X
Ładowanie...

Tanie loty Düsseldorf

już od

Opłata serwisowa naliczana w zależności od typu lotu: 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Polska Düsseldorf

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Polska Düsseldorf

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Düsseldorf

Przewodnik po lotach Düsseldorf

Tanie loty do Düsseldorfu – przewodnik

DUSSELDORF

Düsseldorf – stolica landu Północna Nadrenia-Westfalia i zagłębia Ruhry. Z czego słynie? To wielki ośrodek biznesowy i siedziba wielu słynnych koncernów przemysłowych; jeden z symboli niemieckiego "cudu gospodarczego". To właśnie dynamiczne uprzemysłowienie sprawiło, że Düsseldorf bardzo szybko się rozwinął, stając się jednym z najważniejszych miast w regionie. Warto skorzystać z tanich lotów do Düsseldorfu i wybrać się na Stare Miasto, które skrywa liczne zabytki, odnaleźć m.in. XVI-wieczny ratusz, gotycki kościół św. Lamberta, pałacyk myśliwski (Muzeum Goethego). Ponadto Starówka bywa określana jako najdłuższy bar świata ze względu na ogromną liczbę knajpek i pubów. Przede wszystkim jednak należy kierować się do MadienHafen, gdzie kiedyś mieścił się port rzeczny, a obecnie dział ponad 700 firm! W modernizacji dzielnicy wzięli udział wybitni architekci z całego świata – sprawdź, który z budynków jest Twoim zdaniem najokazalszy. Zaskoczy Was pewnie także, że to w Düsseldorfie organizowane są największe na świecie targi mody. Sprawdźcie tanie lotu do Düsseldorfu i lećcie tam!

Tanie loty do Düsseldorfu – najciekawsze miejsca w Düsseldorfie

Po zakupie taniego lotu do Düsseldorfu rozpocznij zwiedzanie. Wśród wielu atrakcji koniecznie podziwiaj zabytki, ale zwróć uwagę także na inne miejsca. Ponadto odbywają się tu różne festiwale oraz targi.

 • Przedindustrialny Düsseldorf: Rathaus, czyli XVI-wieczny ratusz, gotycki kościół św. Lamberta pochodzący z XIII w., pałacyk myśliwski z XVIII w., w którym obecnie mieści się Muzeum J. W. Goethego.

 • Stare Miasto: słynie z wielu zabytków, ale także ogromnej liczby barów, knajpek i pubów.
 • Wieża telewizyjna Rheinturm: mierzy ona aż 240,5 metra i jest najwyższą budowlą w mieście.
 • Aleja Królewska: czyli Königsallee, uchodzi za jeden z najpiękniejszych miejskich bulwarów na świecie. Wzdłuż niego można podziwiać ponad 200 drzew, co czyni miejsce oryginalnym, ale i wyjątkowym nie tylko turystów. Warto wstąpić tu również na zakupy, gdyż mieści się tu wiele butików i sklepów z biżuterią, perfumami czy antykami.
 • Muzeum Filmu: działa od 1993 roku. Warto wybrać się obejrzeć stałą ekspozycję (historia kina), ale często organizowane są też czasowe.
 • Pałac Benrath: gratka dla miłośników ogrodów! Mieści się tu Muzeum Europejskiej Sztuki Ogrodowej, gdzie można ujrzeć ogrody francuski, angielski, pomarańczarnię czy lustrzany staw.
 • Pałac Sztuki: mieści się w nim wiele dzieł od średniowiecza po współczesne czasy; kolekcje te obejmują sztukę z całego świata.
 • Ogrody, parki: na czele m.in. z Aquazoo oraz Muzeum Löbbeckego, które stanowi zarazem ogród zoologiczny i muzeum przyrodnicze. Duseldorf słynie też z wielu terenów zielonych, głównie parków. Warto wymienić m.in. Hofgarten, park Lantz'scher, Nordpark, w którym godny uwagi jest ogród japoński, Südpark idealny dla prowadzących aktywny tryb życia.
 • Zamek w Kaiserwerth: ruiny zamku cesarskiego niedaleko Düsseldorfu.

