X
Ładowanie...

Tanie loty Granada

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
06 kwi 13 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Granada

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Polska Granada

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Granada

Przewodnik po lotach Granada

Tanie loty do Granady ‒ jak nie przepłacać?

To oczywiste, że taka wycieczka wiąże się z pewnymi wydatkami. Jednak jesteśmy pewni, że tego rodzaju nakłady możemy dostosować do swoich możliwości. Trzeba dobrze się przygotować i pamiętać o najważniejszych prawidłach przed tym jak kupimy tanie loty do Granady.

Najważniejsze ‒ powinno się takie wyjazdy organizować z wyprzedzeniem. Im z większym wyprzedzeniem kupisz bilety do Granady, tym mniej będzie to kosztować. Zniżki last minute w przypadku podróżowania samolotem wcale nie należą do codzienności.

Dobrze jest wybrać się w podróż do Granady z bagażem podręcznym. Coraz więcej operatorów lotów nakłada dodatkowe opłaty za bagaż nadawany do luku, szczególnie w klasie ekonomicznej. Nie wspominamy już o tym, iż bagaż podręczny to także oszczędność czasu i nerwów, bo w większości przypadków się nie zgubi i nie musimy czekać na odbiór.

Szukając lotów do Granady, sprawdź różne miasta, z których masz możliwość startować. Zdarza się, że wylot z portu lotniczego oddalonego o 100 km pozwala na spore oszczędności:

Kiedy warto lecieć do Granady?

Do Granady da się lecieć praktycznie o dowolnej porze roku. W piku sezonu turystycznego masz doskonałą pogodę, jednak poza tą porą są korzystniejsze oferty i mniej ludzi, więc pobyt jest bardziej komfortowy.

Odnotowaliśmy też, że wyloty do Granady w od wtorku do czwartku są zazwyczaj lepsze cenowo niż od piątku do poniedziałku.Odnosi się to zarówno momentu bukowania jak i dnia przelotu. Jednocześnie, jeżeli widzisz dobrą cenę biletu, nie zwlekaj ‒ rezerwuj. Nigdy nie wiesz, czy zaraz ktoś właśnie nie szuka tego samego lotu.

Dużo zależy od konkretnej linii lotniczej. Bilety do Granady są w ofercie tych firm:

Loty do Granady ‒ kwestia przesiadki

Należy wziąć pod uwagę czas, jaki przeznaczamy na podróż. Jeżeli przez przesiadki mielibyśmy spędzić na miejscu zaledwie kilka dni, to oczywiście lepiej szukać bezpośrednich połączeń. W pozostałych sytuacjach polecamy brać pod uwagę przeloty z przesiadkami, bo czasem pozwalają zaoszczędzić naprawdę dużo pieniędzy, które możemy wydać na zwiedzanie.