gs
X
Ładowanie...

Tanie loty KLM Davao

już od 861 zł
27 wrz 04 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Filipiny

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Filipiny
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Singapur
01 lut (pią)
Tiger
Lot bezpośredni
Manila
17 lut (nie)
Tiger
Lot bezpośredni
Singapur
03 lut (nie)
Tiger
Lot bezpośredni
Manila
16 lut (sob)
Tiger
Lot bezpośredni
Singapur
03 lut (nie)
Tiger
Lot bezpośredni
Manila
18 lut (pon)
Tiger
Lot bezpośredni
Singapur
03 lut (nie)
Philippine Airlines
Lot bezpośredni
Manila
17 lut (nie)
Philippine Airlines
Lot bezpośredni
Singapur
03 lut (nie)
Philippine Airlines
Lot bezpośredni
Manila
19 lut (wto)
Philippine Airlines
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje KLM Davao

Przewodnik po lotach KLM Davao

Co trzeba wiedzieć przed pierwszą wycieczką linią KLM do Davao?

Jeśli szykujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią KLM do Davao, ale w ogóle, stres będzie czymś normalnym. Myślimy, czy wszystko dobrze zorganizowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co powinniśmy robić, kiedy już będziemy na lotnisku.

Mamy wybrany lot linią KLM do Davao i co dalej?

Obejrzeliśmy różne propozycje i w końcu udało nam się wybrać lot linią KLM do Davao. Dodatkowo, znaleźliśmy również taką propozycję, która odpowiadała nam kwotą. Zamówiliśmy bilet, wypisujemy niezbędne miejsca i już się nie możemy doczekać, aby na własnej skórze dowiedzieć się, jak wyglądają tanie loty linią KLM do Davao. I chociaż ekscytacja jest ogromna i rozpiera nas radość, to jednocześnie w naszej głowie tworzą się obawy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieli w jakie miejsce iść, kiedy, jak wszystko zorganizować aby było dobrze? A być może zrobimy coś źle w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeżeli tylko poznamy się z podstawowymi informacjami o podróżowaniu samolotem, to nie będziemy mieli czego się bać.

Szukajmy udogodnień

Przede wszystkim na pierwszą podróż musimy znaleźć taką trasę, aby trwała ona możliwie jak najkrócej oraz posiadała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią KLM do Davao najkrótszy czas przelotu to . Wówczas mniej się będziemy stresować, że coś pomylimy i nie zdążymy na kolejny samolot. W dodatku warto zobaczyć co konkretnie oferują nam tanie loty linią KLM do Davao, czy będziemy mieli szansę liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy posiadali możliwość wysłuchania muzyki, albo przejrzenia jakiegoś czasopisma. A przede wszystkim, musimy się dowiadywać, czego możemy oczekiwać w czasie przelotu do Davao.

Co powinien dowiedzieć się każdy podróżny

Warto zajrzeć na stronę linii lotniczych i sprawdzić, jak kolejno będą przedstawiały się czynności, które muszą być wykonane, jeśli zgodziliśmy się na lot linią KLM. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów musimy sprawdzić, do której bramki musimy się skierować w celu odbycia odprawy. Tam też będziemy zobowiązani pokazać naszą kartę podkładową i dokumenty, a następnie przedostać się przez specjalny rękaw prosto do samolotu, albo przejść do autobusu, który nas pod ten samolot podwiezie. Kiedy będziemy już w samolocie linią KLM do Davao, załoga pokaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, zostaniemy konkretnie poinstruowani jak należy zapinać pasy i jak w razie potrzeby trzeba używać maski tlenowej. Jeśli zdecydowaliśmy się na tanie loty KLM do Davao, to jest szansa, że będziemy mogli zrobić zakupy w barku. Przed lądowaniem zostaniemy proszeni o zajęcie miejsc oraz zapięcie pasów, a gdy samolot zatrzyma się, drzwi będą otwarte i będziemy mogli wysiąść, aby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową i wyruszyć w dalszą drogę.

Trzeba się upewnić w jaki sposób wyglądają procedury podczas lotu, bo wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzili. Co więcej, powinniśmy sprawdzić jakie linie lotnicze latają na odpowiedniej dla nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależeć, czy później zdecydujemy się ponownie wybrać ten środek przewozu.