X
Ładowanie...

Tanie loty Lufthansa Dortmund

już od 804 zł
26 sie 02 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Lufthansa

Polska Dortmund

Bilety lotnicze Lufthansa Polska Dortmund

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
01 paź (wto)
Lufthansa
Dortmund
05 paź (sob)
Lufthansa
Katowice
02 paź (śro)
Lufthansa
Dortmund
05 paź (sob)
Lufthansa
Katowice
15 paź (wto)
Lufthansa
Dortmund
19 paź (sob)
Lufthansa
Katowice
16 paź (śro)
Lufthansa
Dortmund
19 paź (sob)
Lufthansa
Katowice
05 lis (wto)
Lufthansa
Dortmund
20 lis (śro)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lufthansa Dortmund

Przewodnik po lotach Lufthansa Dortmund

Co trzeba wiedzieć przed pierwszą wycieczką linią Lufthansa do Dortmund?

Jeżeli szykujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Lufthansa do Dortmund, ale w ogóle, stres będzie czymś normalnym. Zastanawiamy się, czy wszystko dobrze przygotowaliśmy, czy o czymś nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co powinniśmy robić, kiedy już znajdziemy się na lotnisku.

Kupiliśmy wybrany lot linią Lufthansa do Dortmund i co później?

Przejrzeliśmy różne propozycje i nareszcie udało nam się wybrać lot linią Lufthansa do Dortmund. Co więcej, wyszukaliśmy nawet taką propozycję, która odpowiadała nam kwotą. Zamówiliśmy bilet, wypisujemy konieczne miejsca i już czekamy, żeby na swojej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią Lufthansa do Dortmund. I chociaż ekscytacja jest ogromna i rozpiera nas radość, to równocześnie w naszej głowie pojawiają się obawy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieli gdzie iść, kiedy, jak wszystko zorganizować aby było akuratnie? A być może zrobimy coś nie tak w samolocie, być może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeżeli tylko poznamy się z podstawowymi wiadomościami o podróżowaniu samolotem, to nie będziemy mieli czego się bać.

Poszukujmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszy przelot powinniśmy znaleźć taką trasę, żeby trwała ona realnie jak najkrócej oraz miała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią Lufthansa do Dortmund najkrótszy czas podróży to . Wówczas niezbyt się będziemy stresować, że coś pomylimy przez co nie dotrzemy na następny samolot. W dodatku warto zobaczyć co ostatecznie oferują nam tanie loty linią Lufthansa do Dortmund, czy będziemy mogli liczyć na jakiś poczęstunek, czy będziemy posiadali możliwość wysłuchania muzyki, lub przeczytania jakiegoś czasopisma. A ogólnie, powinniśmy się dowiadywać, czego można się spodziewać w czasie przelotu do Dortmund.

Czego powinien dowiedzieć się każdy pasażer

Warto zajrzeć na stronę linii lotniczych i zobaczyć, jak kolejno będą wyglądały czynności, które muszą być wykonane, jeśli zgodziliśmy się na lot linią Lufthansa. Przede wszystkim na odpowiedniej tablicy w hali odlotów trzeba zobaczyć, do której bramki mamy się skierować w celu odbycia odprawy. Tam też będziemy musieli pokazać naszą kartę podkładową i dokumenty, a potem przejść przez specjalny rękaw bezpośrednio do samolotu, albo zejść do autobusu, który nas pod ten samolot podwiezie. Kiedy znajdziemy się już w samolocie linią Lufthansa do Dortmund, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, będziemy dokładnie powiadomieni jak trzeba zapiąć pasy i jak w razie potrzeby należy użyć maski tlenowej. Jeżeli zgodziliśmy się na tanie loty Lufthansa do Dortmund, to istnieje możliwość, że będziemy mieli okazję robić zakupy w barku. Przed lądowaniem zostaniemy proszeni o powrót na miejsce i zapięcie pasów, a gdy samolot wyhamuje, drzwi zostaną otwarte i będziemy mogli wysiąść, żeby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową i wyruszyć w dalszą podróż.

Warto się dowiedzieć w jaki sposób wyglądają procedury podczas lotu, ponieważ wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzili. Co więcej, powinniśmy zobaczyć jakie linie lotnicze przemieszczają się na interesującej nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależeć, czy później zdecydujemy się ponownie wybrać ten środek transportu.