gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Norwegian Guarulhos Arpt

już od 2390 zł
02 paź 09 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Guarulhos Arpt

Bilety lotnicze Polska Guarulhos Arpt

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
12 lis (pon)
Alitalia
Sao Paulo
22 lis (czw)
Alitalia
Warszawa
13 lis (wto)
Alitalia
Sao Paulo
19 lis (pon)
Alitalia
Warszawa
13 lis (wto)
Alitalia
Sao Paulo
20 lis (wto)
Alitalia
Warszawa
13 lis (wto)
Alitalia
Sao Paulo
22 lis (czw)
Alitalia
Warszawa
14 lis (śro)
Alitalia
Sao Paulo
20 lis (wto)
Alitalia
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Norwegian Guarulhos Arpt

Przewodnik po lotach Norwegian Guarulhos Arpt

Co trzeba wiedzieć przed pierwszym lotem linią Norwegian Air Shuttle do Sao Paulo (Guarulhos)?

Jeżeli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Norwegian Air Shuttle do Sao Paulo (Guarulhos), ale w ogóle, zdenerwowanie jest czymś zrozumiałym. Myślimy, czy wszystko odpowiednio zorganizowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Myślimy jak to będzie, co musimy robić, gdy już będziemy na lotnisku.

Kupiliśmy zarezerwowany lot linią Norwegian Air Shuttle do Sao Paulo (Guarulhos) i co dalej?

Obejrzeliśmy przeróżne oferty i w końcu udało nam się znaleźć lot linią Norwegian Air Shuttle do Sao Paulo (Guarulhos). Dodatkowo, wyszukaliśmy nawet taką propozycję, która pasowała nam cenowo. Zamówiliśmy bilet, wypełniamy niezbędne miejsca i już czekamy, żeby na swojej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią Norwegian Air Shuttle do Sao Paulo (Guarulhos). I chociaż podniecenie jest spore i roznosi nas radość, to równocześnie w naszej głowie tworzą się obawy, czy sobie będziemy radzić. Czy będziemy wiedzieli dokąd iść, kiedy, jak wszystko załatwić aby było akuratnie? A może wykonamy coś nie tak w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeżeli tylko poznamy się z najważniejszymi informacjami o podróżowaniu samolotem, to nie będziemy mieli czego się obawiać.

Poszukujmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszy przelot powinniśmy wybrać taką trasę, aby trwała ona możliwie jak najkrócej oraz posiadała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią Norwegian Air Shuttle do Sao Paulo (Guarulhos) najkrótszy czas przelotu to . Wtedy mniej się będziemy stresować, że coś pomieszamy przez co nie dotrzemy na następny lot. W dodatku trzeba zobaczyć co konkretnie oferują nam tanie loty linią Norwegian Air Shuttle do Sao Paulo (Guarulhos), czy będziemy mieli szansę liczyć na jakiś poczęstunek, czy będziemy posiadali okazję wysłuchania muzyki, lub przejrzenia jakiegoś magazynu. A ogólnie, powinniśmy się dowiadywać, czego możemy oczekiwać w czasie przelotu do Sao Paulo (Guarulhos).

Czego powinien dowiedzieć się każdy pasażer

Warto zajrzeć na stronę linii lotniczych oraz zobaczyć, jak po kolei będą wyglądały czynności, które muszą być przeprowadzone, kiedy zgodziliśmy się na lot linią Norwegian Air Shuttle. Przede wszystkim na odpowiedniej tablicy w hali odlotów musimy sprawdzić, do jakiej bramki mamy się udać w celu przejścia przez odprawę. Tam również będziemy zobowiązani pokazać naszą kartę podkładową i dokumenty, a następnie przejść przez specjalny rękaw bezpośrednio do samolotu, albo przejść do busu, który nas pod ten samolot zawiezie. Gdy będziemy już w samolocie linią Norwegian Air Shuttle do Sao Paulo (Guarulhos), załoga wskaże nam nasze miejsce. Po schowaniu bagażu podręcznego, zostaniemy konkretnie powiadomieni jak trzeba zapinać pasy oraz jak w razie potrzeby należy używać maski tlenowej. Jeśli zdecydowaliśmy się na tanie loty Norwegian Air Shuttle do Sao Paulo (Guarulhos), to istnieje możliwość, że będziemy mogli zrobić zakupy w barku. Przed lądowaniem będziemy poproszeni o powrót na miejsce oraz zapięcie pasów, a kiedy samolot wyhamuje, drzwi będą otwarte i będziemy mogli wysiąść, żeby w budynku lotniska odbyć kontrolę paszportową oraz ruszyć w dalszą drogę.

Warto się upewnić w jaki sposób wyglądają procedury podczas lotu, bo wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzili. Co więcej, musimy zobaczyć jacy przewodnicy latają na interesującej nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależało, czy w przyszłości zdecydujemy się ponownie wykorzystać ten środek przewozu.