X
Ładowanie...

Tanie loty SAS Hangzhou

już od 2251 zł
25 sty 01 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Hangzhou

Bilety lotnicze Polska Hangzhou

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
13 maj (pon)
KLM
Hangzhou
23 maj (czw)
China Southern Airlines
Warszawa
15 maj (śro)
KLM
Hangzhou
21 maj (wto)
China Southern Airlines
Warszawa
15 maj (śro)
KLM
Hangzhou
23 maj (czw)
China Southern Airlines
Warszawa
17 maj (pią)
KLM
Hangzhou
23 maj (czw)
China Southern Airlines
Warszawa
15 maj (śro)
KLM
Hangzhou
22 maj (śro)
China Southern Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje SAS Hangzhou

Przewodnik po lotach SAS Hangzhou

Co należy wiedzieć przed pierwszą wycieczką linią Scandinavian Airlines do Hangzhou?

Jeżeli szykujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Scandinavian Airlines do Hangzhou, ale w ogóle, stres jest czymś zrozumiałym. Zastanawiamy się, czy wszystko odpowiednio przygotowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Myślimy jak to będzie, co powinniśmy zrobić, gdy już znajdziemy się na lotnisku.

Mamy wybrany lot linią Scandinavian Airlines do Hangzhou i co dalej?

Przejrzeliśmy różne propozycje i w końcu udało nam się wybrać lot linią Scandinavian Airlines do Hangzhou. Co więcej, wyszukaliśmy również taką ofertę, która pasowała nam kwotą. Zamówiliśmy bilet, wypełniamy konieczne pola i już się nie możemy doczekać, aby na swojej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią Scandinavian Airlines do Hangzhou. I chociaż podniecenie jest spore i roznosi nas radość, to równocześnie w naszej głowie pojawiają się strachy, czy sobie będziemy radzić. Czy będziemy wiedzieli gdzie iść, kiedy, jak wszystko załatwić by było dobrze? A być może wykonamy coś nie tak w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń obsługi? Jeżeli tylko poznamy się z najważniejszymi informacjami odnośnie latania, to nie będziemy mieli czego się bać.

Szukajmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszy przelot powinniśmy znaleźć taką trasę, żeby trwała ona możliwie jak najkrócej i posiadała jak najmniej przesiadek. W przypadku lotów linią Scandinavian Airlines do Hangzhou najkrótszy czas podróży to . Wtedy mniej się będziemy denerwować, że coś pomieszamy więc nie zdążymy na następny lot. W dodatku warto zobaczyć co ostatecznie oferują nam tanie loty linią Scandinavian Airlines do Hangzhou, czy będziemy mogli liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy posiadali możliwość wysłuchania muzyki, albo przeczytania jakiegoś magazynu. A przede wszystkim, musimy się dowiedzieć, czego możemy się spodziewać w czasie przelotu do Hangzhou.

Co powinien dowiedzieć się każdy podróżny

Warto wejść na stronę przewoźnika oraz zobaczyć, jak po kolei będą wyglądały czynności, które powinny być przeprowadzone, kiedy zgodziliśmy się na lot linią Scandinavian Airlines. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów trzeba sprawdzić, do jakiej bramki musimy się skierować w celu odbycia odprawy. Tam również będziemy zobowiązani okazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a następnie przedostać się przez specjalny rękaw prosto do samolotu, albo zejść do autobusu, który nas pod ten samolot zawiezie. Gdy będziemy już w samolocie linią Scandinavian Airlines do Hangzhou, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, zostaniemy dokładnie poinstruowani jak należy zapinać pasy oraz jak w razie czego należy użyć maski tlenowej. Jeżeli zdecydowaliśmy się na tanie loty Scandinavian Airlines do Hangzhou, to istnieje szansa, że będziemy mieli okazję robić zakupy w barku. Przed wylądowaniem zostaniemy proszeni o powrót na miejsce i zapięcie pasów, a kiedy samolot wyhamuje, drzwi będą otwarte i będziemy mieli szansę wysiąść, aby w budynku lotniska odbyć kontrolę paszportową oraz wyruszyć w dalszą drogę.

Warto się dowiedzieć w jaki sposób wyglądają procedury podczas lotu, bo wówczas spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzili. Co więcej, powinniśmy zobaczyć jacy przewodnicy latają na odpowiedniej dla nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależało, czy w przyszłości zdecydujemy się ponownie wybrać ten środek przewozu.