X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Florencja

już od 551 zł
27 lis 04 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Florencja

Bilety lotnicze Polska Florencja

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
04 mar (śro)
Lufthansa
Florencja
07 mar (sob)
Lufthansa
Warszawa
04 mar (śro)
Lufthansa
Florencja
09 mar (pon)
Lufthansa
Warszawa
04 mar (śro)
Lufthansa
Florencja
10 mar (wto)
Lufthansa
Warszawa
04 mar (śro)
Lufthansa
Florencja
11 mar (śro)
Lufthansa
Warszawa
05 mar (czw)
Lufthansa
Florencja
07 mar (sob)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje LOT Florencja

Przewodnik po lotach LOT Florencja

Co należy wiedzieć przed pierwszym lotem linią LOT Polish Airlines do Florencja?

Jeżeli szykujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią LOT Polish Airlines do Florencja, ale w ogóle, stres będzie czymś normalnym. Zastanawiamy się, czy wszystko odpowiednio przygotowaliśmy, czy o czymś nie zapomnieliśmy. Myślimy jak to będzie, co musimy robić, gdy już znajdziemy się na lotnisku.

Mamy wybrany lot linią LOT Polish Airlines do Florencja i co później?

Obejrzeliśmy różne propozycje i w końcu udało nam się znaleźć lot linią LOT Polish Airlines do Florencja. Co więcej, wyszukaliśmy nawet taką propozycję, która odpowiadała nam cenowo. Rezerwowaliśmy bilet, wypisujemy niezbędne miejsca i już czekamy, żeby na swojej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią LOT Polish Airlines do Florencja. I chociaż podniecenie jest spore i rozpiera nas radość, to jednocześnie w naszej głowie tworzą się obawy, czy sobie będziemy radzić. Czy będziemy wiedzieli w jakie miejsce iść, kiedy, jak wszystko zorganizować aby było akuratnie? A może wykonamy coś nie tak w samolocie, być może nie zrozumiemy poleceń obsługi? Jeżeli tylko zapoznamy się z podstawowymi informacjami odnośnie latania, to nie będziemy mieli czego się obawiać.

Szukajmy udogodnień

Przede wszystkim na pierwszy przelot powinniśmy znaleźć taką trasę, aby trwała ona możliwie jak najkrócej i miała jak najmniej przesiadek. W przypadku lotów linią LOT Polish Airlines do Florencja najkrótszy czas podróży to . Wówczas niezbyt się będziemy stresować, że coś pomylimy i nie dotrzemy na kolejny samolot. Dodatkowo trzeba zobaczyć co ostatecznie proponują nam tanie loty linią LOT Polish Airlines do Florencja, czy będziemy mieli szansę liczyć na jakiś poczęstunek, czy będziemy posiadali możliwość wysłuchania muzyki, albo przejrzenia jakiegoś magazynu. A przede wszystkim, powinniśmy się dowiedzieć, czego możemy się spodziewać w czasie przelotu do Florencja.

Co powinien wiedzieć każdy podróżny

Trzeba zajrzeć na stronę przewoźnika oraz zobaczyć, jak po kolei będą wyglądały czynności, które muszą być wykonane, jeśli zdecydowaliśmy się na lot linią LOT Polish Airlines. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów trzeba zobaczyć, do której bramki mamy się udać w celu przejścia przez odprawę. Tam również będziemy zobowiązani pokazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a potem przedostać się przez właściwy rękaw bezpośrednio do samolotu, lub przejść do autobusu, który nas pod ten samolot podwiezie. Gdy znajdziemy się już w samolocie linią LOT Polish Airlines do Florencja, załoga pokaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, będziemy dokładnie poinstruowani jak trzeba zapinać pasy oraz jak w razie potrzeby należy użyć maski tlenowej. Jeśli zgodziliśmy się na tanie loty LOT Polish Airlines do Florencja, to istnieje możliwość, że będziemy mieli okazję robić zakupy w barku. Przed wylądowaniem zostaniemy poproszeni o powrót na miejsce i zapięcie pasów, a gdy samolot wyhamuje, drzwi będą otwarte i będziemy mieli szansę wysiąść, aby w budynku lotniska odbyć kontrolę paszportową i wyruszyć w dalszą podróż.

Trzeba się upewnić w jaki sposób wyglądają procedury w czasie lotu, bo wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzili. Co więcej, musimy sprawdzić jakie linie lotnicze przemieszczają się na odpowiedniej dla nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależeć, czy później zdecydujemy się znowu wybrać ten środek transportu.