X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Djerba

już od 1795 zł
22 lut 01 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Djerba

Bilety lotnicze Polska Djerba

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
25 kwi (czw)
Swiss
Djerba
02 maj (czw)
Swiss
Warszawa
01 maj (śro)
Swiss
Djerba
09 maj (czw)
Swiss
Warszawa
16 maj (czw)
Swiss
Djerba
23 maj (czw)
Swiss
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje LOT Djerba

Przewodnik po lotach LOT Djerba

Co trzeba wiedzieć przed pierwszą wycieczką linią LOT Polish Airlines do Djerba?

Jeżeli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią LOT Polish Airlines do Djerba, ale w ogóle, stres będzie czymś zrozumiałym. Myślimy, czy wszystko dobrze zorganizowaliśmy, czy o czymś nie zapomnieliśmy. Myślimy jak to będzie, co powinniśmy robić, gdy już znajdziemy się na lotnisku.

Mamy zarezerwowany lot linią LOT Polish Airlines do Djerba i co później?

Przejrzeliśmy przeróżne oferty i w końcu udało nam się znaleźć lot linią LOT Polish Airlines do Djerba. Co więcej, wyszukaliśmy nawet taką propozycję, która pasowała nam kwotą. Zamówiliśmy bilet, wypisujemy konieczne pola i już się nie możemy doczekać, aby na swojej skórze dowiedzieć się, jak wyglądają tanie loty linią LOT Polish Airlines do Djerba. I chociaż ekscytacja jest ogromna i rozpiera nas radość, to równocześnie w naszej głowie tworzą się obawy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieli gdzie iść, w którym momencie, jak wszystko załatwić aby było tanio i dobrze? A może zrobimy coś źle w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń obsługi? Jeśli tylko zapoznamy się z najważniejszymi wiadomościami o lataniu, to nie będziemy mieli czego się obawiać.

Szukajmy udogodnień

Przede wszystkim na pierwszą podróż powinniśmy znaleźć taką trasę, żeby trwała ona realnie jak najkrócej oraz miała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią LOT Polish Airlines do Djerba najkrótszy czas przelotu to . Wówczas mniej się będziemy stresować, że coś pomylimy i nie zdążymy na kolejny samolot. W dodatku warto sprawdzić co ostatecznie oferują nam tanie loty linią LOT Polish Airlines do Djerba, czy będziemy mieli szansę liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy mieli okazję posłuchania muzyki, lub przeczytania jakiegoś czasopisma. A ogólnie, musimy się dowiadywać, czego można oczekiwać podczas przelotu do Djerba.

Czego powinien dowiedzieć się każdy podróżny

Warto zajrzeć na stronę przewoźnika i zobaczyć, jak kolejno będą przedstawiały się czynności, które muszą być wykonane, kiedy zdecydowaliśmy się na lot linią LOT Polish Airlines. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów trzeba sprawdzić, do jakiej bramki mamy się skierować w celu odbycia odprawy. Tam też będziemy musieli pokazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a następnie przedostać się przez specjalny rękaw bezpośrednio do samolotu, albo przejść do busu, który nas pod ten samolot zawiezie. Gdy będziemy już w samolocie linią LOT Polish Airlines do Djerba, załoga pokaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, będziemy konkretnie poinstruowani jak trzeba zapinać pasy i jak w razie czego należy użyć maski tlenowej. Jeśli zgodziliśmy się na tanie loty LOT Polish Airlines do Djerba, to istnieje możliwość, że będziemy mieli okazję robić zakupy w barku. Przed lądowaniem zostaniemy poproszeni o zajęcie miejsc oraz zapięcie pasów, a gdy samolot zatrzyma się, drzwi zostaną otwarte i będziemy mieli szansę wysiąść, żeby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową i ruszyć w dalszą podróż.

Trzeba się dowiedzieć jak prezentują się procedury w czasie lotu, bo wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzili. Co więcej, musimy sprawdzić jacy przewodnicy latają na interesującej nas trasie

Od naszego zadowolenia z lotu, będzie zależało, czy później zdecydujemy się ponownie wykorzystać ten środek transportu.