Tanie loty do Düsseldorfu – kuchnia

Nie samym zwiedzaniem człowiek żyje – tanie loty do Düsseldorfu to również okazja, aby spróbować kuchni regionu, w którym się jest, gdyż jest to jeden z elementów poznawania miasta. Najlepiej wybrać coś lokalnego, ale trzeba pamiętać, że kuchnia w Niemczech nie należy do lekkich. Zamówicie tu m.in. smażoną kiełbasę serwowaną z puree, żeberka w sosie musztardowym, placki ziemniaczane, sznycle z kapustą zasmażaną. Do obiadu czy kolacji koniecznie trzeba też zamówić piwo, najlepiej ciemne. Koniecznie jednak skosztujcie również Killepitsch, ciemnoczerwonego likieru o 42-procentowej zawartości alkoholu. Warto zapamiętać, że musi być schłodzony, a nawet zmrożony. Na Starym Mieście znajdziecie jednak również inne restauracje, m.in. z kuchnią międzynarodową czy włoską.

Tanie loty do Düsseldorfu – klimat i pogoda

Warto poszukać tanich lotów do Düsseldorfu w sezonie letnim albo wiosną, gdyż będzie to pora sprzyjająca spacerom oraz zwiedzaniu. Pogoda jest wtedy idealna dla pragnących zwiedzać. Można wybrać się nie tylko na spacery po pięknych ogrodach czy Starówce, ale też usiąść w kawiarni czy barze, których nie brakuje w zabytkowej części miasta. Średnia temperatura wynosi około 20°C. Ponadto lato to czas licznych festiwali i imprez na otwartym powietrzu – warto połączyć pobyt w Düsseldorfie z wybraną imprezą.

Tanie loty do Düsseldorfu – wiza

Jeśli myślisz nad tanim lotem do Düsseldorfu, ucieszy Cię, że wystarczy dowód osobisty lub paszport. Wszelkiej pomocy należy szukać w Instytucie Polski w Düsseldorfie, pod adresem: Citadellstr. 7.

Tanie loty do Düsseldorfu – lotnisko

Port lotniczy Düsseldorf

Międzynarodowy port lotniczy oddalony jest o około 8 km na północ od Düsseldorfu. Co ciekawe, stanowi jeden z największych portów lotniczych na terenie Niemiec, mimo że znajduje się tu tylko jeden terminal. Po zakupie taniego lotu do Düsseldorfu zapoznaj się z opcjami dojazdu na port lotniczy.

Dojazd na lotnisko/do centrum   

 • Wypożyczony samochód/taksówka: lotnisko jest bezpośrednio połączone z centrum autostradą A44. W hali głównej znajduje się wiele biur wypożyczalni samochodów, a przed terminalem czekają taksówki. Trzeba liczyć się z wydatkiem około 16 euro.
 • Autobus: można wybrać autobusy numer 760 oraz 072, które kursują do centrum regularnie. Z kolei autobus 727 dojeżdża do głównego dworca kolejowego, gdzie można się przesiąść w pociąg.
 • Pociąg: na lotnisku znajdują się aż dwa dworce kolejowe. Düsseldorf Flughafen mieści się na linii magistralnej, a w ofercie jest ponad 350 połączeń kolejowych. Na stację można dotrzeć z terminala kolejką podwieszaną SkyTrain. Podziemny dworzec Düsseldorf Flughafen Terminal położony jest bezpośrednio przy wyjściu z terminala. Można na niego dojechać z centrum miasta pociągami linii S7.

Tanie loty do Düsseldorfu – linie lotnicze

Podróż do Düsseldorfu potrwa w najlepszym przypadku , więc wybierz operatora, który gwarantuje wysoką jakość obsługi – pieniądze nie mogą stanowić jedynego rezerwacji konkretnego lotu. Oto lista linii lotniczych, które umożliwiają tanie loty do Düsseldorfu:

Tanie loty do Düsseldorfu – inne miasta wylotu

Do Düsseldorfu dolecisz z miejsc innych niż Warszawa. Zobacz pozostałe miasta wylotu:

Tanie loty do Düsseldorfu na FRU.PL

Wiesz, skąd mamy pewność, że na naszej stronie znajdziesz najtańsze tanie loty do Düsseldorfu? Odpowiedź wydaje się bardzo prosta, chociaż za naszą wyszukiwarką lotów kryje się najbardziej nowoczesna technologia. Stwarzamy Ci możliwość rezerwowania wszystkich przewoźników, również tych, u których nie da się kupować w Polsce. Znajdują się wśród nich firmy Low-Cost Carrier a także ekskluzywne linie lotnicze, więc – na początek od razu otrzymujesz dostęp do każdej możliwej oferty. Nie nie do każdego miasta dolecisz bezpośrednio, z tej przyczyny wyszukujemy dodatkowo podróże z przesiadkami – nie jest to wyjątkowe, lecz wyłącznie my składamy w jedną ofertę loty firm zrzeszonych w różnych hubach i systemach rezerwacyjnych – te loty sygnujemy nazwą Smart Connection.

