gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Air France Filadelfia

już od 2839 zł
28 lis 05 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Air France

Polska Filadelfia

Bilety lotnicze Air France Polska Filadelfia

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
09 gru (nie)
Air France
Filadelfia
08 sty (wto)
Air France
Warszawa
08 gru (sob)
Air France
Filadelfia
08 sty (wto)
Air France
Warszawa
09 gru (nie)
Air France
Filadelfia
06 sty (nie)
Air France
Warszawa
09 gru (nie)
Air France
Filadelfia
07 sty (pon)
Delta
Warszawa
09 gru (nie)
Air France
Filadelfia
05 sty (sob)
Air France
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Air France Filadelfia

Przewodnik po lotach Air France Filadelfia

Co trzeba wiedzieć przed pierwszą wycieczką linią Air France do Filadelfia?

Jeśli szykujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Air France do Filadelfia, ale w ogóle, stres jest czymś normalnym. Myślimy, czy wszystko odpowiednio zorganizowaliśmy, czy o czymś nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co powinniśmy robić, kiedy już będziemy na lotnisku.

Kupiliśmy zarezerwowany lot linią Air France do Filadelfia i co dalej?

Przejrzeliśmy przeróżne oferty i nareszcie udało nam się znaleźć lot linią Air France do Filadelfia. Co więcej, wyszukaliśmy również taką ofertę, która pasowała nam cenowo. Rezerwowaliśmy bilet, wypełniamy niezbędne miejsca i już czekamy, żeby na własnej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią Air France do Filadelfia. I choć ekscytacja jest ogromna i roznosi nas radość, to równocześnie w naszej głowie tworzą się strachy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieć w jakie miejsce iść, kiedy, jak wszystko załatwić aby było tanio i dobrze? A może zrobimy coś źle w samolocie, być może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeżeli tylko poznamy się z najważniejszymi wiadomościami o lataniu, to nie będziemy mieli czego się bać.

Poszukujmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszą podróż musimy znaleźć taką trasę, żeby trwała ona realnie jak najkrócej oraz miała jak najmniej przesiadek. W przypadku lotów linią Air France do Filadelfia najkrótszy czas podróży to . Wtedy niezbyt się będziemy denerwować, że coś pomieszamy i nie zdążymy na kolejny lot. Dodatkowo warto zobaczyć co ostatecznie proponują nam tanie loty linią Air France do Filadelfia, czy będziemy mieli szansę liczyć na jakiś poczęstunek, czy będziemy posiadali możliwość posłuchania muzyki, lub przejrzenia jakiegoś magazynu. A ogólnie, musimy się dowiedzieć, czego można oczekiwać podczas lotu do Filadelfia.

Co musi dowiedzieć się każdy pasażer

Trzeba wejść na stronę linii lotniczych oraz zobaczyć, jak po kolei będą wyglądały czynności, które muszą być przeprowadzone, jeśli zgodziliśmy się na lot linią Air France. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów musimy sprawdzić, do której bramki mamy się skierować w celu odbycia odprawy. Tam też będziemy zobowiązani pokazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a następnie przedostać się przez właściwy rękaw prosto do samolotu, lub zejść do autobusu, który nas pod ten samolot podwiezie. Gdy będziemy już w samolocie linią Air France do Filadelfia, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, będziemy dokładnie poinstruowani jak trzeba zapiąć pasy i jak w razie czego należy użyć maski tlenowej. Jeżeli zdecydowaliśmy się na tanie loty Air France do Filadelfia, to jest możliwość, że będziemy mogli zrobić zakupy w barku. Przed wylądowaniem będziemy poproszeni o zajęcie miejsc oraz zapięcie pasów, a gdy samolot wyhamuje, drzwi zostaną otwarte i będziemy mieli szansę wysiąść, aby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową i wyruszyć w dalszą podróż.

Warto się dowiedzieć jak wyglądają procedury w czasie lotu, bo wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, powinniśmy sprawdzić jacy przewodnicy latają na odpowiedniej dla nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależało, czy w przyszłości zdecydujemy się ponownie wybrać ten środek transportu.