X
Ładowanie...

Tanie loty Lufthansa Hangzhou

już od 742 zł
01 kwi 08 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Chiny

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Chiny
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Pekin
08 kwi (pon)
China Southern Airlines
Lot bezpośredni
Shenyang
12 kwi (pią)
China Southern Airlines
Lot bezpośredni
Pekin
08 kwi (pon)
China Southern Airlines
Lot bezpośredni
Shenyang
22 kwi (pon)
China Southern Airlines
Lot bezpośredni
Pekin
25 kwi (czw)
Hainan Airlines
Lot bezpośredni
Weifang
30 kwi (wto)
Hainan Airlines
Lot bezpośredni
Pekin
12 maj (nie)
Air China
Lot bezpośredni
Weihai
15 maj (śro)
Air China
Lot bezpośredni
Pekin
12 maj (nie)
Air China
Lot bezpośredni
Weihai
16 maj (czw)
Air China
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lufthansa Hangzhou

Przewodnik po lotach Lufthansa Hangzhou

Co należy wiedzieć przed pierwszą wycieczką linią Lufthansa do Hangzhou?

Jeżeli szykujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Lufthansa do Hangzhou, ale w ogóle, stres jest czymś normalnym. Myślimy, czy wszystko odpowiednio przygotowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Myślimy jak to będzie, co musimy robić, gdy już znajdziemy się na lotnisku.

Kupiliśmy zarezerwowany lot linią Lufthansa do Hangzhou i co później?

Przejrzeliśmy przeróżne oferty i w końcu udało nam się wybrać lot linią Lufthansa do Hangzhou. Dodatkowo, wyszukaliśmy nawet taką ofertę, która pasowała nam cenowo. Rezerwowaliśmy bilet, wypisujemy konieczne miejsca i już czekamy, żeby na własnej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią Lufthansa do Hangzhou. I choć ekscytacja jest ogromna i roznosi nas radość, to jednocześnie w naszej głowie tworzą się strachy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieć w jakie miejsce iść, w którym momencie, jak wszystko załatwić by było tanio i dobrze? A być może zrobimy coś nie tak w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń obsługi? Jeżeli tylko poznamy się z najważniejszymi wiadomościami o lataniu, to nie będziemy mieli czego się obawiać.

Szukajmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszą podróż musimy znaleźć taką trasę, żeby trwała ona realnie jak najkrócej oraz miała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią Lufthansa do Hangzhou najkrótszy czas podróży to . Wówczas mniej się będziemy denerwować, że coś pomieszamy więc nie dotrzemy na kolejny lot. W dodatku warto sprawdzić co ostatecznie oferują nam tanie loty linią Lufthansa do Hangzhou, czy będziemy mieli szansę liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy mieli możliwość posłuchania muzyki, lub przeczytania jakiegoś magazynu. A ogólnie, musimy się dowiadywać, czego można się spodziewać w czasie lotu do Hangzhou.

Co powinien dowiedzieć się każdy podróżny

Trzeba zajrzeć na stronę przewoźnika oraz sprawdzić, jak kolejno będą wyglądały czynności, które powinny być przeprowadzone, jeśli zdecydowaliśmy się na lot linią Lufthansa. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów musimy zobaczyć, do której bramki musimy się skierować w celu odbycia odprawy. Tam również będziemy zobowiązani pokazać naszą kartę podkładową i dokumenty, a potem przedostać się przez właściwy rękaw prosto do samolotu, albo przejść do busu, który nas pod ten samolot zawiezie. Gdy znajdziemy się już w samolocie linią Lufthansa do Hangzhou, załoga pokaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, będziemy konkretnie poinstruowani jak trzeba zapinać pasy oraz jak w razie potrzeby trzeba użyć maski tlenowej. Jeżeli zdecydowaliśmy się na tanie loty Lufthansa do Hangzhou, to jest szansa, że będziemy mogli robić zakupy w barku. Przed lądowaniem zostaniemy poproszeni o zajęcie miejsc i zapięcie pasów, a kiedy samolot wyhamuje, drzwi zostaną otwarte i będziemy mogli wysiąść, żeby w budynku lotniska odbyć kontrolę paszportową oraz wyruszyć w dalszą drogę.

Warto się upewnić w jaki sposób wyglądają procedury w czasie lotu, ponieważ wówczas spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, musimy zobaczyć jakie linie lotnicze latają na interesującej nas trasie

Od naszego zadowolenia z lotu, będzie zależeć, czy w przyszłości zdecydujemy się ponownie wykorzystać ten środek przewozu.