w trakcie rezerwowania lotu KLM na stronie.

Czy wykupić ubezpieczenie turystyczne, lecąc do Dallas?

Z reguły posiadając ubezpieczenie człowiek jest bardziej zrelaksowany. Warto pomyśleć o nim zwłaszcza w 2 sytuacjach: kiedy planuje się aktywnie spędzać wakacje i gdy podróżuje się z dziećmi. Przed wykupieniem polisy przeczytaj, czy obejmuje zaginięcie i opóźnienie bagażu. Są to jedne z częstszych problemów podczas wakacji.