X
Ładowanie...

Tanie loty Aegean Air Dublin

już od 114 zł
19 lis 26 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Dublin

Bilety lotnicze Polska Dublin

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Wrocław
24 sty (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Dublin
27 sty (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Szczecin
30 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Dublin
03 gru (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bydgoszcz
17 gru (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Dublin
07 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bydgoszcz
24 gru (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Dublin
07 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bydgoszcz
24 gru (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Dublin
09 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Aegean Air Dublin

Przewodnik po lotach Aegean Air Dublin

Co należy wiedzieć przed pierwszą wycieczką linią Aegean Airlines do Dublin?

Jeżeli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Aegean Airlines do Dublin, ale w ogóle, stres będzie czymś zrozumiałym. Zastanawiamy się, czy wszystko odpowiednio zorganizowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Myślimy jak to będzie, co powinniśmy robić, kiedy już znajdziemy się na lotnisku.

Kupiliśmy zarezerwowany lot linią Aegean Airlines do Dublin i co później?

Przejrzeliśmy różne oferty i w końcu udało nam się znaleźć lot linią Aegean Airlines do Dublin. Dodatkowo, znaleźliśmy nawet taką ofertę, która odpowiadała nam kwotą. Zamówiliśmy bilet, wypisujemy konieczne pola i już się nie możemy doczekać, aby na swojej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią Aegean Airlines do Dublin. I choć ekscytacja jest ogromna i roznosi nas radość, to równocześnie w naszej głowie pojawiają się obawy, czy sobie będziemy radzić. Czy będziemy wiedzieli w jakie miejsce iść, w którym momencie, jak wszystko zorganizować by było tanio i dobrze? A być może zrobimy coś źle w samolocie, być może nie zrozumiemy poleceń obsługi? Jeśli tylko poznamy się z podstawowymi informacjami o lataniu, to nie będziemy mieli czego się obawiać.

Poszukujmy udogodnień

Przede wszystkim na pierwszą podróż powinniśmy wybrać taką trasę, żeby trwała ona możliwie jak najkrócej i posiadała jak najmniej przesiadek. W przypadku lotów linią Aegean Airlines do Dublin najkrótszy czas przelotu to . Wówczas mniej się będziemy stresować, że coś pomylimy i nie zdążymy na kolejny samolot. W dodatku warto sprawdzić co ostatecznie oferują nam tanie loty linią Aegean Airlines do Dublin, czy będziemy mogli liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy posiadali możliwość wysłuchania muzyki, albo przejrzenia jakiegoś magazynu. A ogólnie, musimy się dowiedzieć, czego możemy się spodziewać podczas przelotu do Dublin.

Czego musi dowiedzieć się każdy pasażer

Trzeba zajrzeć na stronę linii lotniczych i zobaczyć, jak kolejno będą przedstawiały się czynności, które powinny być przeprowadzone, kiedy zgodziliśmy się na lot linią Aegean Airlines. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów musimy sprawdzić, do jakiej bramki musimy się udać w celu odbycia odprawy. Tam też będziemy musieli pokazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a potem przedostać się przez specjalny rękaw bezpośrednio do samolotu, lub zejść do autobusu, który nas pod ten samolot podwiezie. Kiedy znajdziemy się już w samolocie linią Aegean Airlines do Dublin, załoga pokaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, będziemy konkretnie powiadomieni jak należy zapiąć pasy oraz jak w razie potrzeby należy używać maski tlenowej. Jeżeli zgodziliśmy się na tanie loty Aegean Airlines do Dublin, to jest możliwość, że będziemy mogli robić zakupy w barku. Przed lądowaniem będziemy proszeni o powrót na miejsce oraz zapięcie pasów, a kiedy samolot zatrzyma się, drzwi zostaną otwarte i będziemy mogli wysiąść, żeby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową i wyruszyć w dalszą drogę.

Trzeba się dowiedzieć jak prezentują się procedury w czasie lotu, bo wówczas spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzili. Co więcej, musimy zobaczyć jakie linie lotnicze przemieszczają się na interesującej nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależało, czy później zdecydujemy się znowu wykorzystać ten środek przewozu.