gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Lufthansa Guayaquil

już od 4525 zł
28 lip 04 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Lufthansa

Polska Guayaquil

Bilety lotnicze Lufthansa Polska Guayaquil

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Wrocław
25 sty (pią)
Lufthansa
Guayaquil
10 lut (nie)
Avianca
Wrocław
26 sty (sob)
Lufthansa
Guayaquil
11 lut (pon)
Lufthansa
Wrocław
28 sty (pon)
Lufthansa
Guayaquil
11 lut (pon)
Lufthansa
Wrocław
26 sty (sob)
Lufthansa
Guayaquil
09 lut (sob)
Avianca
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lufthansa Guayaquil

Przewodnik po lotach Lufthansa Guayaquil

Co trzeba wiedzieć przed pierwszym lotem linią Lufthansa do Guayaquil?

Jeśli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Lufthansa do Guayaquil, ale w ogóle, zdenerwowanie będzie czymś normalnym. Myślimy, czy wszystko odpowiednio zorganizowaliśmy, czy o czymś nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co powinniśmy zrobić, gdy już znajdziemy się na lotnisku.

Kupiliśmy zarezerwowany lot linią Lufthansa do Guayaquil i co później?

Obejrzeliśmy przeróżne oferty i w końcu udało nam się wybrać lot linią Lufthansa do Guayaquil. Co więcej, znaleźliśmy również taką propozycję, która pasowała nam cenowo. Rezerwowaliśmy bilet, wypisujemy niezbędne miejsca i już się nie możemy doczekać, żeby na własnej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią Lufthansa do Guayaquil. I choć podniecenie jest spore i roznosi nas radość, to jednocześnie w naszej głowie tworzą się obawy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieli dokąd iść, w którym momencie, jak wszystko zorganizować by było dobrze? A może zrobimy coś nie tak w samolocie, być może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeżeli tylko poznamy się z podstawowymi wiadomościami o podróżowaniu samolotem, to nie będziemy mieli czego się bać.

Szukajmy udogodnień

Przede wszystkim na pierwszy przelot powinniśmy wybrać taką trasę, żeby trwała ona realnie jak najkrócej i posiadała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią Lufthansa do Guayaquil najkrótszy czas podróży to . Wtedy niezbyt się będziemy denerwować, że coś pomieszamy i nie zdążymy na kolejny lot. Dodatkowo warto zobaczyć co konkretnie oferują nam tanie loty linią Lufthansa do Guayaquil, czy będziemy mieli szansę liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy posiadali okazję posłuchania muzyki, albo przeczytania jakiegoś czasopisma. A przede wszystkim, musimy się dowiedzieć, czego możemy się spodziewać podczas przelotu do Guayaquil.

Czego musi dowiedzieć się każdy podróżny

Trzeba wejść na stronę linii lotniczych oraz zobaczyć, jak po kolei będą przedstawiały się czynności, które powinny być wykonane, jeśli zgodziliśmy się na lot linią Lufthansa. Przede wszystkim na odpowiedniej tablicy w hali odlotów musimy zobaczyć, do jakiej bramki musimy się skierować w celu przejścia przez odprawę. Tam też będziemy musieli pokazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a potem przejść przez specjalny rękaw bezpośrednio do samolotu, lub zejść do autobusu, który nas pod ten samolot podwiezie. Gdy będziemy już w samolocie linią Lufthansa do Guayaquil, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, będziemy dokładnie poinstruowani jak należy zapiąć pasy i jak w razie potrzeby trzeba używać maski tlenowej. Jeżeli zdecydowaliśmy się na tanie loty Lufthansa do Guayaquil, to istnieje szansa, że będziemy mieli okazję zrobić zakupy w barku. Przed lądowaniem będziemy poproszeni o zajęcie miejsc oraz zapięcie pasów, a kiedy samolot zatrzyma się, drzwi będą otwarte i będziemy mogli wysiąść, żeby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową i ruszyć w dalszą drogę.

Trzeba się dowiedzieć w jaki sposób prezentują się procedury podczas lotu, bo wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzili. Co więcej, musimy zobaczyć jakie linie lotnicze latają na odpowiedniej dla nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależeć, czy później zdecydujemy się ponownie wykorzystać ten środek transportu.