X
Ładowanie...

Tanie loty Eurowings Dubaj

już od 706 zł
28 lut 07 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Dubaj

Bilety lotnicze Polska Dubaj

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
28 maj (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Dubaj
04 cze (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Katowice
09 kwi (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Dubaj
16 kwi (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Katowice
12 mar (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Dubaj
16 mar (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Katowice
21 maj (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Dubaj
25 maj (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Katowice
05 mar (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Dubaj
12 mar (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Eurowings Dubaj

Przewodnik po lotach Eurowings Dubaj

Co trzeba wiedzieć przed pierwszym lotem linią Eurowings do Dubaj?

Jeśli szykujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Eurowings do Dubaj, ale w ogóle, stres będzie czymś normalnym. Zastanawiamy się, czy wszystko dobrze przygotowaliśmy, czy o czymś nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co musimy zrobić, gdy już znajdziemy się na lotnisku.

Mamy wybrany lot linią Eurowings do Dubaj i co później?

Obejrzeliśmy różne propozycje i nareszcie udało nam się wybrać lot linią Eurowings do Dubaj. Co więcej, znaleźliśmy nawet taką propozycję, która pasowała nam cenowo. Zamówiliśmy bilet, wypełniamy niezbędne pola i już czekamy, aby na własnej skórze dowiedzieć się, jak wyglądają tanie loty linią Eurowings do Dubaj. I chociaż podniecenie jest spore i roznosi nas radość, to równocześnie w naszej głowie tworzą się obawy, czy sobie będziemy radzić. Czy będziemy wiedzieć dokąd iść, w którym momencie, jak wszystko załatwić by było akuratnie? A być może wykonamy coś nie tak w samolocie, być może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeżeli tylko zapoznamy się z podstawowymi informacjami o lataniu, to nie będziemy mieli czego się obawiać.

Poszukujmy udogodnień

Przede wszystkim na pierwszą podróż powinniśmy znaleźć taką trasę, aby trwała ona możliwie jak najkrócej oraz miała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią Eurowings do Dubaj najkrótszy czas przelotu to . Wtedy niezbyt się będziemy denerwować, że coś pomieszamy więc nie zdążymy na następny lot. Dodatkowo trzeba sprawdzić co konkretnie proponują nam tanie loty linią Eurowings do Dubaj, czy będziemy mieli szansę liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy mieli możliwość posłuchania muzyki, albo przejrzenia jakiegoś czasopisma. A przede wszystkim, musimy się dowiadywać, czego można się spodziewać podczas lotu do Dubaj.

Czego musi dowiedzieć się każdy pasażer

Warto wejść na stronę linii lotniczych i sprawdzić, jak kolejno będą wyglądały czynności, które powinny być wykonane, jeśli zgodziliśmy się na lot linią Eurowings. Przede wszystkim na odpowiedniej tablicy w hali odlotów trzeba sprawdzić, do jakiej bramki mamy się skierować w celu przejścia przez odprawę. Tam również będziemy musieli pokazać naszą kartę podkładową i dokumenty, a następnie przejść przez właściwy rękaw prosto do samolotu, albo zejść do autobusu, który nas pod ten samolot podwiezie. Gdy znajdziemy się już w samolocie linią Eurowings do Dubaj, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po schowaniu bagażu podręcznego, będziemy dokładnie powiadomieni jak należy zapiąć pasy i jak w razie czego należy użyć maski tlenowej. Jeżeli zdecydowaliśmy się na tanie loty Eurowings do Dubaj, to istnieje szansa, że będziemy mogli robić zakupy w barku. Przed wylądowaniem będziemy poproszeni o powrót na miejsce oraz zapięcie pasów, a gdy samolot zatrzyma się, drzwi będą otwarte i będziemy mieli szansę wysiąść, aby w budynku lotniska odbyć kontrolę paszportową oraz wyruszyć w dalszą drogę.

Warto się dowiedzieć jak prezentują się procedury podczas lotu, bo wówczas spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, powinniśmy sprawdzić jakie linie lotnicze latają na interesującej nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależało, czy w przyszłości zdecydujemy się znowu wykorzystać ten środek transportu.