gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Djerba

już od 361 zł
25 lis 02 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Tunezja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Tunezja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Lyon
20 lis (wto)
Transavia France
Lot bezpośredni
Monastir
29 lis (czw)
Transavia France
Lot bezpośredni
Lyon
18 lis (nie)
Transavia France
Lot bezpośredni
Monastir
29 lis (czw)
Transavia France
Lot bezpośredni
Lyon
20 lis (wto)
Transavia France
Lot bezpośredni
Monastir
25 lis (nie)
Transavia France
Lot bezpośredni
Lyon
20 lis (wto)
Transavia France
Lot bezpośredni
Monastir
27 lis (wto)
Transavia France
Lot bezpośredni
Lyon
20 lis (wto)
Transavia France
Lot bezpośredni
Monastir
02 gru (nie)
Transavia France
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Djerba

Przewodnik po lotach Ryanair Djerba

Co trzeba wiedzieć przed pierwszą wycieczką linią Ryanair do Djerba?

Jeśli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Ryanair do Djerba, ale w ogóle, zdenerwowanie będzie czymś zrozumiałym. Myślimy, czy wszystko odpowiednio przygotowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co powinniśmy zrobić, kiedy już będziemy na lotnisku.

Kupiliśmy wybrany lot linią Ryanair do Djerba i co dalej?

Obejrzeliśmy przeróżne oferty i w końcu udało nam się wybrać lot linią Ryanair do Djerba. Dodatkowo, znaleźliśmy nawet taką ofertę, która pasowała nam cenowo. Rezerwowaliśmy bilet, wypełniamy konieczne miejsca i już się nie możemy doczekać, aby na swojej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią Ryanair do Djerba. I choć ekscytacja jest ogromna i rozpiera nas radość, to równocześnie w naszej głowie tworzą się strachy, czy sobie będziemy radzić. Czy będziemy wiedzieli gdzie iść, w którym momencie, jak wszystko załatwić by było dobrze? A może wykonamy coś źle w samolocie, być może nie zrozumiemy poleceń obsługi? Jeśli tylko zapoznamy się z podstawowymi wiadomościami o lataniu, to nie będziemy mieli czego się obawiać.

Szukajmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszy przelot powinniśmy znaleźć taką trasę, żeby trwała ona możliwie jak najkrócej i miała jak najmniej przesiadek. W przypadku lotów linią Ryanair do Djerba najkrótszy czas podróży to . Wówczas niezbyt się będziemy stresować, że coś pomylimy więc nie zdążymy na następny lot. Dodatkowo warto sprawdzić co konkretnie proponują nam tanie loty linią Ryanair do Djerba, czy będziemy mogli liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy posiadali okazję posłuchania muzyki, lub przeczytania jakiegoś czasopisma. A ogólnie, powinniśmy się dowiedzieć, czego można się spodziewać w czasie lotu do Djerba.

Co powinien dowiedzieć się każdy podróżny

Warto zajrzeć na stronę linii lotniczych i sprawdzić, jak po kolei będą przedstawiały się czynności, które muszą być przeprowadzone, jeśli zdecydowaliśmy się na lot linią Ryanair. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów trzeba zobaczyć, do jakiej bramki mamy się udać w celu przejścia przez odprawę. Tam też będziemy zobowiązani pokazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a następnie przedostać się przez właściwy rękaw bezpośrednio do samolotu, albo zejść do autobusu, który nas pod ten samolot podwiezie. Gdy znajdziemy się już w samolocie linią Ryanair do Djerba, załoga pokaże nam nasze miejsce. Po schowaniu bagażu podręcznego, zostaniemy konkretnie powiadomieni jak trzeba zapiąć pasy i jak w razie czego należy użyć maski tlenowej. Jeżeli zdecydowaliśmy się na tanie loty Ryanair do Djerba, to istnieje szansa, że będziemy mogli robić zakupy w barku. Przed lądowaniem będziemy poproszeni o powrót na miejsce oraz zapięcie pasów, a kiedy samolot zatrzyma się, drzwi zostaną otwarte i będziemy mogli wysiąść, aby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową oraz ruszyć w dalszą drogę.

Warto się upewnić jak prezentują się procedury podczas lotu, ponieważ wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, powinniśmy sprawdzić jacy przewodnicy przemieszczają się na odpowiedniej dla nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależeć, czy później zdecydujemy się znowu wybrać ten środek przewozu.