X
Ładowanie...

Tanie loty Norwegian Djerba

już od 1795 zł
22 lut 01 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Djerba

Bilety lotnicze Polska Djerba

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
25 kwi (czw)
Swiss
Djerba
02 maj (czw)
Swiss
Warszawa
01 maj (śro)
Swiss
Djerba
09 maj (czw)
Swiss
Warszawa
16 maj (czw)
Swiss
Djerba
23 maj (czw)
Swiss
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Norwegian Djerba

Przewodnik po lotach Norwegian Djerba

Djerba ‒ tanie loty Norwegian Air Shuttle

Rozpocznij podróż do Djerba dzięki Norwegian Air Shuttle. Rezerwowanie lotów na naszej stronie jest proste. Wpisujesz miejsce, datę podróży i liczbę pasażerów, a resztę zrobi błyszkawicznie wyszukiwarka. W wynikach zobaczysz najkorzystnijesze dostępne połączenia. Rezerwujesz i lecisz.

Tanie loty Norwegian Air Shuttle do Djerba ‒ co warto wiedzieć

Podróż do Djerba z Norwegian Air Shuttle trwa przynajmniej . Warto więc wziąć lekturę lub grę. Pamiętaj jednak, aby nie przekroczyć limitu wagi bagażu kabinowego. Polecamy raczej czytniki niż lektury papierowe oraz gry na telefon niż planszówki.

Jeśli chodzi o ceny, to za bilet do Djerba Norwegian Air Shuttle zapłacisz od . W przypadku gdy chcesz zapłacić niższą kwotę, włącz Alarm Cenowy i odbieraj maile z informacjami o spadku cen, ewentualnie poszukaj lotów innego przewoźnika.

Miasta wylotu

Kiedy rezerwować loty?

Najlepszy moment na rezerwowanie biletów jest kilkanaście tygodni przed wylotem. To bajka, że w „last minute” są najniższe ceny. Takie promocje praktycznie się nie zdarzają. Rezerwacja z wyprzedzeniem daje szansę na wygodniejsze przygotowanie się do lotu: zaplanowanie zwiedzania, zebranie informacji o transporcie i zabukowanie wygodniejszego pokoju w korzystniejszej cenie.

Bagaż lotniczy w Norwegian Air Shuttle

Norwegian Air Shuttle oferuje, jak każdy przewoźnik, 2 typy bagażu: podręczny i rejestrowany. Pojemność darmowego bagażu zależy czasem od klasy rezerwacyjnej, dlatego uważnie przeczytaj informacje podane w czasie rezerwowania lotu Norwegian Air Shuttle na stronie.

Czy wykupić ubezpieczenie, podróżując do Djerba?

Zazwyczaj posiadając ubezpieczenie człowiek jest spokojniejszy. Warto zastanowić się nad nim zwłaszcza w 2 przypadkach: gdy planuje się aktywnie spędzać wakacje oraz kiedy podróżuje się z dziećmi. Przed wykupieniem polisy przeczytaj, czy reguluje kwestie zgubienia i opóźnienia bagażu. Są to jedne z częstszych problemów turystów.