X
Ładowanie...

Tanie loty Denver

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Polska Denver

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Polska Denver

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Denver

Przewodnik po lotach Denver

Poznaj Kolorado, raj dla poszukiwaczy złota i miłośników przyrody. Rozpocznij swoją podróż od znalezienia tanich lotów do Denver, miasta położonego u stóp Gór Skalistych, niecałe 2 godziny jazdy od widowiskowego Parku Narodowego. Tak właśnie wygląda Dziki Zachód!

Tanie loty do Denver – jak szukać tanich lotów?

Tanie loty Denver: Denver

Denver, ze względu na swoje specyficzne położenie, jest miastem wyjątkowo chętnie odwiedzanym przez turystów. Mnóstwo atrakcji oraz bliska odległość od Gór Skalistych sprawiają, że stolica stanu Kolorado z roku na rok gości coraz wiekszą liczbę podróżników. Razem z FRU.PL Ty również możęsz zarezerwować tanie loty do Denver i podróżować po Dzikim Zachodzie. Żeby z łatwością znaleźć tanie bilety lotnicze, wystarczy skorzystać z wyszukiwarki dostępnej na naszej stronie internetowej. FRU.PL oferuje loty bezpośrednie, składane i Smart Connection. Te ostatnie często pozwalają zaoszczędzić nawet do 60-70%! Obecnie ceny najtańszych lotów do Denver zaczynają się już od 2585 zł, więc nie ma na co czekać.

Tanie loty do Denver - linie lotnicze

Na trasie pomiędzy Warszawą a Denver kursuje obecnie wielu przewoźników oferujących tanie loty do Denver. Pamiętaj, że najkrótsze połączenie zajmie i tak 13h 45min. Wybierając linię lotniczą, pamiętaj o swojej wygodzie.

Tanie loty do Denver – alternatywy

Skoro nie ma bezpośrednich tanich lotów do Denver, swoją podróż do Kolorado możesz zacząć w kilku miastach Polski:

Tanie loty do Denver – lotniska

W stolicy Kolorado znajduje się Port Lotniczy Denver. To ogromne lotnisko jest w stanie obsłużyć w ciągu roku prawie 60 mln pasażerów. Port znajduje się na północnych obrzeżach miasta. Obiekt zyskał sobie ogromną sławę na świecie i sam w sobie stanowi lokalną atrakcję turystyczną. Wszystko za sprawą charakterystycznych murali oraz rzeźb znajdujacych się na terenie lotniska (m.in. niebieski mustang). Wielu entuzjastów od tej pory stara się rozszyfrować symbolikę stojącą za dziełami umieszczonymi na terenie portu. Jedno jest pewne – tak niezwykłe miejsce warto zobaczyć na własne oczy.

Dojazd z Portu Lotniczego Denver

Podróż z portu lotniczego na teren Denver nie będzie dla was szczególnie kłopotliwa. Możecie skorzystać z komunikacji miejskiej – na lotnisku znajdziecie przystanki autobusowe na których zatrzymują się autobusy należące do lokalnego przewoźnika o nazwie RTD. Kursy odbywają się co piętnaście minut, a bilet dla osoby dorosłej kosztuje od 9 do 13 dolarów, zależnie od waszego celu. Autobusy są dla was dostępne codziennie od godziny 3.30 aż do północy. Każdy z autobusów został przystosowany z myślą o osobach niepełnosprawnych. Na lotnisku w Denver znajduje się również postój taksówek. Dojazd na przedmieście miasta tym sposobem kosztuje ok. 55 dolarów, zaś podróż do centrum Denver to już koszt do 70 dolarów. Jest to wygodny sposób dojazdu, jednak znacznie droższy od komunikacji miejskiej.

Tanie loty do Denver – przewodnik po atrakcjach

Słynne namioty na lotnisku w Denver

Denver to miasto w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Miłosnicy kontaktu z naturą powinni wybrać się w okolicę pobliskich Gór Skalistych. Możliwość odbycia wspinaczki wysokogórskiej oraz podziwiania fantastycznego krajobrazu bez wątpienia przypadnie do gustu wszystkim miłosnikom aktywnego trybu życia. Jednak aby poczuć kontakt z naturą, nie musicie wcale opuszczać Denver – na terenie miasta znajduje się Denver Botanic Garden, ogród botaniczny stanowiący dom dla setek gatunków rzadkich, tropikalnych roślin. Poza tym możecie odwiedzić Downtown Aquarium, które pozwoli wam zobaczyć na własne oczy egzotyczne, morskie stworzenia. Będzie to świetna zabawa zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Mówiac o najmłodszych, warto ich zabrać do Children's Museum of Denver. Tam wasi podopieczni poprzez zabawę będą mogli rozwinąć swoje zainteresowania i poszerzyć horyzonty. Amatorzy zwierząt powinni koniecznie odwiedzić Zoo w Denver uchodzące za jeden z najlepszych tego rodzaju obiektów w całych Stanach Zjednoczonych.

Warto pamiętać też o miejscach nawiązujących do historii i kultury Dzikiego Zachodu, np. Muzeum Buffalo Billa, twórcy Wild West Show i aktora z pierwszych w historii westernów. Jeżeli po obejrzeniu setki filmów sądzisz, żę historię tych okolic pisali wyłącznie biali osadnicy - zobacz Black American West Museum. Dzikiego Zachodu możesz też posmakować - Buckhorn Exchange, najstarsza restauracja w mieście, serwuje dania z bawołów i grzechodników.

Tanie loty do Denver - wiza?

Zaraz po zarezerwowaniu tanich lotów do Denver, zajmij się formalnościami wizowymi. Lecąc do Kolorado, potrzebujesz amarykańskiej wizy. Chociaż zazwyczaj formalności trwają mniej niż 3 tygodnie (od złożenie aplikacji przez internet po otrzymaniu decyzji po rozmowie z konsulem), to zalecany czas na wyrobienie wizy wynosi 3 miesiące. Pamiętaj też, że w Polsce otrzymuje się promesę wizy uprawniającą do wjazdu na terytorium USA w ciągu np. 10 lat, ale to urzędnik na lotnisku decyduje ostatecznie o długości pobytu w kraju.

Tanie loty do USA - rekomendacje

Pamiętaj też, że po USA można poruszać się wynajętym autem. Sprawdź inne tanie loty do USA. Może bardziej opłaca się dolecieć do Nowego Jorku, tam wynająć samochód i przejechać prawie całe Stany Zjednoczone? Jeżeli masz dużo czasu, będzie to świetną przygodą.