gs
X
Ładowanie...

Tanie loty KLM Haneda Arpt

już od 2324 zł
27 wrz 04 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty KLM

Polska Haneda Arpt

Bilety lotnicze KLM Polska Haneda Arpt

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
25 sty (pią)
KLM
Tokio
03 lut (nie)
KLM
Warszawa
18 lis (nie)
KLM
Tokio
26 lis (pon)
Air France
Warszawa
19 lis (pon)
KLM
Tokio
26 lis (pon)
Air France
Warszawa
21 lis (śro)
KLM
Tokio
29 lis (czw)
Air France
Gdańsk
26 sty (sob)
KLM
Tokio
04 lut (pon)
KLM
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje KLM Haneda Arpt

Przewodnik po lotach KLM Haneda Arpt

Co trzeba wiedzieć przed pierwszym lotem linią KLM do Tokyo (Haneda)?

Jeśli szykujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią KLM do Tokyo (Haneda), ale w ogóle, zdenerwowanie jest czymś normalnym. Myślimy, czy wszystko odpowiednio zorganizowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co powinniśmy robić, kiedy już będziemy na lotnisku.

Mamy zarezerwowany lot linią KLM do Tokyo (Haneda) i co później?

Obejrzeliśmy różne oferty i w końcu udało nam się wybrać lot linią KLM do Tokyo (Haneda). Co więcej, wyszukaliśmy również taką propozycję, która odpowiadała nam kwotą. Zamówiliśmy bilet, wypełniamy niezbędne pola i już czekamy, żeby na własnej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią KLM do Tokyo (Haneda). I chociaż podniecenie jest spore i roznosi nas radość, to równocześnie w naszej głowie tworzą się strachy, czy sobie będziemy radzić. Czy będziemy wiedzieć dokąd iść, w którym momencie, jak wszystko zorganizować by było dobrze? A być może wykonamy coś nie tak w samolocie, być może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeżeli tylko poznamy się z podstawowymi informacjami o podróżowaniu samolotem, to nie będziemy mieli czego się obawiać.

Poszukujmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszą podróż musimy znaleźć taką trasę, żeby trwała ona realnie jak najkrócej oraz posiadała jak najmniej przesiadek. W przypadku lotów linią KLM do Tokyo (Haneda) najkrótszy czas podróży to . Wówczas mniej się będziemy denerwować, że coś pomylimy więc nie dotrzemy na następny lot. W dodatku trzeba zobaczyć co ostatecznie proponują nam tanie loty linią KLM do Tokyo (Haneda), czy będziemy mogli liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy posiadali okazję posłuchania muzyki, albo przejrzenia jakiegoś czasopisma. A ogólnie, powinniśmy się dowiadywać, czego możemy się spodziewać w czasie lotu do Tokyo (Haneda).

Co musi wiedzieć każdy pasażer

Trzeba zajrzeć na stronę przewoźnika oraz sprawdzić, jak kolejno będą wyglądały czynności, które powinny być przeprowadzone, jeśli zdecydowaliśmy się na lot linią KLM. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów musimy zobaczyć, do jakiej bramki mamy się udać w celu odbycia odprawy. Tam też będziemy zobowiązani pokazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a potem przedostać się przez właściwy rękaw prosto do samolotu, albo zejść do busu, który nas pod ten samolot podwiezie. Kiedy będziemy już w samolocie linią KLM do Tokyo (Haneda), załoga wskaże nam nasze miejsce. Po schowaniu bagażu podręcznego, będziemy konkretnie poinstruowani jak trzeba zapiąć pasy i jak w razie potrzeby trzeba używać maski tlenowej. Jeśli zgodziliśmy się na tanie loty KLM do Tokyo (Haneda), to jest możliwość, że będziemy mieli okazję zrobić zakupy w barku. Przed wylądowaniem zostaniemy poproszeni o powrót na miejsce i zapięcie pasów, a kiedy samolot zatrzyma się, drzwi zostaną otwarte i będziemy mieli szansę wysiąść, aby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową oraz ruszyć w dalszą podróż.

Trzeba się dowiedzieć w jaki sposób wyglądają procedury w czasie lotu, ponieważ wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzili. Co więcej, powinniśmy zobaczyć jacy przewodnicy przemieszczają się na odpowiedniej dla nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależało, czy później zdecydujemy się ponownie wybrać ten środek transportu.