X
Ładowanie...

Tanie loty Finnair Hanoi

już od 1996 zł
28 mar 04 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Hanoi

Bilety lotnicze Polska Hanoi

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
30 lis (sob)
Vietnam Airlines
Hanoi
10 gru (wto)
Vietnam Airlines
Warszawa
05 gru (czw)
LOT
Hanoi
10 gru (wto)
LOT
Warszawa
28 lis (czw)
Vietnam Airlines
Hanoi
06 gru (pią)
Vietnam Airlines
Warszawa
28 lis (czw)
Vietnam Airlines
Hanoi
08 gru (nie)
Vietnam Airlines
Warszawa
28 lis (czw)
LOT
Hanoi
10 gru (wto)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Finnair Hanoi

Przewodnik po lotach Finnair Hanoi

Co należy wiedzieć przed pierwszą wycieczką linią Finnair do Hanoi?

Jeśli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Finnair do Hanoi, ale w ogóle, stres będzie czymś normalnym. Zastanawiamy się, czy wszystko dobrze przygotowaliśmy, czy o czymś nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co powinniśmy zrobić, kiedy już będziemy na lotnisku.

Kupiliśmy zarezerwowany lot linią Finnair do Hanoi i co później?

Przejrzeliśmy przeróżne oferty i w końcu udało nam się wybrać lot linią Finnair do Hanoi. Co więcej, wyszukaliśmy również taką propozycję, która pasowała nam kwotą. Zamówiliśmy bilet, wypełniamy konieczne miejsca i już czekamy, aby na własnej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią Finnair do Hanoi. I chociaż podniecenie jest spore i roznosi nas radość, to jednocześnie w naszej głowie tworzą się obawy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieli w jakie miejsce iść, kiedy, jak wszystko załatwić aby było dobrze? A być może zrobimy coś nie tak w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeśli tylko zapoznamy się z podstawowymi informacjami o podróżowaniu samolotem, to nie będziemy mieli czego się bać.

Szukajmy udogodnień

Przede wszystkim na pierwszą podróż powinniśmy znaleźć taką trasę, żeby trwała ona realnie jak najkrócej i miała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią Finnair do Hanoi najkrótszy czas przelotu to . Wówczas niezbyt się będziemy denerwować, że coś pomylimy i nie dotrzemy na następny samolot. Dodatkowo trzeba sprawdzić co ostatecznie proponują nam tanie loty linią Finnair do Hanoi, czy będziemy mogli liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy mieli okazję posłuchania muzyki, albo przeczytania jakiegoś magazynu. A ogólnie, musimy się dowiadywać, czego można oczekiwać podczas lotu do Hanoi.

Co musi dowiedzieć się każdy pasażer

Warto zajrzeć na stronę przewoźnika i sprawdzić, jak kolejno będą wyglądały czynności, które muszą być wykonane, kiedy zdecydowaliśmy się na lot linią Finnair. Przede wszystkim na odpowiedniej tablicy w hali odlotów trzeba zobaczyć, do jakiej bramki mamy się udać w celu odbycia odprawy. Tam też będziemy zobowiązani pokazać naszą kartę podkładową i dokumenty, a potem przedostać się przez specjalny rękaw bezpośrednio do samolotu, albo zejść do busu, który nas pod ten samolot podwiezie. Kiedy będziemy już w samolocie linią Finnair do Hanoi, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po schowaniu bagażu podręcznego, będziemy dokładnie powiadomieni jak trzeba zapiąć pasy oraz jak w razie potrzeby trzeba używać maski tlenowej. Jeżeli zgodziliśmy się na tanie loty Finnair do Hanoi, to jest możliwość, że będziemy mogli zrobić zakupy w barku. Przed lądowaniem zostaniemy poproszeni o zajęcie miejsc i zapięcie pasów, a kiedy samolot zatrzyma się, drzwi zostaną otwarte i będziemy mieli szansę wysiąść, aby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową oraz wyruszyć w dalszą drogę.

Warto się dowiedzieć jak wyglądają procedury w czasie lotu, ponieważ wówczas spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, powinniśmy sprawdzić jacy przewodnicy latają na interesującej nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależeć, czy później zdecydujemy się ponownie wykorzystać ten środek przewozu.