X
Ładowanie...

Tanie loty Air Baltic Dubaj

już od 759 zł
26 mar 02 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Dubaj

Bilety lotnicze Polska Dubaj

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
07 lut (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Dubaj
12 lut (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Katowice
16 gru (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Dubaj
23 gru (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Katowice
07 lut (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Dubaj
14 lut (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Katowice
20 sty (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Dubaj
24 sty (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Katowice
04 lis (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Dubaj
11 lis (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Air Baltic Dubaj

Przewodnik po lotach Air Baltic Dubaj

Co trzeba wiedzieć przed pierwszym lotem linią Air Baltic do Dubaj?

Jeżeli szykujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Air Baltic do Dubaj, ale w ogóle, zdenerwowanie jest czymś normalnym. Myślimy, czy wszystko odpowiednio przygotowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co musimy zrobić, kiedy już znajdziemy się na lotnisku.

Kupiliśmy wybrany lot linią Air Baltic do Dubaj i co dalej?

Przejrzeliśmy różne propozycje i w końcu udało nam się wybrać lot linią Air Baltic do Dubaj. Co więcej, wyszukaliśmy również taką propozycję, która pasowała nam kwotą. Rezerwowaliśmy bilet, wypisujemy niezbędne miejsca i już się nie możemy doczekać, żeby na własnej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią Air Baltic do Dubaj. I chociaż ekscytacja jest ogromna i roznosi nas radość, to jednocześnie w naszej głowie pojawiają się obawy, czy sobie będziemy radzić. Czy będziemy wiedzieć dokąd iść, w którym momencie, jak wszystko zorganizować by było akuratnie? A być może zrobimy coś nie tak w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeśli tylko zapoznamy się z podstawowymi informacjami o lataniu, to nie będziemy mieli czego się bać.

Szukajmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszy przelot musimy znaleźć taką trasę, żeby trwała ona realnie jak najkrócej oraz posiadała jak najmniej przesiadek. W przypadku lotów linią Air Baltic do Dubaj najkrótszy czas przelotu to . Wtedy mniej się będziemy denerwować, że coś pomieszamy i nie zdążymy na kolejny lot. Dodatkowo warto sprawdzić co konkretnie oferują nam tanie loty linią Air Baltic do Dubaj, czy będziemy mogli liczyć na jakiś poczęstunek, czy będziemy posiadali okazję wysłuchania muzyki, lub przejrzenia jakiegoś czasopisma. A ogólnie, powinniśmy się dowiedzieć, czego możemy się spodziewać podczas lotu do Dubaj.

Czego musi dowiedzieć się każdy pasażer

Trzeba zajrzeć na stronę linii lotniczych i sprawdzić, jak kolejno będą przedstawiały się czynności, które powinny być wykonane, jeśli zgodziliśmy się na lot linią Air Baltic. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów trzeba sprawdzić, do jakiej bramki mamy się udać w celu przejścia przez odprawę. Tam też będziemy zobowiązani okazać naszą kartę podkładową i dokumenty, a potem przedostać się przez właściwy rękaw prosto do samolotu, lub przejść do autobusu, który nas pod ten samolot zawiezie. Kiedy znajdziemy się już w samolocie linią Air Baltic do Dubaj, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, zostaniemy konkretnie powiadomieni jak należy zapinać pasy oraz jak w razie czego należy używać maski tlenowej. Jeśli zgodziliśmy się na tanie loty Air Baltic do Dubaj, to jest możliwość, że będziemy mieli okazję robić zakupy w barku. Przed lądowaniem zostaniemy poproszeni o powrót na miejsce i zapięcie pasów, a gdy samolot zatrzyma się, drzwi będą otwarte i będziemy mieli szansę wysiąść, aby w budynku lotniska odbyć kontrolę paszportową i ruszyć w dalszą podróż.

Trzeba się upewnić w jaki sposób wyglądają procedury podczas lotu, ponieważ wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzili. Co więcej, musimy sprawdzić jakie linie lotnicze przemieszczają się na interesującej nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależeć, czy w przyszłości zdecydujemy się ponownie wybrać ten środek transportu.