W naszej wyszukiwarce znajdziesz bezpośrednie połączenia do Düsseldorfu, LCC i normalnych linii lotniczych, podróże obsługiwane przez 2 operatorów (wylot np. z Wizzair, droga powrotna z drugą), a także połączenia z normalną przesiadką albo Smart Connection. Wiemy – nie ma korzystniejszego przelotu niż u nas i dajemy na to gwarancję – zobacz Gwarancję Najniższej Ceny FRU.PL.

Jak znaleźć tanie loty do Düsseldorfu na FRU.PL?

Sensownie tanie loty do Düsseldorfu kupisz dzięki wyszukiwarce lotów na samej górze tego serwisu. Mamy też Kalendarz lotów i aktualny wykaz najkorzystniejszych cen na połączenia do Düsseldorfu w nadchodzących miesiącach. kiedy już wyszukasz lot, masz jeszcze szansę zobaczyć, ile zaoszczędzisz zmieniając datę lotu do Düsseldorfu o 2-3 dni. Dostajesz również dostęp do bieżących kosztów biletów lotniczych do Düsseldorfu z miesiąca, w którym chcesz lecieć. Mamy dla Ciebie jeszcze coś.

Polecamy Ci użyteczne narzędzie upraszczające znajdowanie najkorzystniejszych promocji lotów do Düsseldorfu. Wypróbuj Alarm Cenowy. Wybierz cenę, za którą chcesz lecieć, miejsce, przykładowo Düsseldorfu, a my wysyłamy Ci informację natychmiast, gdy ceny spadną od wybranego poziomu. Nie trzeba już monitorować każdego dnia cen biletów lotniczych do Düsseldorfu, Alarm Cenowy Cię wyręczy.

Jeżeli szukasz świetnych okazji, daj się zainspirować i zapisz się do Newslettera FRU.PL. Znajdujemy najlepsze promocje, piszemy o aktualnych zniżkach i w odpowiednim czasie doradzamy, w jakim terminie najtaniej kupować podróże. Selekcja lotów jest dokładna, dlatego otrzymujesz tylko te wyjątkowo korzystne.

Hotel i wypożyczalnie samochodów w Düsseldorfie

nasza strona to więcej niż tanie loty do Düsseldorfu. Pragniemy dać Tobie szansę kompleksowego planowania wyjazdów – a nie wyłącznie transportu samolotem. Zarezerwujesz z FRU.PL hotel i wypożyczysz samochód, które pozwoli Ci zobaczyć znacznie więcej. Opracujemy dla Ciebie transfer z portu lotniczego Düsseldorf i damy odpowiedź na wszystkie pytania. Napisz do naszego Centrum Rezerwacji FRU.PL.

Jak podróżować tanio do Düsseldorfu? Rady od FRU.PL

Kochamy latać, dlatego wiemy wiele o lotach i miejscach, które widzieliśmy lub chcemy zobaczyć. Chcemy dzielić się zdobytą wiedzą i podpowiadamy Tobie, jak podróżować tanio do Düsseldorfu.

 

 • Loty do Düsseldorfu mają najniższe ceny na 2-3 miesięcy przed urlopem. Właśnie wtedy jest najkorzystniejszy moment na znalezienie przelotów oraz hotelu.
 • Jeżeli możesz, podróżuj tylko z bagażem kabinowym – na krótkich połączeniach i przy pobycie do dwóch tygodni będzie w sam raz, a opłaty za bagaż nadawany do luku w low costach są czasem wyższe niż za sam bilet.
 • Pamiętaj, stawić się na lotnisku co najmniej 120 minut przed startem. Bramki kończą pracę w większości linii lotniczych na 45-30 minut przed zapowiadaną godziną wylotu.
 • Nie bierz wartościowych, delikatnych przedmiotów, a jeśli ich potrzebujesz – miej je w bagażu podręcznym. Jest mniejsze ryzyko, że się zniszczą.
 • Nie obawiaj się przesiadek – często pozwalają obniżć nawet 60-70% standardowej ceny.