gs
X
Ładowanie...

Tanie loty EasyJet Dubaj

już od 733 zł
19 gru 26 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Dubaj

Bilety lotnicze Polska Dubaj

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
13 gru (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Dubaj
27 gru (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Katowice
15 gru (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Dubaj
27 gru (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Katowice
20 gru (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Dubaj
25 gru (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Katowice
13 gru (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Dubaj
29 gru (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Katowice
21 mar (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Dubaj
05 kwi (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje EasyJet Dubaj

Przewodnik po lotach EasyJet Dubaj

Co należy wiedzieć przed pierwszym lotem linią easyJet do Dubaj?

Jeżeli szykujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią easyJet do Dubaj, ale w ogóle, zdenerwowanie będzie czymś normalnym. Myślimy, czy wszystko odpowiednio zorganizowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Myślimy jak to będzie, co musimy robić, kiedy już znajdziemy się na lotnisku.

Kupiliśmy wybrany lot linią easyJet do Dubaj i co dalej?

Obejrzeliśmy przeróżne oferty i nareszcie udało nam się wybrać lot linią easyJet do Dubaj. Co więcej, znaleźliśmy również taką propozycję, która odpowiadała nam kwotą. Zamówiliśmy bilet, wypisujemy konieczne miejsca i już się nie możemy doczekać, żeby na własnej skórze dowiedzieć się, jak wyglądają tanie loty linią easyJet do Dubaj. I choć podniecenie jest spore i roznosi nas radość, to jednocześnie w naszej głowie pojawiają się obawy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieli w jakie miejsce iść, kiedy, jak wszystko załatwić aby było tanio i dobrze? A może wykonamy coś źle w samolocie, być może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeśli tylko zapoznamy się z najważniejszymi wiadomościami o podróżowaniu samolotem, to nie będziemy mieli czego się obawiać.

Poszukujmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszy przelot powinniśmy wybrać taką trasę, żeby trwała ona możliwie jak najkrócej oraz posiadała jak najmniej przesiadek. W przypadku lotów linią easyJet do Dubaj najkrótszy czas przelotu to . Wtedy niezbyt się będziemy denerwować, że coś pomieszamy więc nie zdążymy na kolejny samolot. W dodatku warto sprawdzić co ostatecznie proponują nam tanie loty linią easyJet do Dubaj, czy będziemy mieli szansę liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy mieli okazję wysłuchania muzyki, lub przeczytania jakiegoś magazynu. A ogólnie, musimy się dowiadywać, czego można oczekiwać w czasie lotu do Dubaj.

Czego powinien dowiedzieć się każdy pasażer

Warto wejść na stronę przewoźnika oraz sprawdzić, jak po kolei będą wyglądały czynności, które powinny być wykonane, kiedy zdecydowaliśmy się na lot linią easyJet. Przede wszystkim na odpowiedniej tablicy w hali odlotów musimy zobaczyć, do jakiej bramki mamy się udać w celu odbycia odprawy. Tam też będziemy zobowiązani pokazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a potem przejść przez specjalny rękaw prosto do samolotu, albo zejść do autobusu, który nas pod ten samolot podwiezie. Kiedy będziemy już w samolocie linią easyJet do Dubaj, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, zostaniemy konkretnie poinstruowani jak trzeba zapiąć pasy oraz jak w razie czego trzeba użyć maski tlenowej. Jeżeli zdecydowaliśmy się na tanie loty easyJet do Dubaj, to jest szansa, że będziemy mogli robić zakupy w barku. Przed wylądowaniem będziemy proszeni o zajęcie miejsc oraz zapięcie pasów, a gdy samolot wyhamuje, drzwi zostaną otwarte i będziemy mogli wysiąść, aby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową i ruszyć w dalszą podróż.

Trzeba się dowiedzieć w jaki sposób prezentują się procedury w czasie lotu, ponieważ wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, musimy zobaczyć jakie linie lotnicze przemieszczają się na odpowiedniej dla nas trasie

Od naszego zadowolenia z lotu, będzie zależeć, czy później zdecydujemy się znowu wykorzystać ten środek transportu.