X
Ładowanie...

Tanie loty KLM Hanoi

już od 2208 zł
29 sty 05 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty KLM

Polska Hanoi

Bilety lotnicze KLM Polska Hanoi

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
30 paź (śro)
KLM
Hanoi
12 lis (wto)
Air France
Warszawa
27 sty (nie)
KLM
Hanoi
03 lut (nie)
Air France
Warszawa
19 cze (śro)
KLM
Hanoi
24 cze (pon)
Air France
Warszawa
21 cze (pią)
KLM
Hanoi
24 cze (pon)
Air France
Warszawa
28 paź (pon)
KLM
Hanoi
11 lis (pon)
Air France
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje KLM Hanoi

Przewodnik po lotach KLM Hanoi

Co trzeba wiedzieć przed pierwszym lotem linią KLM do Hanoi?

Jeżeli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią KLM do Hanoi, ale w ogóle, zdenerwowanie będzie czymś normalnym. Zastanawiamy się, czy wszystko dobrze przygotowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Myślimy jak to będzie, co powinniśmy zrobić, gdy już znajdziemy się na lotnisku.

Mamy zarezerwowany lot linią KLM do Hanoi i co dalej?

Obejrzeliśmy przeróżne propozycje i nareszcie udało nam się znaleźć lot linią KLM do Hanoi. Dodatkowo, znaleźliśmy nawet taką ofertę, która odpowiadała nam cenowo. Rezerwowaliśmy bilet, wypełniamy niezbędne miejsca i już się nie możemy doczekać, aby na swojej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią KLM do Hanoi. I chociaż ekscytacja jest ogromna i roznosi nas radość, to równocześnie w naszej głowie tworzą się strachy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieli w jakie miejsce iść, w którym momencie, jak wszystko załatwić by było akuratnie? A być może wykonamy coś źle w samolocie, być może nie zrozumiemy poleceń obsługi? Jeżeli tylko zapoznamy się z podstawowymi informacjami o lataniu, to nie będziemy mieli czego się obawiać.

Szukajmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszą podróż musimy wybrać taką trasę, aby trwała ona możliwie jak najkrócej oraz posiadała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią KLM do Hanoi najkrótszy czas przelotu to . Wówczas mniej się będziemy denerwować, że coś pomylimy przez co nie zdążymy na następny samolot. W dodatku warto sprawdzić co konkretnie proponują nam tanie loty linią KLM do Hanoi, czy będziemy mogli liczyć na jakiś poczęstunek, czy będziemy posiadali możliwość wysłuchania muzyki, lub przeczytania jakiegoś magazynu. A ogólnie, powinniśmy się dowiadywać, czego możemy oczekiwać podczas przelotu do Hanoi.

Czego musi dowiedzieć się każdy podróżny

Trzeba zajrzeć na stronę linii lotniczych oraz sprawdzić, jak kolejno będą przedstawiały się czynności, które muszą być przeprowadzone, kiedy zdecydowaliśmy się na lot linią KLM. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów musimy zobaczyć, do jakiej bramki mamy się udać w celu przejścia przez odprawę. Tam też będziemy musieli okazać naszą kartę podkładową i dokumenty, a potem przejść przez specjalny rękaw bezpośrednio do samolotu, albo przejść do busu, który nas pod ten samolot podwiezie. Kiedy będziemy już w samolocie linią KLM do Hanoi, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po schowaniu bagażu podręcznego, będziemy dokładnie poinstruowani jak należy zapiąć pasy oraz jak w razie potrzeby należy użyć maski tlenowej. Jeżeli zgodziliśmy się na tanie loty KLM do Hanoi, to istnieje możliwość, że będziemy mieli okazję robić zakupy w barku. Przed wylądowaniem będziemy poproszeni o zajęcie miejsc i zapięcie pasów, a gdy samolot zatrzyma się, drzwi zostaną otwarte i będziemy mieli szansę wysiąść, żeby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową oraz ruszyć w dalszą drogę.

Trzeba się upewnić w jaki sposób wyglądają procedury podczas lotu, ponieważ wówczas spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzili. Co więcej, powinniśmy sprawdzić jacy przewodnicy przemieszczają się na interesującej nas trasie

Od naszego zadowolenia z lotu, będzie zależeć, czy w przyszłości zdecydujemy się znowu wybrać ten środek transportu.