X
Ładowanie...

Tanie loty Etihad Airways Hanoi

już od 2230 zł
28 maj 04 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Hanoi

Bilety lotnicze Polska Hanoi

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
27 maj (nie)
QATAR AIRWAYS
Hanoi
31 maj (czw)
QATAR AIRWAYS
Warszawa
27 maj (nie)
QATAR AIRWAYS
Hanoi
03 cze (nie)
QATAR AIRWAYS
Warszawa
26 cze (wto)
QATAR AIRWAYS
Hanoi
04 lip (śro)
QATAR AIRWAYS
Warszawa
09 paź (wto)
QATAR AIRWAYS
Hanoi
21 paź (nie)
QATAR AIRWAYS
Warszawa
09 paź (wto)
QATAR AIRWAYS
Hanoi
22 paź (pon)
QATAR AIRWAYS
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Etihad Airways Hanoi

Przewodnik po lotach Etihad Airways Hanoi

Co należy wiedzieć przed pierwszym lotem linią Etihad Airways do Hanoi?

Jeśli szykujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Etihad Airways do Hanoi, ale w ogóle, zdenerwowanie będzie czymś normalnym. Zastanawiamy się, czy wszystko odpowiednio przygotowaliśmy, czy o czymś nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co musimy zrobić, kiedy już znajdziemy się na lotnisku.

Mamy wybrany lot linią Etihad Airways do Hanoi i co dalej?

Obejrzeliśmy różne propozycje i w końcu udało nam się znaleźć lot linią Etihad Airways do Hanoi. Dodatkowo, wyszukaliśmy również taką ofertę, która pasowała nam cenowo. Rezerwowaliśmy bilet, wypisujemy konieczne miejsca i już się nie możemy doczekać, żeby na własnej skórze dowiedzieć się, jak wyglądają tanie loty linią Etihad Airways do Hanoi. I choć ekscytacja jest ogromna i roznosi nas radość, to równocześnie w naszej głowie pojawiają się strachy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieć w jakie miejsce iść, w którym momencie, jak wszystko zorganizować aby było tanio i dobrze? A być może wykonamy coś źle w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeśli tylko poznamy się z najważniejszymi informacjami o podróżowaniu samolotem, to nie będziemy mieli czego się bać.

Szukajmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszą podróż powinniśmy wybrać taką trasę, aby trwała ona możliwie jak najkrócej i miała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią Etihad Airways do Hanoi najkrótszy czas podróży to . Wtedy niezbyt się będziemy stresować, że coś pomieszamy i nie dotrzemy na kolejny lot. Dodatkowo trzeba sprawdzić co ostatecznie proponują nam tanie loty linią Etihad Airways do Hanoi, czy będziemy mieli szansę liczyć na jakiś poczęstunek, czy będziemy posiadali okazję wysłuchania muzyki, albo przejrzenia jakiegoś magazynu. A ogólnie, powinniśmy się dowiadywać, czego możemy oczekiwać w czasie lotu do Hanoi.

Czego powinien dowiedzieć się każdy podróżny

Warto wejść na stronę linii lotniczych oraz sprawdzić, jak po kolei będą wyglądały czynności, które powinny być przeprowadzone, jeśli zgodziliśmy się na lot linią Etihad Airways. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów musimy sprawdzić, do której bramki musimy się skierować w celu odbycia odprawy. Tam również będziemy zobowiązani pokazać naszą kartę podkładową i dokumenty, a następnie przejść przez właściwy rękaw prosto do samolotu, albo zejść do busu, który nas pod ten samolot podwiezie. Kiedy znajdziemy się już w samolocie linią Etihad Airways do Hanoi, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, zostaniemy konkretnie powiadomieni jak trzeba zapinać pasy oraz jak w razie czego trzeba używać maski tlenowej. Jeśli zdecydowaliśmy się na tanie loty Etihad Airways do Hanoi, to istnieje szansa, że będziemy mogli zrobić zakupy w barku. Przed wylądowaniem zostaniemy proszeni o powrót na miejsce oraz zapięcie pasów, a gdy samolot wyhamuje, drzwi będą otwarte i będziemy mogli wysiąść, aby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową i ruszyć w dalszą podróż.

Warto się upewnić w jaki sposób wyglądają procedury podczas lotu, ponieważ wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzili. Co więcej, musimy zobaczyć jacy przewodnicy przemieszczają się na odpowiedniej dla nas trasie

Od naszego zadowolenia z lotu, będzie zależało, czy później zdecydujemy się ponownie wybrać ten środek transportu.