X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Edynburg

już od 883 zł
25 lis 02 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty LOT

Polska Edynburg

Bilety lotnicze LOT Polska Edynburg

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
13 sty (pon)
LOT
Edynburg
20 sty (pon)
LOT
Warszawa
13 sty (pon)
LOT
Edynburg
23 sty (czw)
LOT
Warszawa
14 sty (wto)
LOT
Edynburg
19 sty (nie)
LOT
Warszawa
14 sty (wto)
LOT
Edynburg
20 sty (pon)
LOT
Warszawa
15 sty (śro)
LOT
Edynburg
19 sty (nie)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje LOT Edynburg

Przewodnik po lotach LOT Edynburg

Edynburg ‒ tanie loty LOT Polish Airlines

Rusz w podróż do Edynburg z LOT Polish Airlines. Bukowanie biletów lotniczych na FRU.PL jest łatwe. Wybierasz miejsce, datę urlopu oraz liczbę pasażerów, a resztę zrobi automatycznie wyszukiwarka. W rezultatach pokażemy Ci najwygodniejsze i najtańsze możliwe połączenia. Kupujesz i masz.

Tanie loty LOT Polish Airlines do Edynburg ‒ podstawowe informacje

Podróż do Edynburg linią LOT Polish Airlines trwa przynajmniej . Dobrze więc wziąć sobie lekturę lub grę. Nie zapomnij jednak, by nie przekroczyć limitu wagi bagażu zabieranego na pokład. Polecilibyśmy raczej czytniki niż książki oraz aplikacje na telefon niż gry planszowe.

Jeżeli idzie o koszty, to za lot do Edynburg LOT Polish Airlines zapłacisz od . Jeżeli wolisz wydać niższą kwotę, włącz Alarm Cenowy a potem odbieraj emaile z informacjami o spadku cen, ewentualnie poszukaj połączeń innych linii lotniczych.

Skąd lecieć?

Najlepszy czas na kupowanie lotów

Najkorzystniejszy czas na bukowanie biletów jest kilkanaście tygodni przed podróżą. To nieprawda, że w „last minute” są najlepsze promocje. Tego rodzaju promocje praktycznie są nie do złapania. Wcześniejsza rezerwacja pozwala też na bardziej komfortowe przygotowanie się do lotu: zaplanowanie zwiedzania, zebranie wiadomości o komunikacji i zabukowanie lepszego hotelu w korzystniejszej cenie.

Bagaż lotniczy w LOT Polish Airlines

LOT Polish Airlines posiada, jak każda linia lotnicza, dwa rodzaje bagażu: zabierany ze sobą do kabiny pasażerskiej i rejestrowany. Rozmiar bezpłatnego bagażu zależy czasem od klasy lotu, więc uważnie przeczytaj informacje prezentowane w czasie kupowania biletu LOT Polish Airlines na stronie.

Czy kupować ubezpieczenie podróżne, lecąc do Edynburg?

Co do zasady z ubezpieczeniem człowiek jest spokojniejszy. Dobrze pomyśleć o nim szczególnie w dwóch sytuacjach: gdy zamierza się uprawiać sport oraz gdy leci się z rodziną. Przed zamówieniem ubezpieczenia przeczytaj, czy zawiera zapisy o opóźnieniu i zgubieniu bagażu. Są to jedne z „popularniejszych” przygód turystów.