X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Djerba

już od 1795 zł
27 lut 06 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Djerba

Bilety lotnicze Polska Djerba

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
01 maj (śro)
Swiss
Djerba
09 maj (czw)
Swiss
Warszawa
16 maj (czw)
Swiss
Djerba
23 maj (czw)
Swiss
Warszawa
25 kwi (czw)
Swiss
Djerba
02 maj (czw)
Swiss
Warszawa
02 maj (czw)
Swiss
Djerba
19 maj (nie)
Swiss
Warszawa
20 cze (czw)
Swiss
Djerba
04 lip (czw)
Swiss
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje WizzAir Djerba

Przewodnik po lotach WizzAir Djerba

Co trzeba wiedzieć przed pierwszą wycieczką linią Wizz Air do Djerba?

Jeżeli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Wizz Air do Djerba, ale w ogóle, zdenerwowanie jest czymś normalnym. Myślimy, czy wszystko odpowiednio przygotowaliśmy, czy o czymś nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co powinniśmy robić, gdy już znajdziemy się na lotnisku.

Mamy wybrany lot linią Wizz Air do Djerba i co później?

Obejrzeliśmy różne propozycje i nareszcie udało nam się wybrać lot linią Wizz Air do Djerba. Co więcej, wyszukaliśmy nawet taką ofertę, która pasowała nam kwotą. Rezerwowaliśmy bilet, wypełniamy niezbędne pola i już się nie możemy doczekać, żeby na swojej skórze dowiedzieć się, jak wyglądają tanie loty linią Wizz Air do Djerba. I choć ekscytacja jest ogromna i rozpiera nas radość, to jednocześnie w naszej głowie tworzą się obawy, czy sobie będziemy radzić. Czy będziemy wiedzieli gdzie iść, kiedy, jak wszystko załatwić by było akuratnie? A może zrobimy coś nie tak w samolocie, być może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeśli tylko poznamy się z najważniejszymi informacjami odnośnie latania, to nie będziemy mieli czego się obawiać.

Szukajmy udogodnień

Przede wszystkim na pierwszy przelot musimy znaleźć taką trasę, żeby trwała ona realnie jak najkrócej oraz posiadała jak najmniej przesiadek. W przypadku lotów linią Wizz Air do Djerba najkrótszy czas podróży to . Wówczas niezbyt się będziemy stresować, że coś pomieszamy więc nie zdążymy na kolejny lot. W dodatku warto sprawdzić co ostatecznie oferują nam tanie loty linią Wizz Air do Djerba, czy będziemy mogli liczyć na jakiś poczęstunek, czy będziemy mieli możliwość posłuchania muzyki, albo przejrzenia jakiegoś magazynu. A przede wszystkim, musimy się dowiadywać, czego można oczekiwać podczas lotu do Djerba.

Czego powinien dowiedzieć się każdy pasażer

Trzeba wejść na stronę przewoźnika i sprawdzić, jak po kolei będą wyglądały czynności, które powinny być wykonane, jeśli zdecydowaliśmy się na lot linią Wizz Air. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów musimy sprawdzić, do jakiej bramki mamy się udać w celu odbycia odprawy. Tam też będziemy zobowiązani okazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a potem przedostać się przez specjalny rękaw bezpośrednio do samolotu, lub przejść do busu, który nas pod ten samolot podwiezie. Gdy znajdziemy się już w samolocie linią Wizz Air do Djerba, załoga pokaże nam nasze miejsce. Po schowaniu bagażu podręcznego, zostaniemy konkretnie poinstruowani jak należy zapiąć pasy i jak w razie potrzeby trzeba używać maski tlenowej. Jeśli zgodziliśmy się na tanie loty Wizz Air do Djerba, to jest możliwość, że będziemy mogli robić zakupy w barku. Przed lądowaniem zostaniemy proszeni o zajęcie miejsc i zapięcie pasów, a gdy samolot wyhamuje, drzwi zostaną otwarte i będziemy mogli wysiąść, aby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową i wyruszyć w dalszą podróż.

Warto się dowiedzieć w jaki sposób prezentują się procedury w czasie lotu, bo wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, powinniśmy sprawdzić jakie linie lotnicze przemieszczają się na interesującej nas trasie

Od naszego zadowolenia z lotu, będzie zależeć, czy w przyszłości zdecydujemy się znowu wybrać ten środek transportu.