X
Ładowanie...

Tanie loty do Hanoi

już od

Opłata serwisowa naliczana w zależności od typu lotu: 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Polska Hanoi

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Polska Hanoi

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Hanoi

Przewodnik po lotach Hanoi

Tanie loty do Hanoi - lataj z FRU.PL

Przelot zawsze z FRU.PL! Odszukaj tanie loty Hanoi i zrób rezerwację na tanie bilety lotnicze. Zobacz tanich przewoźników oraz sprawdź możliwości wyszukiwarki tanich lotów do Hanoi, z rozkładem na pełny tydzień.

Tanie loty do Hanoi - jak dokonać rezerwacji

Jaki jest sposób na to, aby dokonać rezerwacji na tanie loty do Hanoi? Żaden problem - zrobisz to w kilku prostych krokach:   

W wyszukiwarce u góry kliknij i wpisz miasto, z którego chciałbyś wylecieć do Hanoi:    
W kalendarzach wybierz terminy Twojego taniego lotu do Hanoi.   
Wskaż liczbę pasażerów do Hanoi.   
Kliknij SZUKAJ!

Gdy ważne są dla Was najdogodniejsze możliwości taniego lotu Hanoi, warto rezerwować z FRU.PL. Do Hanoi podróż potrwa co najmniej 14 godzin. Najlepsze tanie loty Hanoi, możesz kupić już za 1946 zł. Linie lotnicze mające w ofercie te tanie loty Hanoi to:

Tanie loty Air France Hanoi
Tanie loty Air China Hanoi
Tanie loty Cathay Pacific Hanoi
Tanie loty China Southern Airlines Hanoi
Tanie loty Emirates Hanoi
Tanie loty KLM Hanoi
Tanie loty LOT Hanoi
Tanie loty Swiss Hanoi
Tanie loty QATAR AIRWAYS Hanoi
Tanie loty Singapore Airlines Hanoi
Tanie loty Turkish Airlines Hanoi
Tanie loty Wietnam Airlines Hanoi

 

Tanie loty do Hanoi - poradnik zakupowy

Gdy zastanawiasz się, by zakupić tanie bilety Hanoi, należy rozważyć obniżenie cen. Nie jest sekretem, że na kilka dni przed datą wylotu przewoźnicy podwyższają ceny. Rozpocznij polowanie tanich lotów w korzystnych cenach lub specjalnych okazji już na długo przed wylotem - wskazane jest min. 2-miesięczne wyprzedzenie. Ważne: zadbaj o ubezpieczenie turystyczne. Daruj sobie zbędnych wypadków za tylko kilka złotych dziennie. Zazwyczaj warto ponadto wybrać podróż wraz z wykupem hotelu. Korzystając z FRU.PL, wyszukasz hotele w kraju: Wietnam nawet o 70% tańsze! Centrum Rezerwacji FRU.PL, zaprasza pod 22 201 11 99 zadzwoń - doradzimy w podróży!

Tanie loty do Hanoi - pozostałe połączenia

Do Hanoi zarezerwujesz również tanie loty z innych miast Polski:

Tanie loty Poznań Hanoi
Tanie loty Warszawa Hanoi
Tanie loty Wrocław Hanoi

 

Tanie loty do Hanoi - Kuchnia wietnamska

Kuchnia wietnamska, jako reprezentantka kuchni orientu, zasadniczo nie różni się bardzo od kuchni chińskiej czy tajskiej. Dania tej kuchni są mocno oparte na przyprawach i warzywach, używa się tu dużo sosu rybnego, sojowego i pasty z krewetek. Z przypraw najważniejsze to trawa cytrynowa, imbir, mięta, chilli, limonka i tajska bazylia. Standardem jest tu oczywiście ryż, podawany z rybami czy mięsem. Kuchnia wietnamska, ze względu na użytą w niej ilości warzyw i owoców oraz fakt, że przygotowując potrawy, używa się minimalnych ilości oleju, uchodzi za jedną z najzdrowszych kuchni na świecie. Tradycją jest podawanie potraw w wielu miskach, osobno znajdziemy ryż, osobno mięso i osobno sałatki. Jeśli lubią Państwo zupy, to praktycznie każda z nich jest podawana z jakże popularnym na dalekim wschodzie noodlami.

 

Tanie loty do Hanoi - przydatne informacje

Wiza do Wietnamu

Planujący podróż do Hanoi, muszą pamiętać o obowiązku wyrobienia wizy do Wietnamu. Okres oczekiwania na wizę turystyczną wynosi 1 dzień przy podróży do 14 dni, powyżej 15 dni czas oczekiwania może wydłużyć się do 7 dni roboczych. Warunki do posiadania wizy to: paszport ważny przez okres co najmniej 6 miesięcy, fotografia formatu paszportowego, potwierdzenie rezerwacji biletu lotniczego i podanie dokładnych dat pobytu. Na terenie Wietnamu nie można przebywać poza datami podanymi w konsulacie. Ceny wiz: do 14 dni – 180 zł, 30 dni – 200 zł, 3 miesiące – 500 zł.


Szczepienia ochronne

Przed wylotem do Hanoi powinniśmy zaszczepić się przeciwko WZW A i B (wirusowemu zapaleniu wątroby typu A i B) oraz BTP (błonica, tężec, polio), dodatkowo zalecane jest szczepienie na dur brzuszny. Szczepienia należy zacząć najpóźniej 6 tygodni przed wylotem w dwóch dawkach. Na miejscu należy zaopatrzyć się w środki odstraszające komary, które mogą roznosić malarię, ponieważ polskie specyfiki są za słabe na tamtejsze odmiany. W Polsce natomiast można zakupić silne środki przeciwko biegunce, które często ratują nas od zmarnowanego urlopu.

 

Tanie loty do Hanoi - pogoda i klimat

Wietnam podzielony jest klimatycznie na dwie strefy: zwrotnikową i równikową. Hanoi znajduje się w strefie klimatu równikowego. Rozróżniamy w tej strefie dwie pory roku: suchą i deszczową. Sucha od grudnia do maja i deszczowa od czerwca do listopada. Temperatury są wysokie, a ich roczna średnia waha się pomiędzy 25 – 28 °C. Cechą wspólna wietnamskiego klimatu jest duża wilgotność i sezonowe wiatry. Kiedy najlepiej udać się w wymarzoną podróż po Wietnamie? Jeśli chcecie zjechać cały kraj, to optymalnymi miesiącami będą kwiecień i maj.