X
Ładowanie...

Tanie loty Swiss Edynburg

już od 818 zł
25 lis 02 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Swiss

Polska Edynburg

Bilety lotnicze Swiss Polska Edynburg

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
29 lis (pią)
Swiss
Edynburg
04 gru (śro)
Brussels Airlines
Kraków
29 lis (pią)
Swiss
Edynburg
09 gru (pon)
Brussels Airlines
Kraków
29 lis (pią)
Swiss
Edynburg
11 gru (śro)
Brussels Airlines
Warszawa
20 mar (pią)
Swiss
Edynburg
23 mar (pon)
Brussels Airlines
Warszawa
27 mar (pią)
Swiss
Edynburg
30 mar (pon)
Brussels Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Swiss Edynburg

Przewodnik po lotach Swiss Edynburg

Co trzeba wiedzieć przed pierwszą wycieczką linią Swiss International Air Lines do Edynburg?

Jeżeli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Swiss International Air Lines do Edynburg, ale w ogóle, stres jest czymś zrozumiałym. Zastanawiamy się, czy wszystko dobrze zorganizowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co musimy zrobić, kiedy już będziemy na lotnisku.

Kupiliśmy zarezerwowany lot linią Swiss International Air Lines do Edynburg i co później?

Obejrzeliśmy przeróżne oferty i nareszcie udało nam się znaleźć lot linią Swiss International Air Lines do Edynburg. Co więcej, znaleźliśmy nawet taką propozycję, która pasowała nam cenowo. Rezerwowaliśmy bilet, wypełniamy niezbędne miejsca i już czekamy, aby na swojej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią Swiss International Air Lines do Edynburg. I chociaż podniecenie jest spore i rozpiera nas radość, to jednocześnie w naszej głowie tworzą się obawy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieć gdzie iść, kiedy, jak wszystko zorganizować aby było akuratnie? A może zrobimy coś źle w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeśli tylko zapoznamy się z najważniejszymi informacjami o podróżowaniu samolotem, to nie będziemy mieli czego się obawiać.

Poszukujmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszy przelot powinniśmy znaleźć taką trasę, żeby trwała ona realnie jak najkrócej oraz miała jak najmniej przesiadek. W przypadku lotów linią Swiss International Air Lines do Edynburg najkrótszy czas podróży to . Wtedy mniej się będziemy denerwować, że coś pomieszamy więc nie zdążymy na następny samolot. Dodatkowo warto zobaczyć co konkretnie oferują nam tanie loty linią Swiss International Air Lines do Edynburg, czy będziemy mieli szansę liczyć na jakiś poczęstunek, czy będziemy mieli okazję posłuchania muzyki, lub przeczytania jakiegoś czasopisma. A ogólnie, powinniśmy się dowiedzieć, czego możemy się spodziewać w czasie przelotu do Edynburg.

Czego musi dowiedzieć się każdy podróżny

Trzeba wejść na stronę linii lotniczych oraz zobaczyć, jak po kolei będą przedstawiały się czynności, które muszą być przeprowadzone, kiedy zdecydowaliśmy się na lot linią Swiss International Air Lines. Przede wszystkim na odpowiedniej tablicy w hali odlotów musimy zobaczyć, do której bramki mamy się udać w celu odbycia odprawy. Tam też będziemy musieli pokazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a następnie przejść przez specjalny rękaw bezpośrednio do samolotu, albo zejść do busu, który nas pod ten samolot zawiezie. Gdy znajdziemy się już w samolocie linią Swiss International Air Lines do Edynburg, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, zostaniemy konkretnie poinstruowani jak trzeba zapinać pasy oraz jak w razie czego trzeba użyć maski tlenowej. Jeśli zgodziliśmy się na tanie loty Swiss International Air Lines do Edynburg, to istnieje możliwość, że będziemy mieli okazję robić zakupy w barku. Przed lądowaniem zostaniemy proszeni o powrót na miejsce i zapięcie pasów, a gdy samolot zatrzyma się, drzwi zostaną otwarte i będziemy mieli szansę wysiąść, aby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową i ruszyć w dalszą drogę.

Trzeba się dowiedzieć jak prezentują się procedury podczas lotu, bo wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, musimy sprawdzić jakie linie lotnicze latają na odpowiedniej dla nas trasie

Od naszego zadowolenia z lotu, będzie zależeć, czy w przyszłości zdecydujemy się znowu wykorzystać ten środek przewozu.